Дитячий садок (4)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sanches, 22 Червень 2015.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Та от якраз ні, бо треба щоб станом на 1 вересня було 2 роки. А ми з 29. Тому нас одразу реєструвало на 2020. Хіба би щось змінилось, а я не в курсі).
    Тоді після 15 липня можу міняти садочки. Правильно?
    Спочатку хотіла садочок, де ходили хлопці. Але там мега незручна транспортна розв’язка. А тут ще зустріла виховательку, і вона вже у Винниках. Дуже хотіла б до неї, якщо вийде. Але мені туди однозначно зручніше махнути, навіть якщо потім таки треба буде іхати до Львова). Думаю, що там дуже популярний той садочок, бо Винники ростуть шаленими темпами).
    --- дописи об"єднано, 30 Травень 2019 ---
    Мені чомусь показувало ніби молодшу... може плутаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    можливо зараз щось змінилось...нас реєструвало у "групу раннього віку", мені пояснювали, що це яслі
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    По логіці так. Зараз нічого не дає поміняти, а вибиває це попередження.
    Якраз все логічно. Якщо така чітка умова про точні 2 роки дитини на 1 вересня, то у Вас з наступного вересня яслі, А у @MalvinkaLv теж на 1 вересня нема повних 3 років, то теж яслі.
    В любому випадку, можна потім перейти у межах садочка у дорослішу групу, коли вихователі бачать, що дитина ближче до молодшої, а не раннього розвитку (яслі) групи.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Привіт матусі. Ану може хто знайдеться чиї дітки ходять в садок 169 на тернопільській. Дуже хочу попасти. Пишіть в пп.
     
  5. maavka

    maavka Well-Known Member

    Я зареєструвалися у школу -садок "Софія". Також хотіла в 169 садок, бо він і ближче і наче там краще, кажуть харчування та інші умови кращі. Але там просто нема набору у середню групу.


    Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk
     
  6. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    І ви попали в "Софію" ?
     
  7. maavka

    maavka Well-Known Member

    Та, попала, бо в мене пільги (чоловік перша група інвалід (по зору) ).
    А літом, тобто зараз плануюю віддати дитину в приватний садок ("яскрава до школи " наз.), щоб підготувати дитину до державного. Бо в нас проблеми з садком (були в попередньому році, коли ми в іншому місці жили, тоді в 106 садок давала), не може адаптуватися.

    Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk
     
  8. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Дівчата, а то вже приходили-приходять смс чи листи на пошту про зарахування? Бо у відкритому списку ми 5, а в графік статус без змін - прочерк і тихо наразі.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  9. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    @maavka
    А чому не може адаптуватися?
    Я он переживаю теж як давати.. Але всі дають і я спробую.
    До речі я з Нового Львова, могли б десь прогулятись.. Але мій малий вперто з Залізної води веде мене в стрийський парк.
     
  10. maavka

    maavka Well-Known Member

    В мене трохи синок специфічний, хоча зараз вже не скажеш но ньому. Є на то певні причини (лактозна недостатність, про яку ми не знали, дуже мало спав, будився до 2.5 років, але потім потім надолужив і зараз в 4 роки вже спить по 2-3 год вдень ). До 2 років у нас мав бути строгий режим, де почергово змінювались активності і відпочинки, інакше без режиму перезбуджувався, не міг сам розслабитися і тоді взагалі міг не спати в день, а таке навіть було в 3 міс. Десь до 3 років не міг ніяк піти на горшок, бо не хотів відволіктися, хоча хотів пісяти (було видно по ньому), через це після лише 3 рази вдень. А ще він колись панічно боятся просто нових приміщень, бо думав, що то поліклініка.
    Але загалом ми з тим всім розібралися самі. Хоча нам хотіли ставити діагноз "спектр аутизму". Але я зрозуміла інтуїтивно що все в моїх руках. Зараз він як нормальна дитина. Минулого року просто йому було страшно, навіть більше незрозуміло і невпевнено в садку, хотів більше уваги виховательки, а вона не могла приділити йому увагу, бо було багато дітей. Та і взагалі не хотів в садок. А тепер вже хоче:)
    Але я все одно почну на всяк випадок з приватного. Бо просто знаю, що саме моїй дитині дуже важливо перше враження і перший досвід. А потім думаю захоче щоб більше дітей, буду розказувати йому і тоді в державний підемо.

    А так, якщо у вас все ок, то думаю буде як у всіх. До речі хороша книга про адаптацію в садок є у Анни Бикової, але на російській "Мой ребенок с удовольствием ходит в детский сад"

    Я вам напишу в пп, що до прогулянок. Буду рада разом погуляти

    Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk
     
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  11. maavka

    maavka Well-Known Member

    Ще є така книга
    [​IMG].
    Багато чого там для мене не нове, але для своєї впевненості (щоб не переживати) то корисна книга. Ну і просто щоб пройтися по тих ситуаціях які траплятися у садку. Хоча у книзі Анни Бикової є цінніша інформація.

    А ще мені дуже помогла книга Горбунової "Виховання без нервування". Я тепер стараюсь, щоб дитина розуміла свої емоції і це помагає

    Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk
     
  12. foreveryoung

    foreveryoung Member

    і як ваші успіхи з пошуком відгуків про садок? бо ми теж в нього проходимо, а в інтернеті відгуки останні 2016 року і неоднозначні
     
  13. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    @foreveryoung
    Ми сьогодні взнали що нас зараховано. Ще незнаю чи тішитись чи ні... Чесно. Садок казали дуже хороший, та і по ньому видно. Але кожна дитина особлива.. Піде чи не піде незнаю...
    Гуляла на майданчику з вихователькою даного садкм, але старшої групи. Казала дуже хороший садок. Дуже! Там побачимо.
     
  14. Merry

    Merry Well-Known Member

    Що з сайтом електронної реєстрації? Вони змінили адресу?
     
  15. kewa

    kewa Well-Known Member

    ні , я заходжу без проблем

     
  16. Merry

    Merry Well-Known Member

    навіть зараз?
     
  17. balance

    balance New Member

    Головна
     
  18. kewa

    kewa Well-Known Member

    зараз ні
     
    Останнє редагування: 6 Червень 2019
  19. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    І я заходжу.
    В мене питання кому вже прийшла смс?
     
  20. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Мені прийшла ще у вівторок.

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk