Дитячий садок (4)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sanches, 22 Червень 2015.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну що ж, прийшло повідомлення, що доню зараховано у садок. Документ треба подати до 14 липня. Мене зараз найбільше цікавить той медогляд. Як його проходити? Чи взагалі потрібен? І які ще документи треба?
     
  2. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Освітня інформаційна система - Lviv Smart City

    Тут є пояснення

    А тут інструкція

    Освітня інформаційна система - Lviv Smart City
    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Щодо медогляду. Йдете до сімейного лікаря/педіатра. Після огляду він або одразу дає потрібну довідку і завіряє копію форми щеплень. Або за потреби скеровує до вузького спеціаліста. Роз'яснення від МОН тут: https://mon.gov.ua/ua/news/moz-nada...-potribna-dlya-zarahuvannya-ditini-v-ditsadok
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Поділіться будь ласка відгуками про садок в Винниках (159 номер). Як атмосфера, режим і т.д.
    Знаю, більшість від конкретної групи та вихователів залежить та все ж.

     
  5. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Дівчата, розкажіть, хто знає, як відбувається реєстрація в дитсадок, щось я зовсім заплуталася. На сайті е-садок, написано, що електронна черга створюється лише на 1 рік. Відкриваю чергу нашого садочку, тут є заявки на 2020рік подані ще з 2017 року. Тобто, ті всі заявки які зареєстровані в 2017-2019 роках мали б бути не дійсні?. В нас чомусь зараховують до прийняття в садок тих, хто нібито швидше подав заявку, і ,звісно, гарно "віддячився"...
     
  6. phobika

    phobika Well-Known Member

    Розумію ваше обурення, бо система реєстрації в садки дійсно заплутана і дивна.
    В мене дитина народжена в травні 2017 року, реєструвати тоді дитину було потрібно на початку наступного року. Що я і зробила, буквально за кілька хвилин після відкриття реєстрації. Я сиділа з секундоміром, чесно, і дуже переживала, коли система "впала". Згодом розуміючи, що я точно не буду в 2 роки і 4 міс віддавати дитину в садок в Україні, а от в 3 і 4 все може змінитися, я в заявці вказала, що в 2020 році ми хочемо потрапити в молодшу, не ясельну групу.
    Але от в 2018 правила помінялись, і згідно цих правил старі заявки (всі діти народжені до 2018 року) переносились автоматично, для нових діяли вже інші правила (всі діти народжені від початку 2018), коли реєструвались за рік до вступу в садок. Якось так, вже достеменно не пам'ятаю з точними датами народження, але суть така.
    Тому так, я подала швидше заявку і моя дитина по ній пройшла. При цьому мене навіть в Україні не було, "віддячитись" я не мала можливості (як і бажання).
    На форумі є тема Електронна реєстрація в дитячі садочки, починаючи з 95 стторінки є ситуації форумлянок, в яких діти з осені 2017 року, як і ваша, якщо вірити лінієчці. То реєструвались вони теж на початку 2018.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Ми реєструвалися в березні 2018р, і якщо вірити тій черзі (а я їй не вірю) ми 33.
    В мене складається враження, що ця система спеціально підлаштована для того, щоб можна було крутити-вертіти тими заявками і вимагати за зарахування хабарі. У нашому містечку є два дошкільні заклади, в одному за хабарі зараховують незалежно від реєстрації, крутять-вертять тою чергою, розказують, що черга збилася, типу перереєстровуємо з попередніх років. В іншому чесно реєструють з 1 січня року прийняття в садочок, і без хабарів. Але в тому другому садочку молодшої групи немає, там набір з 4х років. Одним словом, корупція починається вже дитсадка. І де правда? Може хто в курсі, куди можна звернутися з приводу пояснення роботи тої дивної і незрозумілої системи?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  8. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Дівчатка шукаю відгуки про дитячі садки #70 на Максимовича, 2, #179 на Чукаріна, 16 і #78 на Чукаріна, 9. В неті знайшла трохи відгуків, найгірші про 179-й садок. Може хтось з вас водить діток в ці садки, поділіться враженнями))
     
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Тільки не 179, категорично не раджу. В групах понад 50-55 дітей, харчування жахливе - ніякого масла, сиру, фруктів дитина не бачила. Завідуюча бере ВСІХ, тому садок просто тріщить.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    @olerusya дякую за відгук, з трьох садків в які я можу зареєструватись він стоїть на третьому місці та бачу треба замість нього якийсь інший шукати(
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Форумляночки, потрібні відгуки про садочок 171 по вул.Мазепи та садочки 154 та 106 по вул.Хвильового. Буду вдячна за всі ваші відгуки.
     
  12. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Розкажіть мені чи зараз обов'язкова довідка про вакцинацію? Різні джерела дають різну інформацію.
    Чи беруть в садок тільки з довідкою про загальний стан здоров'я?
     
  13. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    В державні так. Довідка від педіатра + копія щеплень. Якщо є якісь нюанси з вакцинацією - то вже на місці у садку уточнюйте.
     
  14. Mixa

    Mixa Member

    Нам сказали принести довідку + копію карти щеплень з печаткою закладу.
     
  15. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Живемо біля 70 садочка, але туди не потрапили, там великі черги. Групи переповнені, мало гуляють і жахливі відгуки були про одну групу. Поставила цей садок в 3-ій пріоритет, але там ми і близько не попадали. Тепер водимо доцю, хоч і далеко від дому, але у нас чудова вихователь, на яку не страшно лишити дітей і вони гуляють двічі на день.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Доброго дня, а де ви брали відгуки про садок? Десь читали чи вживу? Я знаю що там переповнений садок, але відгуки ніби непогані, ми наразі маємо його в першому пріоритеті, а також ще записані в два садки на Чукаріна 78 і 179, але про останній відгуки не дуже добрі. А в який садок ви ходите?
     
  17. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Про багато діток в групі і про те, що в яслях з дітками дуже мало гуляють, а всю холодну осінь/зиму так взагалі сидять у групі, мені розповідали люди, котрі водять туди діток. А для мене дуже важливо, щоб з дітками гуляли. А про ту групу, де виховательський склад попався жахливий читала кілька відгуків в неті, тому просто боялася, аби моя дитина не втрапила у цю групу.
    Потрапили у 37 садок. Так, нам туди пиляти добрих 45 хвилин пішки, проте основний вихователь чудова (з додатковим ще добре не рознайомилась). До діток як до своїх ставиться. І гулянь не бояться.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    @Gloria Tempus в мене співробітниця туди малого водить то теж казала що переповнений, але в загальному садок непоганий, тільки от як дізнатись про ту групу де погані вихователі? А ви були зареєстровані в цей садок і не потрапили?
     
  19. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Так, ми були туди зареєстровані, проте там було без шансів, тому я його поставила у 3-ій пріоритет. Тим більше, що і відгуки мені ті не сподобалися.

    Тільки якщо говорити з людьми, які віддали дітей в цей садок і робити вибірку. Або мати знайомих із самого виховательського складу, щоб підказали.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Дівчата, чиї діти відвідують садочки, розкажіть як воно зараз відбувається в нормальних садочках. Скільки зараз дітей в групах? Живемо в районі, наш садочок почав працювати з 20 вересня. В групу прийнято наразі 17 дітей, але вихователька вчора трьох дітей не прийняла в садок, бо карантин, і вони приймають лише по 14 дітей в групу. Решта - чергуйтеся і складайте графік відвідування самі, інформація неофіційна, про це сказала декільком батькам. У вас теж так? Це взагалі нормально? Інший садок в нашому містечку працює з звичайному режимі з 1 вересня, але там, на жаль, трьохрічок не приймають, лише з 4 років. Школа теж працює звичному режимі...