Дитячий візок(3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Марта2, 14 Серпень 2015.

  1. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Малій в травні буде рік і постає питання вибору легкого візка. На разі маємо jane crosswalk і я би його не міняла, але оскільки доводиться носити один поверх візок у руках плюс дитина, то хочеться чогось легкого.
    Основна вимога - вага, мені би щось в районі 7 кг. Можливість розкласти спинку горизонтально, не вузьке сидіння, і хоч мінімаааальна амортизація (бо після жанешки не уявляю, як їздити без амортизації, хоча розумію, яка там може бути амортизація :girl_crazy:). Тим більше якщо куплю новий візок, то цей доведеться продати, бо нема де все це добро тримати. Тому треба, щоб при потребі і взимку можна було виїхати, не в сніги, звичайно, але тим не менше).
    І щоб вона була гарна, але то суб'єктивність.
    Варіантів в мене поки нуль. Запропонуйте щось, бо я розгубилася
     
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    коли ми собі вибирали з такими ж вихідними даними. то консультант в бебізоні рекомендував нам макларен
     
  3. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Бебе бені ізі третю дитину буду возити, дуже задоволена. Єдиний мінус нема позиціі до мами.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Правда там вага 9 кг.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  5. fillette

    fillette Well-Known Member

    Хто має прогулянку mutsy nexo? Які є недоліки? Шукаю візок для подорожей, компактний і зручний для сну.
     
    Останнє редагування: 12 Березень 2018
  6. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Дівчата, скажіть чи вартує дитині на 3_3,5 роки купувати якийсь візок чи тростинку для дальніх прогулянок, походів в магазин, поїздок і т.п. ? Чи діти в такому віці вже не хотять возитися?
    Дитина досить ручна. Минулого року трохи гуляла пішки, трохи носилась. Ще маємо такий візок велосипед, але абсолютно мені незручний.
     
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Наш візок зламався в 2 роки, новий вирішили не купувати. Малий ходити на той час геть не любив, але на руках я вже не носила категорично бо важкий був (18 кг). Ми обійшлися "короткими перебіжками" і добре продуманими маршрутами з можливістю відпочити, а трохи згодом біговелом - на ньому міг проїхати втричі далі як пройти ногами. Може, вам варто придивитися до біговелу чи самокату?
     
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    cпробуйте самокат
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    в нас кам на великих надувних колесах, для всіляких тротуарів, і бездоріжжя теж.
     
  10. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Я б сказала, що все дуже індивідуально.
    Мій старший якби міг, то возивбися до школи:girl_crazy:, хоча він дитина надто активна, але переїхатися коли треба йти ціленапрямлено кудись, ну дуже любив.
    З молодшим вже від півтора року мала трабли з його первезенням))), а біля 2-х років ми геть закинули візок. Було трудно, але якось пристосувались, вибору не було.
     
  11. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Мій минулого року залюбки возився, пішки теж міг вийти, але мені було незручно, якщо кудись по справах, магазинах, бо повільно, недалеко і т.п. То було десь до 2.5. Потім прийшла зима і взагалі відмовився гуляти. Як була гарна погода, то побачила, що більш-менш вже гарно і безпроблемно іде на стоянку/до магазину. Надіюся, що і далі буде ходити, плюс біговел і самокат плануємо купити. Правда, мені було б зручніше інколи у візку його перевести, але не хочу про ту опцію нагадувати йому, бо влітку буде менша дитина і відпаде можливість старшого возити.
    Тому то залежить від бажання Вашої дитини їздити у візку і від того, як Вам зручніше) До всього можна привчити і пристосуватися. Мій теж, до слова, був дуже ручним. Але нормально сприйняв те, що я не можу тепер його носити.
     
  12. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Дякую всім за відгуки.
    В мене дівчинка. Думала про самокат, але боюсь, що буду нести і її, і торби , і самокат в зубах :)
    Як варіант, можна попробувати в когось.
    Якщо повертатись до теми візків, що ви можете порадити? Мабуть якусь тростинку, не тяжку, компактну і не дуже тарахкотячу. Таке існує ? :)
     
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Думки вголос.
    Маю візок 2 в 1, купували новий. Катаємо його дома, і на балкон спати, раз в місяць в парку якомусь. Зараз має потепліти, будемо більше на подвір’ї, живемо в приватному будинку. Ніби й бруківка скрізь, але поряд живуть родичі, будемо до них також регулярно їздити, а там вже не так все сухо і в бруківці. Та і родичі там щось особливо бережно експлуатувати навряд чи будуть. І от я собі надумала, що мені треба ще один візок, якого не шкода буде на подвір’ї юзати. А цей домашній залишити на «парадні» виїзди, не вбивати його щодня.
    Щоб щось таке купити, то треба десь 500-1200 грн, а потім я ще захочу якусь тростину нормальну))). І навіщо мені стільки тих візочків?)))
    Скажіть мені щось!
     
  14. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ми все літо проводимо в тому ж селі, що і Ви мешкаєте) То навпаки нашу тростинку відсили 2 рази тут юзали, а так спеціально перевезли свій 2в1. Він і перше немовляче літо на подвір'ї і сільських дорогах відбув, і ще 2 наступних. Вже не так на подвір' ї, але до магазину-зупинки регулярно їздили бабусю зустрічати. А інколи і в протилежну сторону через поля до Підборецької траси їздили, і по самих полях теж гуляли, маки шукали) Нічого йому не є. Ще планую другу дитину в ньому повозити. Я б не купувала окремо, вже пізніше прогулянку лише.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Нічого собі), то в нас тут теж посиденьки є). Я тут живу лише два роки, і за межі подвір’я виходжу дуже рідко). По селу більше родичі гуляти будуть. Біля нас вже майже все асфальт, але є ще кавалки ґрунтової.
    Мені того нового якось шкода). Він в нас зараз практично як з магазину. Ну і є в мене в мріях весну та літо десь в парки вибиратись на авто, то треба буде його в багажник (вже бачу той багажник в бруді))).
     
  16. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Ну то вже справа рівня особистого педантизму, так сказати:)
    В нас теж був новий, малий народився влітку, десь через місяць вже активно користувалися в батьків. Візок світлобежевий, але аж такого забруднення і не було, лише від пилюки і болота низ, де колеса, шасі, "багажник" треба було часто протирати. В багажнику шасі возили до 10 міс, поки користувалися автокріслом. Потім купили більше автокрісло і "парасольку" для поїздок машиною, але чесно нею так і не користувалися майже в таких цілях. Ерго був наше "всьо".
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. phobika

    phobika Well-Known Member

    Я розумію, що шкода візка "як з магазину". Але подумайте, що ви з ним будете робити після того, як дитина виросте? Продавати - і так не продасте за ціну близьку до магазинної, бо хто дивиться б/в, той розраховує як мінімум на ціну в 1,5-2 рази меншу. Наступній дитині залишати - ну тоді може і хочеться в кращому стані зберегти. Але якщо не своїй, а родичів-знайомих, то я би вже так дуже не тряслалсь.
    Та й з досвіду користування візком протягом року в районі, де з асфальтом перебої (то ціла жилєтка:girl_feminist:) скажу, що найбільше візок маститься в осінньо-весняному болоті. Літом щось і не пам'ятаю, щоб він дуже страждав.

    Але я можу до кінця не розуміти ваших почуттів. Бо ми купили візок б/в в гарному стані в знайомих. І кожен раз, як влізу в болото, або дитина відмовляється їхати (а в нас це часто), то я страшенно тішусь, що не брали новий.

    Може зразу тростину дивіться нормальну, вони ж теж є суперергономічні і зручні навіть малесеньким дітям, щоб і в багажник і не сильно шкода?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  18. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    ще тут запитаю

    знайшла ось таку штуку в інтернеті 3-в-1. Виробник Graco
    ціна близько 6500 грн
    Скажіть чи то сильно дорого і чи зручно буде користуватись

    [​IMG]
     
  19. Siania

    Siania Love Life

    Ціна дуууже демократична :)
    Чи норм не підкажу.

    Я таки купила візок jane trider, і вже можу залишити відгук.
    З мінусів:
    Шасі важке (порівняно з peg-perego book plus), і широке, з трудом запихаємось в ліфт.

    З плюсів:
    Колеса мега-прохідні, нічого не застрягає і не тарахкотить. Сидіння використовуєм наразі в лежачому положенні, то все подобається :) Кеп не накривається до самого низу, але мені норм, використовую пеленочку, щоб сховати малу від сонця))
    Дуже подобається ще ручний тормоз, і шасі зроблене дугою, не заважає йти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. zetta

    zetta Well-Known Member

    IMG_0267.JPG IMG_0268.JPG

    вага 6,5 кг. моя любов. легка, широка, маневрена, складається книжкою. є ремінь на плече. місця спати дуже багато, добре закриває дитину, ми прикупили до неі крутий дощовик то і зиму відкатали.
    --- дописи об"єднано, 10 Квітень 2018 ---
    по Грако в цілому не добрі відгуки. конкретно за цю не скажу але все що зустрічала - багато мінусів.
     
    Останнє редагування: 10 Квітень 2018
    • Подобається Подобається x 2