Дитячий садок (4)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sanches, 22 Червень 2015.

 1. olerusya

  olerusya sweet candy ;)

  Як саме ми вам можемо допомогти в цій ситуації?
   
 2. WpylichkaP

  WpylichkaP Active Member

  просто цікаво чи в когось діти кусалися і до якого моменту оте "переросте" є нормально чи може книжку якусь почитати, бо не хочу то пропустити
   
 3. olerusya

  olerusya sweet candy ;)

  Для мене оте "переросте" перестає бути нормально, якщо воно загрожує чиємусь здоров'ю чи життю.
  Ваш попередній допис наштовхнув мене на думку, що ви чекаєте що тут вам напишуть щось типу " не переживайте, то ж дитина, це нормально, переросте і т.п.", і вас це заспокоїть.
  Я такого не напишу, бо стикались з такими ситуаціями, і вважаю що неправильно що деякі батьки хочуть проігнорувати таке і пустити на самотік. В моєї дитини в групі вже третій рік є така дитина, з 2,5 до 3,5 вона кусалась і щипалась жахливо, коден день було по кілька жертв, на другий рік відвідування садка(до 4,5 років) вже значно менше, на третій вже не чую саме за укуси, але агресивна поведінка/штовхання/забирання іграшок залишились. До слова, вважаю що якісь потасовки між дітьми це загалом нормально, але кусання і щипання до кровавих синяків - ні.
  Так от, мою дитину вона щипнула лише один раз в перший рік, і більше не рухала. Не знаю що допомогло, або те, що моя дитина наступного разу при спробі щось таке зробити відштовхнула її сильно, або те, що я відразу конкретно поговорила з батьками. З того часу вони навіть дружать можна сказати)
  Я вважаю що тільки ви, як мама, і як людина, яка має найбільший вплив на свою дитину, можете виправити поведінку свого сина. На вихователя(особливо якщо це державний садок), навіть не розраховуйте, вона просто фізично не зможе. Ви мусите перепробувати різні способи, але тільки ви можете знати що саме подіє на вашу дитину - це і перебування з ним в садку, і постійні розмови та пояснення, і перерерви або навпаки щоденне відвідування, і заохочення, чи покарання, і дитячий психолог, і, звичайно ж, позитивна співпраця з вихователями... Ви маєте докласти багато зусиль, але не лишати все як є, інші діти не мають ходити покалічені, бо вашій дитині щось не сподобалось..
  Недавно прочитала хорошу статтю про дітей з ГРДУ, то власне там писали що така поведінка притаманна таким дітям, вони не хочуть нікого скривдити, але часом агресивно себе поводять. Якщо у вашої дитини нема такого діагнозу, то вважаю що ви в силі все це виправити, особливо зараз на початку, бо діткам з ГРДУ набагато важче керувати своєю поведінкою без допомоги спеціалістів та медикаментозного лікування.
   
  • Подобається Подобається x 2
 4. Almariel

  Almariel Well-Known Member

  Моя дитина кусалася в садочку. Не постійно, але був період. Вихователі викликали нас на розмову і спитали чи дозволяємо ми дитині виявляти вдома злість, наприклад, криком чи іншим методом. Бо в садочку можна було кричати якщо дратують, саме заради того, щоб діти менше билися чи кусалися.
   
 5. jylanda

  jylanda занууууда

  Мій син теж кусався в садочку, не чaсто і в разі якогось непорозуміння, одна з няньок сказала, що таке буває, коли вони ще майже не розмовляють і хочуть щось сказати чи пояснити. Він тоді перейшов в групу до старших, там майже всі вже розмовляли, а він лише починав. Вдома пояснювала, що так не можна, друзям неприємно. Перейшло йому, коли почав балакати, не знаю, чи розмови вдома помогли чи все разом.
   
  • Подобається Подобається x 1
 6. бетменша

  бетменша Well-Known Member

  мій кусався. особливо у віці 1-2 років. Після 3 пішло на спад, хіба чоловіка міг кусьнути, коли дуже роздуріється, або коли з двоюрідним братом особливо сильно шось не поділили. Переживала дуже, щоб в садку такого не робив. Але ттт ні разу виховательки не жалілись. Видно, то тільки для домашніх)) В садок, правда, пішов в 3 роки.
   
  • Подобається Подобається x 1
 7. WpylichkaP

  WpylichkaP Active Member

  Текст просто не передає емоції, я навпаки схвильована,бо дівчинку за щоку вкусив,хотів на гойдалку,я мамі дівчинки зразу написала,я не уникаю ситуації,а хочу розумно вирішити і пояснюю дитині,але не знаю чи доходить,бо знову є жертви,майже кожного дня,страшно за інших,дякую за таку розгорнуту відповідь,дитина перша і все вперше,вчуся біля нього
  --- дописи об"єднано, 29 Березень 2019 ---
  я зрозуміла,що мій просто щось хоче в той момент або хтось біля нього щось робить,що йому не подобається,але теж є один з найменших,бо 3 роки буде аж в липні
   
 8. jylanda

  jylanda занууууда

  Мій з жовтня, кусався восени, теж при якомусь конфлікті, коли чогось хотів. Не було у вас якихось змін останнім часом? В садочку? Розумію вас, бо теж переживала, тепер от в нього в садочкиу інший малюк дряпається, мій минулого тижня як з війни прийшов.
   
  • Подобається Подобається x 1
 9. Shapokliak

  Shapokliak Well-Known Member

 10. marjana lv

  marjana lv Well-Known Member

  коли приходять смс про зарахування/незарахування в садок?
   
 11. kewa

  kewa Well-Known Member

  Здається 1-10 червня