Дитячий садок (4)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sanches, 22 Червень 2015.

1. Rosynka

Rosynka Well-Known Member

А ви бачили ту дівчинку? Дійсно така подряпана?
    І що ваша доня про це говорить?

2. Lathorien

Lathorien Well-Known Member

Вибачте, але пазл в голові по цій ситуації в мене не склався. Тобто дитина розцарапана. Але де і коли то сталося ніхто не знає. У мене, як мінімум, виникли б питання до вихователя: яка та дитина прийшла з дому, у який проміжок часу це сталося і зрештою, не заплакала дитина, то хтось з дітей би точно звернув на то увагу раз ціле обличчя роздрапали. Щось таки вона мусить знати. Як вона за дітьми дивиться?

3. iragonzales

iragonzales В декреті

Так були царапини, зі слів мами такі страшні, що там гній..(коли в вас гній появляється?). Того дня інша вихователька приймала, наша була вже після обіду. Коли та мама забирала, показала ті царапини виховательці.Та взала вибачатися, але не сказала хто і коли, бо нічого не бачила, інша вихователька також нічого не бачила...ТОді спитала в 3 річки, та сказала що її поцрапала Віка...Набебто хотіла, якусь баночку від цукерків...Для моєї дитини нетипова поведінка, бо я їй ніколи нічого не відбираю, хіба небезпеку, тобто не є якась голодна на речі,і щоб когось побити...Ввечері та мама, почала розборки в вайбері, хотіла маму Віки....Батьки хотіли пояснити, що то типово для садочка, але вона всіх матюкала і ображала, і казала не вказувати що їй робити...
    Ні не бачила, на другий день я дитину не віддала в садок, що було логіно.

4. germiona

germiona Member

Дівчата, порадьте садок біля гімназії Симоненка. Для мене це новий район, ніц не знаю

Надіслано від мого Lenovo P780, використовуючи Tapatalk