Дитячий візок(3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Марта2, 14 Серпень 2015.

  1. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Дівчата, хтось має Прогулянкова коляска Camarelo EOS 05 Вибираю між нею і Baciuzzi B8.4W. Мені важливо, щоб була хороша прохідність і маневреність по наших дорогах, живу за містом, дороги не всюди заасфальтовані
     
  2. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Дівчата, поговоріть зі мною ще про коляски Cybex, а саме цікавить Cybex leotie 2 в 1. Нині тестила її в Антошці, то загалом сподобалася. Не важка, маневрена, не дубова, рама складається непогано, певна амортизація є і колір приглянувся. Але от по комплектації трабли - немає ні сумки, ні конверту для ніжок. Питання, чи хтось має таку модельку і може відгук написати? І взагалі без повної комплектації варто розглядати такий варіант? Бо ще без сумки я обійдусь, а от чохол на ніжки для зими дуже б здався :girl_in_dreams:
     
  3. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    І я до неї приглядаюсь) тому послухаю теж)
    На рахунок конверта, то теж можна доробити)


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  4. RedSun

    RedSun Member

    Дівчата чи має хтось прогулянкову коляску Espiro Nano?
     
  5. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Дівчата чи має хтось прогулянковий візок Bambi Yoga M 3548? Або може знаєте де у Львові подивитись. Потрібна бюджетна прогулка для подорожей і катання по ТЦ, супермаркетах і рівних доріжках біля дому. Ціна приваблива, але чи не розлетиться швидко?....
     

    Вкладення:

  6. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @Bloody з таких візочків я б радила Cam Cubo- дуууже достойна якість! Зручні, легкі і міцні!
    З дорожчих класні Cosatto woosh
     
  7. Siania

    Siania Love Life

    Я купила на літо візок babyhit amber plus. Суперовий, прохідніший за peg-perego book plus))))
    Легенький, кап опускається до бампера, є підніжка, горизонтальне положення, візочок легенький, дуже компактно складається. Ну і ціна приємна :)
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  8. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

     
  9. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Дівчата, можливо хтось знає де можна подивитися коляски Cybex у Львові? Сподобалась мені balios m цієї фірми, а нема де подивитися((


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  10. Siania

    Siania Love Life

    В Магнусі колись були
     
  11. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Дякую)


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  12. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Дівчата, в мене прорізане колесо в візку. Де можна поклеїти і накачати?
     
  13. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    На будь-якому шиномонтажі.
    Або звернутися до
    [​IMG]
    В нього можна нові замовити .
    Заодно запитаєтесь чи ремонтує їх
    [​IMG]
     
  14. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Дякую, сьогодні вже поміняла
     
  15. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Я на Сайбекси заглядалася в Антошці. Правда, здається, інші моделі. Хоча у них на сайті пише, що має бути і ваша модель у Львові.
     
  16. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Всім привіт! Вибираємо коляску для малюка, геть розгубились... Замовили Anex Cross 2.0 2в1, а тепер начиталась страшних відгуків, що були випадки коли рама ламалась, і то не поодинокі випадки... З іншого боку думаю, що якщо вони випустили версію 2.0, і пишуть що там посилена рама, то може нема чого боятись? Аж не знаю що тепер з того всього робити... думаю, може змінити замовлення на Anex Sport, але пишуть мінуси щодо прогулянкового блоку (що підніжка щось там не регулюється, і що ремні безпеки теж не регулюються). Хто що може сказати про ці моделі, може з власного досвіду, або порадити щось краще за приблизно таку ціну? Дякую!
     
  17. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Дякую) практично всюди під замовлення(( в антошці є balios S, то вона трохи інша(( Прийдеться напевно вибирати з того, що є..


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  18. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Дівчата, що можете сказати про візок gb pockit для дитини 2 роки 16 кг? Треба обов'язково брати її в ручну кладь. Довго проживе така? Чи краще йойа?[​IMG]

    Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
     
  19. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    В нас така) брали на море то супер було! Складається легко, легка і зручна. Звичайно корзина маленька, але сам візок малий) можна зустрітись і потестувати) по Львову теж нею катаю зараз малу і в центрі нею проїжджаємо. Ми задоволені!
     
  20. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ми свою наразі лише два тижні активно використовували, але і по дрібній бруківці, і насипних паркових доріжках, і по сходах стрибали, і справді багато їздили, дитина молодша, вага близько 10 кг, але і рюкзак ще на неї навішувала, і кошик важкими продуктами навантажувала - то жодних натяків на те, щоб вона не витримувала.
    Єдине, що в мене викликає питання, це спинка - вона якось так зроблена, з двох частин твердих виставок, які складаються наче гамачком, коли садиш дитину, не розумію до кінця, чи це така задумка, чи може більша дитина би так туди не завалювалась.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk