Дитячий садок (4)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sanches, 22 Червень 2015.

  1. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    А ви бачили ту дівчинку? Дійсно така подряпана?
    І що ваша доня про це говорить?
     
  2. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Вибачте, але пазл в голові по цій ситуації в мене не склався. Тобто дитина розцарапана. Але де і коли то сталося ніхто не знає. У мене, як мінімум, виникли б питання до вихователя: яка та дитина прийшла з дому, у який проміжок часу це сталося і зрештою, не заплакала дитина, то хтось з дітей би точно звернув на то увагу раз ціле обличчя роздрапали. Щось таки вона мусить знати. Як вона за дітьми дивиться?
     
  3. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Так були царапини, зі слів мами такі страшні, що там гній..(коли в вас гній появляється?). Того дня інша вихователька приймала, наша була вже після обіду. Коли та мама забирала, показала ті царапини виховательці.Та взала вибачатися, але не сказала хто і коли, бо нічого не бачила, інша вихователька також нічого не бачила...ТОді спитала в 3 річки, та сказала що її поцрапала Віка...Набебто хотіла, якусь баночку від цукерків...Для моєї дитини нетипова поведінка, бо я їй ніколи нічого не відбираю, хіба небезпеку, тобто не є якась голодна на речі,і щоб когось побити...Ввечері та мама, почала розборки в вайбері, хотіла маму Віки....Батьки хотіли пояснити, що то типово для садочка, але вона всіх матюкала і ображала, і казала не вказувати що їй робити...
    Ні не бачила, на другий день я дитину не віддала в садок, що було логіно.
     
  4. germiona

    germiona Member

    Дівчата, порадьте садок біля гімназії Симоненка. Для мене це новий район, ніц не знаю

    Надіслано від мого Lenovo P780, використовуючи Tapatalk
     
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, чи мають якусь юридичну підставу слова зі садка: Водіть дітей. Бо хто мало ходить, то буде переглядатись місце(????) і є можливість його втратити. То усне "бла-бла-бла" чи реально може статись? Бо я щось задумалась. Ми з тих хто мало ходить.
     
  6. silvia

    silvia Well-Known Member

    Дитину можуть відрахувати з дитячого саду в наступних випадках (постанова Кабінету Міністрів від 12.03.2003 р №305 «Про затвердження Положення про дошкільний навчальний заклад»):

    • за бажанням батьків;
    • на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість подальшого перебування дитини в дошкільному навчальному закладі даного типу;
    • в разі несплати без поважних причин батьками плати за харчування дитини протягом двох місяців.
    Завідуюча дитячим садком повинна письмово повідомити батьків про відрахування дитини не менш ніж за 10 календарних днів. Безпідставне відрахування дитини забороняється.
     
    • Корисно Корисно x 1
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Ви його собі вже порадили :) навпроти гімназії, 163. Друга дитина з нього випускається цьогоріч, третя ходить. Задоволені усім
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Тут залежить на скільки мало ви ходите... Перший рік в садку більшість дітей дуже часто хворіють, і виходить що вони тиждень ходять, а 2-3 тижні не ходять.. за таке вас не мали б відрахувати якщо ви справно сплачуєте оплату.
    Але якщо ви тиждень походили, потім захворіли на три, потім вирішили і далі не водити бо там свята, день народження, відпустка... в в результаті місяцями немає вас в садку, то як на мене, завідувач має право розглянути питання відрахування, особливо а зв'язку з катастрофічним браком місць в держсадках.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    завідуюча має право розглянути питання відрахування дитини з садка ВИКЛЮЧНО в межах визначених законом(про що вище вказала Сільвія). Всі інші підстави можуть бути оскаржені в судовому порядку і бути причиною моральної компенсації сім'ї. Я вже проконсультувалась. Тобто ніяких " ви мало ходите і займаєте чуже місце" бути не може. Ми ходимо десь 50% від місячної норми))
     
  10. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    50% цe нe є мало, враховуючи, що діти хворіють. Ми тeж дeсь так ходим, алe нeсeм довідку. Просто так майжe нe пропускаєм, хіба як бабуся приізджає, то дeнь, два можeм пропустити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Це швидше самодіяльність завідувача, ми перші 2 роки дуже мало ходили в садок, але ніхто навіть не натякав про відрахування.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. likalikalikalika

    likalikalikalika New Member

    Відрахувати вас не мають права, якщо ви час від часу з"являєтеся. Але якщо ви не ходите 1-2 місяці і не писали заяви на збереження місця за вашою дитиною, і не маєте довідки, що в цей час були хворі, то вас цілком можуть відрахувати.
     
  13. Awesomeness

    Awesomeness New Member

    Доброго дня!
    Можливо хтось знає хороші садочки (і державні, і приватні) у районі кінця Городоцької, Виговського, Південного, Петлюри, Любінської? Буду дуже вдячна!
     
  14. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Прочитала сьогодні інфу, що ще в кількох містах підняли оплату за харчування в садочку. У Львові ніби минулого місяця ще (я не знаю, бо ми не платимо). Але в мене інше питання -- чи є такі, хто незадоволений харчуванням в садку, бо в нашому я проблем не бачу
     
  15. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Підняли з січня у Львові. Було трошки більше 20 грн. за день, зараз 22.80. Це 60%, інші 40% оплачує бюджет. 38 грн. щоб дати 3 рази їсти. І з цього у нас в садку умудряються годувати дітей більш менш різноманітно і щоб був баланс поживних речовин. Мала задоволена, хіба деяких видів молочних каш не їсть, таких, яких не їла і дома. Не можу сказати, що здорожчання невиправдане, за рік ціни на продукти піднялися ж? Загалом ті батьки, з якими перетинаюсь, харчуванням в нашому садку задоволені ( поживність, смак та безпечність). Фруктів, звичайно немає (виняток компот , буває бабка рисова з яблуками), але на ті гроші ясно, що не викрутять більше.
     
  16. Raven

    Raven Мама малятка

    В нашому садку є. Сама бачила, як доставляли. Та й мала каже, що яблука, мандарин час від часу дають. Правда кількість тих фруктів невелика була, зважаючи, що садок на два корпуси.
     
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А що то в кожному садку свій "тариф"? Бо в нас було чи то 14, чи то17грн. Але точно не 20.
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Ви, може, в яслях, там дешевше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    так, в яслях)) я щось не подумала, що в групах ціни різняться.
     
  20. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    З січня підняли до 14,90 (яслі). Не можу сказати, що харчуванням задоволена, асортимент досить обмежений (але то ще в мене дитина друге майже ніколи не їсть, щось там йому не таке), але що дійсно дивує - вечеря, 3 дні з 5 на вечерю хліб (грінка або хліб з варенням, або (о_О) хліб з згущеним молоком!)або вафелька чи печиво. Дуже рідко сирничок або оладка або рибна котлета з хлібом.
    А що у вас дають на вечерю?

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk