Дитячий садок (4)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sanches, 22 Червень 2015.

  1. Tree

    Tree Member

    Ви не одні такі.В мене знайома теж торкнулася з аналогічною ситуацією.Підняла на ноги відділ освіти Сихівської адміністрації і управління освіти Міської ради.Ходила на прийом на Слічної і добилася свого.Дитина йде у числі у вересні.Усадочку вже сформовані 2 ясельні і 1 молодша група.Тому дійте!!
     
  2. Afrika

    Afrika Well-Known Member

    А талони брали завчасно чи нема величезних черг?
     
  3. Anja Ram

    Anja Ram New Member

    Дякую за пораду! Скажіть будь-ласка, а хто така Слічна? Бо я розмовляла по тел. з Демчук З.П.,яка в Сих-кій адміністрації займається питаннями садочків Сихова.То вона мені сказала теж саме що і завідуюча "місць нема" і в неї ми також 66-ті по списках...
    --- дописи об"єднано, 25 Червень 2015 ---
    Дякую за пораду! Скажіть будь-ласка, а хто така Слічна? Бо я розмовляла по тел. з Демчук З.П.,яка в Сих-кій адміністрації займається питаннями садочків Сихова.То вона мені сказала теж саме що і завідуюча "місць нема" і в неї ми також 66-ті по списках...
     
  4. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Ми прийшли десь в 8.30, талонів вже не було. В реєстратурі нам сказали хто в якому кабінеті і ми всіх швидко пройшли. Черги появились вже як ми йшли додому, з години 10.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Nusja

    Nusja Well-Known Member

    Ясельна група якраз і є для дітей від 2х до 3ьох. Старшу давала в 2 і 7, то завідуюча ще думала, чи нас в ясельну чи в молодшу. Пішли в ясельну. То там багато було діток 2х років, навіть, 1рік і 10 міс. Коли привикають, то плачуть практично всі і ті, що трохи старші, і менші. Були діти в памперсах, але вони ж там гуртом на горщик ходять перед сном і після, перед і гулянням і пісня нього, то швидко відівчаються від підгузників. Говорили по- різному, дехто практично не розмовляв. Це особливо було помітно на першому святі, лише декілька дітей могли розказати віршик. Пройшло два роки, всі і говорять і розказують віршики.
    Син з червня, то піде в два з копійками. Але зразу на роботу не буду виходити (можу до наступного червня бути в декреті) . Планую довго водити на півдня, поки повністю не адаптується. Якщо хворітиме, то робитиму перерви (малу так місяць минулої зими не водила, бо постійно щось хапала).
    Швидше за все нерегулярно через соплі-кашлі. Особливо перші півроку.
     
    Останнє редагування: 27 Червень 2015
  6. silvia

    silvia Well-Known Member

    якщо ви маєте з ким залишити дитину, коли та хворітиме ( а хворіти перший рік у яслях буде ой як часто, особливо осінньо-зимовий період) то можете виходити на роботу сміливо.
     
  7. dawenka

    dawenka New Member

    в тому й справа і лишити нема на кого і втрачати шанс на роботі не хочу і будь мудрий....
     
  8. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Тут ще залежить, яка робота. Навряд чи навіть дуже розуміючого керівника потішить часта відсутність, але, може, якусь частину роботи можна буде робити дистанційно, чи виходити на пару годин... Якщо керівник бачить у Вас цінного працівника, то, може, так би якось перекантувалися...
    Хоча ні, дітки то не ми, що Фармацитроном залилися - і вперед, до нових звершень. Їм треба вигрітися, одужати остаточно, і ще добре хоч пару днів після одужання уникати скупчень людей. То, якщо не маєте когось, щоб якщо не побув з дитиною весь час , то хоча б почергувався з вами, може бути складнувато. Є, звичайно, ймовірність, що дитина не буде хворіти, але, чесно кажучи, вона дуже примарна.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    все залежить яка в вас робота і чи дозволяє наймати на час хвороби няню, якщо ні то я б не виходила(майже вся зарплата йшла б на няню)... моя дитина пішла в садок в 2,9 а я вийшла на роботу в її 3 роки і якби не баби і дідо які завжди виручають то навіть би і не рипалась, вже 2 роки як ми ходимо в садок і за цей час більше вдома сидимо ніж відвідуємо, особливо в осінньо-зимовий період((
     
  10. dawenka

    dawenka New Member

    дякую всім за відповідь.а чому смішно Oksamyt?що я такого веселого написала?
     
  11. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    Ех, а ми вже другий рік мордуємося :girl_cray:
    Минулого року за весь рік Тімка відвідував садок максимум 2місяці (якщо порахувати всі дні)
    Цього року, навіть на місяць не дотягуємо по днях, коли ми в садочку
    Коли була зима\весна - то безперестанку соплі\кашель
    Тепер 2 дні походимо - сидимо вдома і лікуємося
    Пройде тиждень\два - знову йдемо за новою порцією шмарклів
    Задовбали мене ті мамочки, які з кілометровими соплями дають дитину в садок, а мій малий моментом те все добро хапає :girl_in_dreams:
    І річ не в тому, чи вони працюють, просто за вихідні можна дитину полікувати вдома (цілодобово ніхто з них не працює :girl_devil:)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. silvia

    silvia Well-Known Member

    скільки разів бачила, що ті соплі ніхто не спішить витирати і вони активно злизуються / жуються або засихають потьоками під носом((( мені б було шкода дитини, яка давиться тими соплями і жує їх весь день в тому садку, не говорячи про те, що хапають і інші...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    а ми вже два повних роки(((, але я пов'язую це все з нашою сирою квартирою :girl_cray:, але це вже не в цю тему((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Bulbashka

    Bulbashka Active Member

    А є такі чиї діти не хворіють перший рік? Чи це всіх стосується? Є можливість попрацювати в сфері, яка цікавить. Поки ще не впевнена чи хтось зможе посидіти мені з дитиною протягом всього дня, коли дитина дома хворіє. От і подумую, а чи варто взагалі влаштовуватись на роботу...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Nusja

    Nusja Well-Known Member

    В нас в групі є хлопчик, який не хворіє практично (соплі максимум і то інколи), а є інший хлопчик, який перший рік не хворів, а на рік другий вже на повну відхворів (його мама вже в шоці).
    Мене перший рік дуже злили "чужі" соплі-кашлі, тепер вже спокійніше.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Дівчат, та треба вчити діток ті соплі витирати) або хоча б вчити щоб підходили до вихователя і просили витерти. В малого в шафці завжди лежить пачка вологих серветок і пачка сухих, то він себе при потребі обслуговує, був менший, брав хустинку просив у вихователя допомоги.
    Наші хвороби в "яслях" я пов"язую виключно з вологою та сирою групою. Бо зараз ми в молодшій і перейшли в інше приміщення і забули що таке бронхіти, які раз в 2 місяці ми мали в "яслях". В цьому навчальному році я брала лікарняний 1 раз - коли ми хворіли вітрянкою. Вірусяки чіпляв декілька раз, яле за вихідні все як правило проходило. Тому то не тільки імунітет і сопливі діти впливають на хворобливість колективу, але сам стан приміщення, де діти знаходяться, має дуже великий вплив на їх здоров"я.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. silvia

    silvia Well-Known Member

    мій зразу кричить "мама шоплі"і витирати вміє, але з соплями ніколи не воджу в садок...
     
  18. padesnig

    padesnig Well-Known Member

    Друга дитина за звичай хворіє менше ніж перша, бо набирається імунітету від старшої.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  19. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    В мене Роман за перший рік хворів максимум три-чотири рази.
    Але він пішов у чотири рочки. Сліз, переживань і т.д. в нього практично не було, тобто стрес мінімальний. Прямо перед садком він був 21 день в Криму ну і перші два місяці я мала можливість водити його до обіду. Думаю все в комплексі вплинуло на те, що садок він майже не пропускав. А уього року на пальцях можна перерахувати дні, що ми пропустили. Всю зиму і весну додатково водили його на плавання, щоб закалити імунну систему. Зрештою немає одного рецепту для всіх дітей. Але хоч наша група і прохідна і не така тепла як інші в садочку, бачу діток ходило весь час досить багато, навіть в сирі і грипозні періоди.
     
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    я так поняла що ми у ваш садок записані
    і оця сирість в яслах мене так лякає і піднапрягає
    але записатись на 3 роки чи пізніше зараз нереально (чи то написати заявку на відстрочку), бо вони формують оцю групу, а на наступний рік вже добирати не будуть, бо нема куди (чи дійсно так чи бюрократія)