Дитячий візок(3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Марта2, 14 Серпень 2015.

  1. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Ми користуємось таким візочком, то дуже задоволені. З мінусів це трошки малуватий кап у прогулянці, але ця проблема легко вирішується і дуже тугі тормоза, але казали це проблема цілої серії. Більше мінусів після року використання я не помітила. Зараз ми у тростинці, бо легша, а на зиму - знову у наш улюблений Номад пересядемо.
    Якщо ще щось цікавить - запитуйтесь )
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ви мене майже переконали))).
    Я вже майже місяць моніторю візочки. Чомусь схилялася більше до бу, на перших пів року. А потім вже купити нормальну прогулянку. Але нормального чогось не знайшла. Бо хотіла щось надійне, з тих дорожчих. Деякі такі вбиті були, що просто жах. Мені вже і набридло. А тут новий візок, про Жане чула багато хороших відгуків, і люлька там на перший час може бути автолюлькою, що для мене добре. Та і ціна ніби нормальна. Передивилась в неті - таки найдешевше для цієі моделі.
    Єдине, що не дуже подобається - це колір. Там чорний з сірим. Є елементи білого, які, відчувається мені, теж будуть сірі). Але й інші варіанти кольорів - червоний (якого в наявності нема) та синій (не хочу, бо таки чекаємо на доню), теж не моє). Тому таки чорно-сірий найоптимальніше. Чи не вигорає він? Бо загалом мені тканина сподобалась. І ще питання по текстилю - чи вже знімали та прали? Чи зручно? І чи докуповували автокрісло? Чи таки нема потреби? Дякую! Просто мушу до завтра визначитись). Сама собі такі рамки поставила))).
    --- дописи об"єднано, 27 Липень 2017 ---
    І ще хотіла запитати відносно прохідності коліс: плануємо гуляти в парках, якраз осінь-зима. Читала, що прохідна). Яке Ваше враження? Дякую!
     
  3. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Перепрошую, що не відповіла раніше, але тільки тепер побачила Ваше плвідомлення.
    Отже по пунктах... Щодо кольору, то у нас коричневий з чорним, практично не замазувалась, ррала лише від пилюки. Не вигоріла абсолютно.
    Щодо люльки як автокрісла, то ми не кріпили, бо нам було не зручно, тому гляньте собі, там є окреме кріплення др люльки в авто.
    Щодо прохідності, то взимку по кучугурах звісно важко проїхати, але просто по снігу, то супер їхала, я навіть не сподівалась що так буде їздити.
    І ще зверніть увагу на корзину, бо там трішки важкуватий доступ, але я пристосувалась, тому мені було ок.
     
    Останнє редагування: 27 Липень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @ksjuha, дякую! Ми вже купили. Маю на одну проблемку менше). Загалом я невибаглива і не прискіплива аж дуже), але ці муки вибору... Перший візок з синами мали ТСМ. То був один з перших трьохколісних, що бачила у Львові. То був такий танк), я ним була задоволена на всі 100%. Сподіваюсь, що і цей буде добрим і надійним.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Zelonka

    Zelonka New Member

  6. kattyprihodko

    kattyprihodko New Member

    У мене коляска 2 в 1 від Анекс Спорт. Для мене вона оптимальна. Але впринципі можна купити прогулянкову вона легша і займає менше місця.
     
    Останнє редагування модератором: 6 Жовтень 2017
  7. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    давно тут ніхто нічого не писав. Я так одним оком моніторю ОЛХ раптом щось хороше з"явиться недорого :)
    Порадьте щось поки маю купу часу на вибір візка :) Наразі хочу трансформер, але не отой танк, а такий з маленькими колесами.
    Головні вимоги - хочу щоб було легеньке, складалося зручно все разом в маршрутках(а не колеса і блок окремо), а ще не хочу тримати вдома потім ті пластикові люльки-ванни :) Амортизація мені взагалі не принципова і маленьких колес не боюся (лише подвійні колесика не подобаються), ну і триколісні теж не моє.
    Придивляюся на щось типу Чіко Урбан б\в. Розкажіть хто мав і чи витримують вони нормально не першого власника?

    [​IMG]

    Або якесь як 4BABY Atomic 2 (там люлька на розпорках і складається до плоского стану). Обіцяють що польська і що легенька дуже. Хтось таке чи схоже мав?
    [​IMG]
    Ну і варіант номер 2 купити на кілька перших місяців люльку зовсім яку-небудь дешеву але легеньку, а потім восени вже людську прогулянку вибрати (ми з Владом з 4,5 міс в прогулянку з розкладеною спинкою перейшли, цілком ок возилися).
    Якби була знову зимова дитина, я б люлюку взагалі не купувала, обійшлася б тих кілька місяців слінгом (скільки там тих гулять взимку), але ж влітку жааарко, та й гулятимемо значно довше, тому без люльки, певно, таки ніяк...
     
  8. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я б оцей варіант вибрала. В мене була ручна літня дитина, яка ну зовсім не хотіла возитись, а носитись було жарко. Гуляли перший місяць на руках, під деревом на лавці)))
    До речі, візок почали використовувати аж весною, коли сніг зійшов
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Та у мене Влад теж не возився нормально поки не сів (у 8 міс). Тому й казала після нього, що люльку взагалі купувати не буду, а тут - бац, літня дитина, є імовірність, що гуляти будемо все ж таки більше, ніж було з першим (то була осінь-зима, я не маніяк гуляння в будь-яку псячу погоду і малий возився лише сплячим, а спав не довше 40 хв :girl_haha:)
    Ох, я не знаю де ми жити будемо за півроку, але чомусь здається, що у будь-якому разі під деревом гуляти 4 міс все одно навряд вийде, бо старшого треба буде часом в садок і т.д. водити :girl_in_dreams:Тому хоч якийсь візок мус мати...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я купила бацузі прогулянку, там мої малі спали при потребі зовсім маленькими, а так то носилися в шарфі, навіть літом
    Ще мала geoby c208m. Маленькі колеса, я думала, що розвалиьься, а ні, 3 дитина ще вній їздить. Легенька, я несла в одній руці її, в другій Катерину, і ні разу не впала (мене візки трошки переважують). Люлька стає сидінням. Містка, плоска, займає мінімум місця і максимум користі, в лікарні був просто маст хев і дякувала форумчанці, яка її віддала. величезний, ні, неймовірно глибокий капішон, який закриває дитину до половини від сонця, положення до мами сидяче -неймовірні плюси, немає в ходній нормальній прогулянці при такій вазі. Якщо не по бруківці.,..то було супер. Але на наш район я стресувала кожен раз, що буду збирати її по запчастинах, хоча ще одна мамочка вже 2 роки її катає вовсю, навіть тепер, то тепер думаю, що дарма віддала
     
    Останнє редагування: 19 Лютий 2018
    • Подобається Подобається x 2
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    їх зараз немає ніде :sad:
    Я ще дивилася на отаке чудо (мені чимось схоже на частково "передертий" Чіко урбан)
    Коляска трансформер 2в1 Viva Kids Urban M5
    Віва кідс, хз хто робить (Китай кажись) і хз як воно по якості, бо відгуків майже немає (а ті що є виглядають на рекламу :) ) але легеньке і виглядає непогано.
    Є ще Carrello Fortuna відгуків трохи більше, але ціна поза 4 тис, трохи забагато мені :girl_in_dreams: Але як хто таку тачанку раптом вже мав - розкажіть, теж послухаю плюси і мінуси :)
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 20 Лютий 2018
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Акіна а Жане Номад? вони бу. є по дуже лояльних цінах..
     
  13. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    вони мені візуально ті візки якісь :girl_nea:Ну і там ота люлька-корито (не складається), яке потім десь тримати треба... Якщо я й наважуся на таке, то вже швидше зовсім б/у за 1000-1500грн щось отаке, типу САМ і компанії, щоб вирости з люльки і зразу розпрощатися
    [​IMG]
     
  14. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    ми купляли б.у. mothercare, якраз така, що може бути коритом, а може ремінцями стягнутися і стати сидячою прогулянкою. Єдине, що вона власне така ніби тканинна, на каркасі, тобто люлька не має стабільного твердого корита (бо стінки тканинні, а дно має просто там шось таке тверденьке вшите в ту тканину). Але перша дитина була весняна і нам ніби на літо якраз добре було. А тепер трохи теж думаю чи лишати її чи ще щось докуповувати, малюк народиться наприкінці літа, і може на зиму буде холодно. А може овчиновий конверт і теплий комбез не дадуть мерзнути. Ті перші власники жили в особняку, то казали, що виставляли дитину надвір і взимку, просто в ковдру замотували.
     
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Я особисто не дуже вірю в те, що на зиму люлька має бути якась супер-пупер утеплена, закупорена і з овчиною (як і прогулянковий візок, доречі, теж :) ) коли дуже дощ\сніг\вітер все одно дощовик одягається, а те що на 5 мм більше пластмаси і якийсь там чохол від люльки дуже утеплять дитину - не вірю. Ну підкласти під спину не пеленку, а полотенечко\матрацик\плед та й по всьому. Зверху все одно комбінезон і конверт чи ковдрочка буде. Аби колеса +- витримували кашу зі снігу і болото (бо то в нас взимку частіше ніж замети :) )
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    кам не рекомендую..
    так корито знімається всюди..
    я бачила варіанти прогулянок.які складаються книжкою. з повністю горизонтальною спинкою
    подружка в канаді до речі навіть люльки не купляла. малий вкінці квітня народився..
     
    Останнє редагування: 20 Лютий 2018
  17. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Нєа, от власне ті що зверху я кидала там люлька трансформується у сидіння. а ще є люльки м"які які коли не причеплені до рами складаються "гармошкою". От якесь таке в ідеалі хочу. Як не знайду по ціні\запитах підходяще, певно, куплю любе-дешеве-легеньке на 4 міс, а тоді продам-віддам зразу щоб місце не займало і куплю нормальну прогулянку.
    чого?
     
  18. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я поняла.
    кам тільки для хороших тротуарів..
     
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    ну, мені згрубша все, що не бруківка вже +- нормальний тротуар :girl_crazy:з бордюрами щось можна придумати. А якщо серйозно - якщо не переїдемо нікуди ближчим часом, то тут на Пасічній, як на мене, тротуари дуже навіть пристойні і широкі (місцями ще й плиткою вже викладені), тому надувні колеса і супер амортизація для мене якось зовсім не принципові. Хіба би за пару місяців нас деінде занесло, тоді так, може трохи печалька бути з малими колесами...
    --- дописи об"єднано, 20 Лютий 2018 ---
    Вона там, зазвичай все одно не 180, а типу 175 градусів виходить + не ідеально тверда і рівна. Ну і головний мінус - забагато місця, дитина баламкатися буде в прогулянці і випадати (ременями ж не причепиш). Зимою простіше - люльку-переноску оту тканинну чи конверт втулив в прогулянку і ок, а літом жарко.
     
  20. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я якась горе-мать, возила немовля в прогулці разом зі старшою і двох в люльці разом і взагалі ми виживали як могли
     
    • Смішно Смішно x 1