Дитячий садок (4)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sanches, 22 Червень 2015.

  1. silvia

    silvia Well-Known Member

    в нас теж щось про це говорили, на цю фігню я точно не збираюсь здавати кошти як і більшість батьків нашої групи. Краще зробити браму і тримати її закриту, щоб через території садка не робили прохідної зони.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В нас комітет обирали на перших батьківських зборах ще в яслах. Було кілька бажаючих, їх і обрали. Виконували обов'язки добросовісно, збирали тільки на найнеобхідніше, вишукували оптимальну ціну-якість, відчитувались за кожну гривню, все чітко і ясно. Але це дуже невдячна робота, завжди є ті, хто не згоден, хоча зі свого боку нічого робити не хочуть, чи запропонувати інший варіант. То ж цього року ті мами самоусунулись, переобрали новий комітет. В нас нема якихось наближених до завідуючої чи в змові з вихователями, хто хоче, той і йде в комітет.
    --- дописи об"єднано, 23 Червень 2015 ---
    Хто не має, їх ще можна зрозуміти, ввійти в положення. А в нас теж є кілька забезпечених екземплярів, які не здають принципово, бо ж то державний садок, то хай держава і забезпечує. З одного боку воно то так, але ж на практиці, ніхто для наших дітей нічого не зробить крім нас самих.
    А впливу на тих, що не хочуть здавати дійсно немає. Бо це ж типу все на добровільних засадах і примушувати нікого не можна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Це точно, я вже це питання піднімала в себе. То мені була відповідь, що машини заїжджають, там треба когось тоді на вході поставити, щоб ворота відкривав. Я згідна здати кошти на домофон, але щоб його на тих воротах повісили, а не безпосередньо на дверях в садок.
     
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member



    чи є в когось ситуація, щоб до 3 років взяли у молодшу? типу коли дитині наприклад 2,8-2,11 міс?
     
  5. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    У нас ні, діти усі малюють малюнки привітання, а вихователька скріплює малюнки у книжечку, робить гарну титулку, діти співають "коровай" і все.
     
  6. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Хочеш -- потрапиш. Ніколи не чула, що в батьківський комітет йдуть "приближені" до завідуючої. Просто на перших зборах самі батьки і обирають. І то не така велика честь, як правило, це обирання завжди "через нехочу". Типу, хто буде в батьківському комітеті (я через таке вже тричі пройшла), всі дружно опустили очі, всі дружно срочно щось у телефоні почали читати...

    Ну вихователька типу стоїть-стоїть в тишині і з ким у неї випадково очі зустрінуться, того і каже: "Може ви, пані Марія (наприклад)хочете?", ну там мама починає віднєкуватись, а всі інші батьки дружно: да-да, давайте Маріє, давайте! Ну і яка жіночка реально не хоче бути в батьківському комітеті -- та якось таки "віднєкується", а хто потихше -- того в комітет і дають
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    За два роки були лише одні збори і ті зовсім не стосувались питання БК, просто в вересні я дізнавалась що в нас інша мама в БК
     
  8. silvia

    silvia Well-Known Member

    у нас стандартно на збори приходить 8 осіб ( з них 2 татки і нема з кого вибирати особливо)... а потім ті, хто не були протестують проти того чи іншого і загалом нічим не задоволені. Прийди - вислови свою позицію, запропонуй щось інше.....
    Цього разу вирішено, що про всі наступні нововведення, звіти про витрачені кошти, прохання і т.і. будемо залишати інформацію персонально кожному в шафці по мірі їх виникнення. Бо за минулий рік ледь допросились звіту в голови про використані кошти за рік.
     
  9. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    а в нас на збори ходять майже всі, (інколи навіть від однієї дитини по 2-3 делегата, ну типу мама-тато-баба). А на утрєніки, то взагалі народу море: крім ближньої родини ще й дальня приходить
    а у вас що голова сама напрошувалась на цю посаду? Бо в нас у одній групі проблем із вибором голови не було (бо мама працює в садку вчителем фіз-ри), у малої в групі голова щороку міняється, бо ніхто не хоче довго обіймати цю посаду. Обираємо голову методом вище описаним (а раз навіть без відома мами обрали її головою, вона була в шоці). То ми не те, що звіту у голів не просимо, ми ще в ноги кланяємось, що вони згідні обіймати цю посаду.

    Та й про який звіт йдеться? От нам заміняли старі лампи на хороше денне світло. То прм на зборах вихователі сказали де найдешевші лампи, де найдешевші майстри. Порахували гроші, розділили на кількість дітей, здали. Ну то куди голова може просрати ці гроші??? Ну та мусе купити те, на що збирали
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. Anja Ram

    Anja Ram New Member

    Садок №130 на Сихові.Доброї ночі дівчатка !А ми зіштовхнулися з проблемою потраляння в садок!Ми зареєструвались на електр.чергу ще в жовтні 2013р.на вересень 2015р.і були на той момент 19 в групі.Так, здавалося, все б мало бути добре,я була спокійна, так як наш старший син також вже 4 рік ходить у цей садочок, час від часу навідувалась до методистки в садіку вона запевняла нас що все добре" чекайте на підтвердження заявки".Мин. тижня вирішила переглянути статус нашої заявки,він виявився ще досі "на розгляді" і ми вже 53 в групі на черзі.Пішла до завідуючої, а вона мені пред"являє свої паперові списки у яких ми вже 66 на черзі в групу і "порадувала" нас що ми не попадаємо в групу,так як вона у яслі може набрати лише 60 діток.Яким чином з 19 ми зкотились до 66 місця вона обгрунтованої відповіді не надала (посилаючись на розробників системи даної ел. реєстрації іт.д.)На мої аргументи про те, що старший син ходить в садок і що ми що року скидувались на ремонт сан.вузлів,заміну вікон і багато ін.потреб садочку, вона відповіла "ну ви ж не мені в кишеню скидувались,
    а на потреби і це не дає вам ніяких переваг над іншими."Після розмови з завідуючою у цей же день я переглянула статус нашої заявки:вона і надалі на розгляді і ми 53 в групі (не підтверджена і не відмовлена)!Так кому ж вірити, електр.реєстрації (по якій ми ще маємо шанс попасти в садок) чи завідуючій у якої свої списки і по її словах не попадаємо ні цього ні навіть на наступний рік???!!!І до кого в такому випадку можна звернутись,??? P.S.І взагалі, напевно вже не можна вірити в надійність електронної реєстрації в садок, так як завідувач має доступ до неї і може в будь-який час змінити дані.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. silvia

    silvia Well-Known Member

    в нас то все дуже дивно. до прикладу, на Миколая здавали по 200 грн. на іграшки в групу і так вийшло, що діти далі не мають чим бавитись, тому просять звіт, що за диво-іграшки було куплено. Багато ще можна писати нюансів..одним словом є чого просити звітності і батьки просять.Зараз ми збираємо певну суму, на яку потрібно зробити купу всього ( докупити посуд, почистити килим, поміняти тюль, корзини для іграшок...різний дріб'язок). По телефону всього не розкажеш тим, кого не було на зборах, тому доцільно зробити звіт, куди пішли зібрані кошти, бо наст. разу, коли потрібно буде знову збирати кошти можна почути "а я ж вже здавала.
    Єслі шо- я не в БК, пишу з позиції батьків дитини.
     
    Останнє редагування: 24 Червень 2015
  12. silvia

    silvia Well-Known Member

    А ще підкажіть знаючі)))) Ми переходимо у нову групу, з якої відповідно випустились дітки. Куди діваються іграшки від попередньої групи? Їх діти забирають собі назад чи розбирають по групах? Бо зараз у нас крім 1 ляльки, м'ячиків, кухні з 2 чашечками, міксера, фена і конструктора більше нічого немає....жодної машинки хлопцям. Знову прийдеться купувати і просити батьків нести з дому? Я чесно не знаю, чим будуть бавитись діти з 1 липня...Шо дєлать?
    -----------------------------------
    і ще....мин. року у яслі купувались якісні дерев'яні сортери для занять.Як буде правильно- залишити їх там, чи забрати у нову групу. Як у вас?
     
    Останнє редагування: 24 Червень 2015
  13. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    А ви запитайтесь у вихователів...
    якщо виявиться що кожного року діти які переходять у іншу групу забирають із собою іграшки, то і ви можете ваші забрати... цікаво тільки куди діваються іграшки зі старшої групи, дітям роздають додому:dntknw:... незнаю в нас зовсім по-іншому, ми минулого року перейшли в іншу групу то багато іграшок залишилося+ми на Новий Рік покупляли діткам подарунки (іграшки), які залишились в садку

    я зла знову на харчування в садку, бачу що знову буду дзвонити в управління освіти, бо минулого разу після мого дзвінка трохи покращилось меню... в мене дитина приходить додому голодна, підозрюю що і порції дають маленькі, ох не хочу я йти сваритись, бо все ж це може відбитись на дитині, але бачу доведеться:girl_devil:
     
  14. silvia

    silvia Well-Known Member

    а може їй просто не смакує їжа і вона щось там подзьобає трошки та й все.
     
  15. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    знаю просто від кількох мам зі старшої групи що порції маленькі і діти не наїдаються, це моя ще може сказати яка була порція, хоча як дають ліниві варенники то каже що було 3шт, це явно не порція((
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    На підвечірок - сирничок і полуничка, 1 шт... Щось не знаю, таким реально наїстись?
     
  17. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    в нас таким і не пахне:girl_devil:
    --- дописи об"єднано, 24 Червень 2015 ---
    це вам так дитина розказує? бо в меню пише грами які мають бути, думаю тут теж намахують.
     
  18. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Дівчата, яка у вас у садку кількість дітей на одного викладача?


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  19. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    У ясельну зараз набрали 26 дітей, ще райвно може втиснути 2-3 дитині, це при тому що ліжечок 24 а шафок 16.
    У старшій групі, ті що випускники вже, було 23, середній 25
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. dawenka

    dawenka New Member

    дівчатка,підкажіть будь-ласка,в мене така ситуація-є можливість вийти швидше на роботу,малому 2 рочки.хочемо дати в садок,але не маємо впевненості як дитина буде ходити.ходимо вже без підгузника,їмо самі погано,і не говоримо(окрім мама,тато,баба,ава...),але все розуміємо..чи хто давав дитину в 2 роки?