Дитячий садок

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Доброчин, 13 Червень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Tina

    Tina New Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Отже, уточнила. Садочок № 40. Дитині - 2,6 . Мама реально не знає, куди віддати дитину, бо цей садочок їм близенько, але і їй, і ще одній мамі з їхнього будинку назвали суму в 500 $. І це не плітки мамочок поблизу майданчика, а реальна розмова.
     
  2. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Ось про цей садок повірю! Моя похресниця його закінила, тому після всіх розборів, які в них були з тою завідуючою, я свою дитину віддала в 130-ий і ніколи про це не пожалію!
     
  3. Tanju

    Tanju Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Вчора також ходила в 40 і 130 садок. В 40 сказала завідуюча, що запис відбувся 4 січня і вже неможливол нічого зробити, хіба, що приходити в травні, можливо хтось відмовиться і тоді буде місце ( в чому я дуже сильно сумніваюся). В 130 мені сказали, що в них батьки приходять, як тільки діти народжуються, щоб встати в чергу і показала мені такий собі немаленький списочок записаних діток, які народилися в 2011 році.
     
  4. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    то все правда - і про 130 і про 40...Минулого року ми насилу впхались 36-ми в групу, і то з благочинним внеском немалим :sad:, в 40 приходила минулого року також зимою - сказали прийти в травні. В травні люди чуть не цілу ніч стояли - взяли кілька діток, бо ж є неофіційна черга ще...з якої завідуюча має дохід.
     
  5. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Дитячий садок

    Дівчата, чи є на Сихові приватний або квартирний садок? Чи може підготовчий клас в приватній школі? Для 5-річної дитини. Дуже треба
     
  6. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Дитячий садок

    Я дуже хотіла в 130, але завідуюча повідомила, що список дітей 2009 р.н. складений рік тому, навідріз відмовила, навіть на благочинний внесок не погодилась. Це я мала записатись одразу після родів! Були чутки, що цю завідуючу замінить нова, це правда?
     
  7. FAIRYTALE

    FAIRYTALE Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Якщо це правда, то вам пощастить, бо списки попередньої завідуючої просто залишаються у тієї ж завідуючої, яка їх складала, а новенька почне робити свій список. Така ситуація була на Левандівці у садочку, і всі ті хто мали "блати" з попередньою завідуючою пішли "коту під хвостик", а тим, хто прийшов швидше до нової, той і пішов у садочок
     
  8. Charovnisa

    Charovnisa Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Капец, а потом еще за n-сумму деткам не хватает кроваток, шкафчиков в раздевалке...
    Я не утверждала, что платили все. Но вот мамочки с форума поделились на тех, кто попал по записи, и тех кому назвали сумму. Сумма в 1000уе, конечно космическая, как для сада.
     
  9. Romani

    Romani New Member

    Відповідь: Дитячий садок

     
  10. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Дитячий садок

     
    Останнє редагування: 3 Лютий 2011
  11. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    вчора проходила біля 40 -го садка, Трильовського.9. Це він? Без грошей не наважилась зайти. А 130 -й то Трильовського 10? вони десь поруч?
    Блін, мені вже страшно туди навіть йти, якщо навіть з грошима футболять. Що в тому районі більше нормального нічого нема? Тіки ті два садки? І від чого залежить, що одних футболять з сумою в 500 баксів, а інших беруть?
     
  12. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    40-ий - це той, що біля "Дельфіна", а 130-ий - біля 1-ї школи.
     
  13. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Дитячий садок

    Таня! В тому районі ще є садки ближче до Іскри - 175 на Ант.Давидовича, 181 на Кавалерідзе, 44 на Зубрівській.
     
  14. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    я теж ходила туди попередньо записуватись, але завідуюча сказала, що не потрібно і що прийду. коли дитині буде 2роки і вона його візьме, правда я домовлялась поки що в прогулянкову групу, цілий день ще не хочу
    а ви в якому віці хочете йти в садок? ви теж десь там поблизу живете?
     
  15. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Та ми в 5 хв ходи біля 40, мені б туди. Буду йти напролом десь в березні, в кожну кишеню по різній таксі тримаючи)))))
     
  16. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Дівчата, а ніхто не пробував на цю завідуючу писати скарги в районний відділ освіти? В міський? Невже на неї управу знайти не можна?

    Я правда ще не знаю в що нам обійдеться спілкування з нашою садочковою управителькою. Але на право перебування в садочку найпершу чергу мають ті хто живе безпосередньо біля садочка, а ті хто везе туди дитину з іншого району бо їм просто туди хочеться возити, то вони ніби мають вже другорядне право.

    Колись чоловіка брат, який раніше жив тут, зажерся з нашою завідуючою. Не на шутку..... так що навіть зараз пройшло 7 років а вона досі наше прізвище памьятає, і певно згадала ту історію, бо я малу записувала, і вона, ще так многозначно агакнула, мол памьятає це прізвище.
    Так от брат чоловіка тоді просто прямо їй сказав , що раз вона не хоче малу записувати, а жили вони як і ми зараз в 3 метрах від садочка, то пише листа до неї з офіційним проханням прийняти його дитину т.к. діти з нашого будинку територіально мають ходити саме в цей садок. І оскільки запит буде офіційним, то нехай вона йому офіційно датсть відповідь, мол місць для дитини з нашого будинку немає. І тоді він з тою відповіддю звернеться у відповідні інстанції, щоб вони навели порядок і вияснили чи так воно є в дійсності..
    І завідуюча сама особисто йому на наступний день передзвонила і сказала що вони будуть раді бачили його дитину в їх садочку.
    Тобто мають же бути якісь методи впливу, ну як це так ?

    ---------- Додано в 21:35 ---------- Попередній допис був написаний в 21:30 ----------

    ой не ведіться на таке.....
    Я в минулому році пішла малу записувати, в записувальні дні, а мене футбольнули мол рано прийшли, от буде 2 чи біля 2-х і прийдете. І я наївна і задоволена що без проблем мене запишуть пішла...
    А в цьому році вона мені сказала - шо ж ви мілочка приперлись так піздно, дитині через 9 месяців в садок а ви лише записуєтесь.... де ви раніше були, і я на 2011 рік записувала в 9 ранку а тепер вже 12, вже групи записані... тепер зможу вас записали лише на червень 2012... офігєть !!!.
    А люди направду займали чергу під садочком з 6 ранку, а в 9 я була 88, тому записалась в чергу і пішла додому, лише в обід мене прийняли. До речі багатьох дівчат таки записували на 2012 і ніяк їм не вдавалось її вмовити на 2011.

    Але прийшлось їй нагадати нашу розмову минулорічну, її обіцянки, і чи то вигляд в мене був убєдітєльний, чи тон , ну але так і бути, нас записали на цей червень. Коли почула прізвище - сказала приходьте вже в червні ...
    Але можливо в червні ми підем взагалі в інший садок, ще будем бачити.
     
  17. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    ну ти ж розумієш що всі все знають, завідуючи звичайно "діляться" з вищими інстанціями....
    думаю що якраз для таких випадків і пишуть оті списки в садку починаючи від народження дітей. От , список складений вже на 2015 рік, набрано 35 дітей...от вам і офіційна відмова.


    здається мами мають лише два варіанти. Або ісправді одразу з пологового бігти записуватись в садок або спонсорувати садок вже безпосередньо коли потрібно віддати дитину в садок
     
  18. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Можна, і дехто таким чином і віддає дітей в садок, ну але то шлях не для "слабонєрвних". Ну і багатьох від таких методів стримує думка про те, яке ж буде ставлення до дитини в садку, якщо заїстись з адміністрацією.
     
  19. Romani

    Romani New Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Мова йде про садок на Сихові, тут не достатньо місця, навіть на тих, хто біля садка живе. Дітей багато, а садків паро.
     
  20. sensual

    sensual New Member

    Відповідь: Дитячий садок

    Що робити, нічого не вдієш, ще як варіант шукати знайомих, через яких і дадуть зелене світло:girl_spruce_up:
     
Статус теми:
Закрита.