Дитячий садок (4)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sanches, 22 Червень 2015.

  1. silvia

    silvia Well-Known Member

    Мені просто цікаво.(чи то у нас так, чи всюди)....чиї дітки у старшій групі. Ви займаєтесь у садку підготовкою до школи (так назвемо)?
    У нас (логопед.група) 5 зошитів (логіка, матем.письмо,природа і ще там щось) та 1 альбом для творчості.
    Ще один для дом. завдань забираємо щоп'ятниці додому і у понед.повертаємо.
     
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    У нас 3 зошити - письмо, математика, для роботи з психологом. Звичайна група. Додому ще не давали.
     
  3. Lintiajka

    Lintiajka Active Member

    В нас теж логопедична. Маємо 3 зошита: математика, письмо і для занять з логопедом(в п'ятницю забираємо додому із завданнями).
     
  4. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    В нас було письмо і математика, без д/з.
     
  5. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    і в нас були математика, письмо, малювання, "я пізнаю світ".Але додому нічого не давали. Взагалі вперше таке чую
     
  6. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    В логопедичній групі завжди дають додому завдання. У нас не логопедична, то 5 зошитів без домашнього (всі ті зошити - то на розсуд виховательки).
     
  7. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Доброго дня!
    Підкажіть, чи звертався хтось за матеріальною допомогою до депутатів, в громадські приймальні? Як то відбувається? Треба писати заяву, який текст, може маєте приклади? Бо дуже треба в садочок на майданчик хоч карусель якусь і проектор, щоб на стіну проектувати мультики. Кошти виділяють звісно, але стільки потреб, що до цього точно не дійде. Підкажіть, з чого почати, і як тих депутатів виловлювати?) Дякую.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  8. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
  9. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Нє, нє) То скажімо пізнавальні слайди, або от як запрошують пожежників, наприклад, а їм показати слайди або якійсь мульт навчальний (вони самі казали).


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ви в то вірите? :) Ну так, їм простіше включити на 40 хв "пізнавальний" мультик з ютубу і піти каву пити ніж з дітьми нормально позайматися. Наші теж казали "та нє, то ж не мультики, ви що, то ж там про фігури геометричні... то казки, то в нас по програмі" (а на картках і кубиках дітям ті фігури показати чи книжку з казками "по старінкє" почитати вже нікак?)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ми в школу купили. Але тут і фільми про мікробів показують, інше з природи по програмі. То таки виправдано, дітям цікавіше вчитися. А в садку? Наші вихователі молоді і дуже креативні , весь час щось діти роблять цікаве, ліплять, клеять, малюють , багато свят великих і маленьких готують. А тих мультиків і дома вистачає.
     
  12. vita

    vita New Member

    дівчата, цікавить зараз діюча група ясла в 31 садку. чи хороший вихователь і як її звати.
    сестрі потрібно буде перевести дитину влітку на 2 місяці, бо потім з вересня почнеться вже інша, старша група.
    може хто порадить хорошого вихователя, або попередьте до кого краще не попадати.
     
  13. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    в нас так. Вже 2рік, бо минулого року синочок теж в старшу групу ходив...Забираємо 2 зошити. В них завдання- письмове, логічне, розмальовка. Зараз пишемо олівцем, потім будемо ручкою. Ну принаймі минулого року так було...
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  14. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, цікавить мене оплата за садок, малий пішов в двадцятих числах вересня, ну пішов, то голосно сказано, не складається у нас з садком. Кілька разів всього були і то якісь рази тільки на прогулянці, один раз залишала на годину, і щось три рази чекала його в коридорі, то був десь по дві години. Жодного разу там не їв. Видали рахунок за жовтень щось триста з хвостиком. То за що? То типу абонплата, а харчувпння, якщо буде їсти ще окремо треба платити чи як?ну і ,напевно, ми таки будемо робити перерву до квітня, то треба якусь заяву писати? Чи нічогт не робити, а просто ті иахунки сплачувати. Бо таки хочу щоб то місце за нами залишилося, маю надію, що з весни таки піде.
     
  15. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    за садок платиться якраз за харчування. Якщо ви були в садку, а не їли, все одно треба платити.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. iragonzales

    iragonzales В декреті

    В вересні трохи ходили то платили 300 грн, в жовтні були мало то щось 100 грн платили...Скільки днів були стільки і платите і неважно чи їли , чи ні...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Сплачується за харчування за ті дні, що було відвідування. Може , вас відмітили в ті дні, що ви не були? За день десь поза 22 грн., точно не пам' ятаю, як ходимо без пропусків, то може і до 450 виходити за місяць.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. model fantazii

    model fantazii Well-Known Member

    За садок платиться авансом, наперед, а на наступний місяць за ті дні, що ви не були віднімаються від рахунку. Тобто перший рахунок ви отримали за ті дні у вересні, що ви були (не важливо чи їли) плюс за повний жовтень (авансом)

    Надіслано від мого SM-J200H, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, я знов сюди. Як ту заяву щоб зробити перерву в садку писати? Мені на вулиці мами кажуть, що то хіба на оздоровлення і треба довідку від терапевта. То так?
     
  20. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    То до вихователя, а не до нас ;)
    Вона вам все скаже, бо всюди по різному. В нас в 2-х садках було все по різному, єдине що довідки ніякої не треба було, аж потім коли дитина після великої перерви приходила - про те, що дитина здорова і може відвідувати ДС.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1