Дитячий садок (4)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sanches, 22 Червень 2015.

  1. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Я на свою сторінку заходу без проблем. В графі "статус" пише зарахована, але смс досі не прийшло. Вже маю підозри чи не роблять якісь махінації.
     
  2. nomad

    nomad Active Member

    та нащо Вам те повідомлення? воно для тих хто немає доступу до нету. йдіть подавайте документи чи якщо завантажені все-одно сходіть покажіться.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    До завідувачки писати заяву.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Дівчатка може мені хтось пояснить. Ми у відкритому списку 35ті, набір у групу 50дітей, 20%пільговиків, це 10дітей. По логіці ми попадаємо, але не було ніякого смс, ніякого повідомлення на пошту. Була у завідувача, сказав що якщо ніякого підтвердження не було - значить не зараховано. Це так чи ні? Може є якась гаряча лінія щоб це вияснити?
     
    • Корисно Корисно x 1
  5. kewa

    kewa Well-Known Member

  6. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    По-перше, перевірте статус в особистому кабінеті. Мені смс теж не приходила, але в статусі пише, що зараховано в ЗДО ... Якщо у вас аналогічно, то йдіть в садок і пишіть заяву.
    А завідувач у свої списки дивився, чи ви є? Бо списки в них є давно.
     
  7. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Прийшла смс 18 червня. Але ходили виясняти набагато раніше. Відкриті списки або вивішують в садку, або у завідувача є.
     
  8. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    в мене в статусі "-" . Я вже питала в завідувачки 175 садочка, малий там ходив. То вона теж здивувалася. А потім відкрила список який вислали їм, усім завідуючим, то там нас немає. Виявляється, "опечатка" в тому відкитому списку що ми бачимо набирають 50 дітей а в тому що їм вислали 40.
     
    Останнє редагування: 2 Липень 2019
    • Подобається Подобається x 1
    • Креативно Креативно x 1
  9. Enfleurage

    Enfleurage New Member

    Ох, дівчата...розрадьте мене хтось. Малий в відкритих списках 17 по рахунку, нас посунули 4 пільговика...і опинився на 21 місці, а їх 20 всього... чекаю другої хвилі і думаю чи хтось все таки відмовиться цього року йти в садок і буде якась надія
     
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Розкажіть, будь ласка, щось за дитсадки у Винниках! Що є і яке воно). Цікавить будь-яка інформація!!!
    І ще питання по реєстрації - коли можна змінити садочки в пріоритетах? Дякую!
     
  11. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Якщо Вас цікавлять державні, то він у Винниках один, просто розділений на старий і новий корпус. На жаль, за нього нічого не розкажу, ходимо у Винниках в приватний. Писала у відповідній темі
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Дівчата, як боротися з тими садочковими бюрократами?
    Дитина здорова, відвідує садочок ціле літо за винятком періоду, коли він закритий (лише прогулянкова група),
    але в перший же день, як після тої перерви приводиш дитину, вимагають медичні довідки, без них не приймають.
     
  13. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Я недавно була в свого лікаря з іншої причини, потім вона каже "давайте я відразу дитині в школу медогляд напишу", я спитала чи меншій в садок теж щось потрібно, лікар відповіла що якщо я писала заяву на оздоровлення чи щось подібне..., то нічого не треба.
    Тепер я й сама згадала що попередні літа нічого не приносила.
    Дивно що у вас в вимагають..
     
  14. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    я писала таку заяву, сьогодні сказали, що треба
    роблять, що хочуть:girl_devil:
     
  15. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну, то вони перестраховуються, бо є батьки відповідальні, а є не дуже. Підіть до педіатра, нехай напише, що дитина здорова і може відвідувати садок)
     
  16. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    я знаю куди підходити, мене цікавить чому в одних садочках того не треба, а в інших вимагають?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Напряму в завідувачки спитайтесь. Хай обґрунтує вам.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідальні батьки ходять писати, що дитина здорова, а не дуже відповідальні - водять здорову без довідок?:girl_haha:
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    так головне, щоб папірчик був:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Дівчата, скільки у ясельках дитина спить? Бо моя щось полюбила вдень спати по 2-3 години. Думаю її раніше будити, може і на ніч швидше вкладатиметься.
    Зараз через 2 години буджу.