Дитячий візок(3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Марта2, 14 Серпень 2015.

  1. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    А як вам по ямках їде? Не дуже товче?
    Бо біля мене 50% доріг то кошмар
     
  2. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Я також за прогулки гамаки)з малим мали іспанську be cool bandit, сподобалась). Старшу возила в тако-небо і земля). Обоє діток пересіли в трость в 9-10міс. Можна було б навіть швидше садити.
     
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я торохкотіння не чула, думаю, якби воно було, та ще й суттєве, точно б звернула увагу. А амортизації він не має по відчуттях, просто в керуванні м’якший від тростинок. Тростинок я не поважаю)))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. ssonyya

    ssonyya dreamer

    Ну амортизації возик не має. Біля нас дороги непогані, ям не дуже багато, то дитині комфортно. Малий дуже любить у тому возику їздити. Але ми пересіли у нього десь в рік і два місяці. Єдине, це у нашій моделі чохол на ніжки не практичний, то ним не користувалась взагалі. Можливо у новіших моделях вже виправили цей недолік.
     
  5. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Моя теж в прогулянці більш менш почала нормально їздити. Я б зараз люльку не купувала, якби знала, що ми весь 'люльковий' час проносимося в слінгу. Якби знаття, то теж дивилася б в сторону крузі, а не хплорі. А ти брала літній кіт і парасольку, треба воно?
    А сусідський малий наш ровесник до 9 місяців в люльці від'їздив в hesba corrado. Ну там як карета справжня)))
     
    Останнє редагування: 17 Травень 2017
  6. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @Amaranta Може Вам ще цікаво. Так склалося, що ми таки пересіли в Нексо, так що маю вже власні враження. Ну я продовжую любити Мутсі:) в цій моделі вони доробили кап (як на мене, то на всі 200:wacko:, він тепер навіть в лежачому положенні дістає майже до бампера. Любителям ховати дитину до колін сподобається:) рама Z реально класна штука, і так, там є мінімальна амортизація, тому при заїзді на бордюр чи на сходинку дитині комфортно. Також ідеальним став багажник: доступ легкий, місця багато, як на такий возик. Ручка регулюється ао висоті в 4 положеннях. Те, що візок дуже легкий і складається до мікророзмірів, ще один плюс. З мінусів, то трохи розчарувала тканина, виглядає делікатною. В сусідки з'явилися затяжки від липучок до взуття. Замовила вкладку. Проте тканина непогано переносить легкий дощ, вода крапельками стікає з капюшона. Передні колеса таки трохи стукають на ямам, але не настільки, щоб це дратувало. Я спеціально прислухалася, бо читала про це багато негативних відгуків.
    Візок мені поки що дуже подобається.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  7. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Ми не мали ні літнього кіта, ні парасольки. В літньому кіті не бачила сенсу зовсім, парасолька може часом рятувати. Але нам було цілком достатньо капора.
    Зараз може вже би і літній купила)) воно все таке гарненьке) Якщо фінанси дозволяють, то можна брати)) Але щоб там конче в цьому була потреба, то ні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    А чого б дивилися в сторону крузі? Мені хплорі дуже подобається, вузенький, делікатний, при потребі шассі гарно складається, щоб крокувати по сходах (як мене та функція рятує кожного дня :) ) Крузі мені видаєсться таким великим, широким (хоч певно і стійкіший), на вигляд не дуже відрізняється від звиклих польських візочків.
     
  9. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А чим той гамак такий зручний? Я собі щось салабо уявляю як то може бути зручно, коли дитина не може у сні змінити положення.
     
  10. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    А чого у гамаку не може змінити положення? Та й в будь якому візочку дитина пришпилена, то і так не зміниш положення :) Якось я читала, що у гамаку спина дитини займає більш зручне і фізіологічно положення.
     
  11. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Це точно щодо фінансів
    Я б не проти літнього, бо зимовий, як виявилося, дууже знадобився. От зараз мала щось так на сонці мружиться, то я за ту парасольку згадала, хоч раніше думала, що то для краси більше.
     
  12. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Ох, я сплутала. Я мала на увазі чисто прогулянковий візок стокке скут. Подобається мені він, більш стійким виглядає, мені для центру може було б краще.
     
  13. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Ну а як в тому гамаку повернутися на бік?
    Я малого відщіпала коли спав. А от в автокріслі, не впевнена що то вдале порівняння, ні в тому для найменших ні в наступному. Не спав і не спить більше 40 хв, починає крутитися, вигинатися, напевно незручно стільки часу в одному положенні.
     
  14. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Нормально перевертається :) Навіть пришпилиний, але як ремені трохи вільніше все рівно крутиться на бочок.
    То я читала про більш фізіологічне положення власне про гамак прогулянкового візочка, а не про автокрісло. Наші і в автокріслах добре сплять.
    Думаю, то все діло звички. У нас ніколи не було проблем із сном у гамаці.
     
  15. Siania

    Siania Love Life

    Я помітила що у всіх стандартних прогулянках діти сидять не спираючись на спинку, а просто тримаються за ручку. Ніби там аж забагато місця. А в гамаку вони стдять рівненько, спершись на спинку, і разом з тим тримаються за ручку.
     
  16. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Siania я мала наувазі для сну. Для сидвння може і дійсно зручніші, але то, напевно і спеціальний конверт на зиму треба.
     
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Прочитала пару сторінок, і зрозуміла, що я відстала від життя))). Мала колись візок 2 в 1 від ТСМ. Такий 3-х колісний танк, потім якусь простеньку прогулянку-парасольку. А що вибрати цього разу?
    Отже, дитина має народитись на початку жовтня. Як і всі моі попередні діти))), думаю буде дрібною. Живемо за містом, тобто своє подвір'я, бруківка, балкон. Час від часу будемо гуляти в парках, їздити будемо невеликим автом з відповідним багажником. Сподіваюсь, що весною пересядемо в якийсь хороший прогулянковий возик, який буде добре складатись в авто. Порадьте щось, і де то можна глянути!!!
     
  18. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Rodionochka звичайний недорогий танк. Ту ж Міріту, саму люльку, взимку і в березні по парках їздити не будете, якщо вони не біля хати, в центр теж. Візок, практично завжди буде біля дому. На квітень виберете собі щось інше.
    --- дописи об"єднано, 17 Травень 2017 ---
    А можна не тільки люльку, бо прогулчнка Міріта Вам підійде для спання на наступний рік на осінь-зиму. Бо це, знову ж таки в основному буде біля дому.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Мій малий в сні крутився як хотів, спав тільки в колясці.
     
  20. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    так, зимовий ми теж мали і маємо)). То незамінима штука. Особливо муфта))
    --- дописи об"єднано, 17 Травень 2017 ---
    то видно на смак)) Мені дуже відрізняється від звичних польських візочків.