Дитячий візок(3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Марта2, 14 Серпень 2015.

  1. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Я вже вище писала, що у мене був х-лендер, задоволена повністю, а на рахунок прогулянкових блоків, то ще є таке, що не всі діти хочуть після року взагалі їздити у візку, тому дехто купляє легший візок, дехто користується тим, що має, власне прогулянку з 2 в 1. Ну і ще багато залежить від віку дитини по сезону. Тому, на мій погляд краще купувати всеж таки окремо люльку, а потім дивитися по ситуації, бо в більшості випадків 2 в 1 себе не виправдовує, хочеть чогось легкого, зручного. Ну але на "колір і смак, товариш не всяк". Ну і вже не раз обговорювали, що тепер тростинки є повноцінні прогулянкові варіанти, де є три положення спинки і т.д.
     
  2. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    у всіх нас дещо інші вподобання, мені, наприклад, кошик чи величина люльки якось зовсім не були важливі, тому ви дивіться по своїх вимогах: ідеального візка нема, а як є близькі до того, то це вже елітні з елітними цінами)
    Мені важливі вага візка, легкість складання, компактні розміри, зручне комфортне сидіння, функціонал: як все регулюється-розщіпається, тормоз, кнопки-ручки, всілякі положення різні, etc., капюшон, можливо аксесуари, ну дизайн теж:girl_dance:. Ви коли сходите разок-другий в магазин, то вже набагато чіткіше вам вималюється картинка, що там і до чого, і вони перестануть бути однаковими:girl_wink:
     
  3. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    А так можна? Бо я поки що таке зустрічала хіба в Мазер Кер, що можна куити окремо візок і лише люльку. А всі інші що я дивилась відразу йдуть універсальні 2в1 або 3в1...
    А скажіть ще, будь ласка, яка у вас модель була?
     
  4. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ось така:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Величина люльки залежить від того коли дитинка народиться. Якщо зимою дитинці буде до трьох місяців, то можете вибирати будь який розмір. Якщо 4-5 то в конверті і комбезі ви іі туди просто напросто не запхаєте. То тоді люлька має бути широка і довжина 80 см. Як правило дорогі візки, таж тевтонія мають чомусь менші люльки. Що стосується самих люльок то може бути пластикова, може бути на каркасі тканинна. Пластикова, кажуть не продувається. Хоча , як на мене, якщо ви кладете у візочик дитину у комбезі і конверті то і у тканинній тепло. Єдине, що тканинні і основному менші. Знаю, що тако джампер лайт має тканинну велику каркасну люльку. От, іі я, напевно, зараз і купувала б.
    Що стосується люльок. Пластикова, вона номальна на зиму і холодну пору, а от влітку, на мою думку, не дуже. Ми мали пластикову, то у спеку, як малий спав, то матрацик був під ним мокрий, і пластмаса люльки також. Думаю, малого добре парило, я як тільки то побачила, замінила той матрацик на матрац з сіна, хоч не знаю чи це дуже врятувало ситуацію, але нам вже на часі було пересідати у прогулянку, так що то був дуже короткий проміжок часу. Тому, якщо купувати пластикову, то брати ту, яка має систему вентиляціі. І, то я вже побачила пізніше, нам вже актуально не було, замінити той поролоновий матрацик на кокосовий.
    Та все ж на гарячу пору краще тканинна каркасна люлька з дерев'яним дном. Ще один іі плюс, що іі можна скласти.
    Люльку окремо я б не купувала і не тільки через економвю коштів, але й через те, що не так просто купити добру прогулянку. Ну майже у всіх візків 2 в1 є положення прогулянки обличчям до мами, а у суто прогулянці такого положення майже нема. Є, звичайно кілька варіантів, але вони або дорогі або занадто відкриті або взагалі нікудишні.
    На що треба дивитися у прогулянці.
    1 кап. Бажано щоб він гарно опускався і добре захищав дитинку від вітру і сонця, має бути вентиляційна сітка, бо в спеку, чи взагалі, якщо дитина там спить, то без тоі сітки там душно
    2 сидіння. обов'язково попробуйте його рукою і прикиньте чи ви б хотіли на такому сидіти. В дешевих прогулянках, воно тверде, і то добре, тверде.
    Подивіться під яким кутом то сидіння. Має бути рівне, або попка має бути трохи нижче нвж колінка, бо як буде нахилене дитинка буде іхати вперед і сидіти мало не не плечах
    Вкладка в прогулку має кріпитися до сидіння ліпучками або кнопками або ще там якось, якщо вона просто лежить, то якою б штивною не була вона всеодно буде іхати вперед, в бік, морщитися
    Бажано щоб вона була не дуже штучна і слизька, бо знову ж таки дитинка буде іхати вниз.
    3 спальне місце. Бажано щоб воно було широким, довгим, зручним. Спинка має гарно відкидатися, памацайте його рукою в магазині.
    Повернуся знову, до тевтоніі. У мене сестра іі має, користується більше року, то я маю можливість і помацати і повозити ))). Там дійсно класна прогулка, великий кап з вентиляцією, сидіння ообите класним матеріалом, не треба щось підстеляти, коли дитинка в бодіку. Ніби не парить. Гарне спальне місце. От тільки трохи дорогий той візок(((.
    У нас експандер мондо. Люлька гарно велика, відкатали сім місяців, впринципі задоволена крім нюансу описаного вище, але ми катали іі зиму весну і трохи холодного літа, так що то було не критично, шассі суперове, всюдихід. А от прогулянка печалька. Малий страшенно з'іжджав, не хотів там сидіти, викручувався. Так що користувалися трохи більше місяця. Зараз перший день маємо прогулянку Тако в роад. Поки задоволена,єдине , що нема положення обличчям до мами, але малий, ніби, нормально реагує. Тай великі ми вже , майже дев'ять місяців. Хоч мене то трохи напрягає (((.
     
    Останнє редагування: 9 Вересень 2015
    • Інформативно Інформативно x 3
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    В еас подібний прогулянковий блок, тільки ларет. Суперська прогулка, тільки в багажник тяжко пхнути.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

  8. Raven

    Raven Мама малятка

    Бачила його вживу, трохи порівнювала, бо ларет старіша модель.
     
  9. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Цей складається книжкою сидіння не треба знімати, відповідно місця займає трохи менше. Бо ми шассі клали в багажник, а сам блок в машину. Ну і легший трохи. Ларет мені теж подобається, якби знайшла варіант купити його без люльки, то купила б. Бачила прогулянку на дитячому майданчику, то мені сподобалася.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. VesnaKrasna

    VesnaKrasna Well-Known Member

    Подивилась я ціни на тевтонію, аж страшно стало. Подумала, а можливо хтось має її для продажу в хорошому стані?
     
  11. Smog

    Smog Member

    Привіт. Поділіться враженнями про візочки 2в1 від Kinder rich. Сьогодні була на Південному і ціни на них ну дуже дешеві...Які недоліки та переваги?. Дякую.
     
  12. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Таке питання: є візок, який нам підходить, але один нюанс - в комплекті до нього не йшла сумка для мами. Я щось не уявляю, як бути без неї. Не знаєте, можна десь купити окремо чи пошити?
     
  13. olangel

    olangel Well-Known Member

    Так, можна, на стафі дуже часто бачила, що продають сумки для певних моделей, або універсальні
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. VesnaKrasna

    VesnaKrasna Well-Known Member

    Якщо я не помиляюсь, то у будь-якому магазині, де ви будете купувати візок, можна дозамовити аксесуари до нього.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    В нас теж не було сумки, абсолютно спокійно майже рік відкатали без неї.
     
  16. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Братимемо б/у, тому тут без варіантів.
    Для мене це якось анріал.
     
  17. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    В нас візок з великою люлькою, якщо мені щось потрібно було брати на прогулянку, все туди влазило разом з малою, інколи навіть покупки
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    можна в багажник прилаштувати якусь торбину...а взагалі для немовлятка не так та сумка дуже потрібна - в холодну пору року на вулиці ви не будете його роздягати-переодягати, а дещо (серветки чи якусь додаткову ковдрочку ) справді можна кинути в люльку. То для старших вже і серветки, і водичка, якісь шапки, кофти, забавки. А свої особисті речі в маленьку сумочку через плече, та в кишеню, зрештою, якщо це телефон і ключі.
    --- дописи об"єднано, 18 Вересень 2015 ---
    та ви можете все одно замовити собі сумку в тих магазинах, що торгують візкамі тієї фірми, яку ви купуєте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. EineGuteFrau

    EineGuteFrau Два з половиною чоловіки і я - щаслива сім'я:*

    Ми перші 2 місяці мали просто велику косметичку на замок. Клали її в корзину. Тепер вже передали нам рюкзачки до коляски. Їх все одно кладемо в корзину знизу. Тому для нас без різниці у що пакувати дитячі речі.


    Надіслано із мого Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    Покупки в люльку до дитини клали?