Дитячий садок (4)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sanches, 22 Червень 2015.

  1. foreveryoung

    foreveryoung Member

    всім привіт, порекомендуйте з власного досвіду, садочок в районі вулиці Тернопільськоі, бажано шоб після ремонту і з гарними вихователями.
     
  2. silvia

    silvia Well-Known Member

    Там тільки 169 санаторного типу
     
  3. foreveryoung

    foreveryoung Member

    а ті що поруч : садок 5, садок 169 Любисток, садок 170 Ромашка?
     
  4. silvia

    silvia Well-Known Member

    Ми закінчили минулого року. Були задоволенні.
     
  5. SweetMira

    SweetMira Well-Known Member

  6. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Відгуки маю старі. Але колись цей садочок дуже хвалили.
    Це ще було до електронної реєстрації. Сусідці казали міняти двері, щоб попасти в садок. Як зараз, не знаю.
    Якщо порівнювати по відгуках, то 67 кращий, але потрапити ніби важче.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    67 подруга дуже хвалить
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Дівчатка,питання щодо свят в садочку. Чи вимагають у Вас після свята забирати дітей? В нас в старшого не казали,а в молодшого караул! Прям чуть з роботи треба звільнятись,бо як то після свята дитину не забрали... Я розумію,що то ясла,але батьки на роботу ходять... Хух пожалілась трошки... А як у вас?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Ні, не вимагають. Багатьох діток забирають, але вихователь нормально реагує, що дітки залишаються. Мій малий, наприклад, після свята вже вдруге залишатиметься на весь день, бо у мене зміна на роботі і нічого.
    То у вас якесь самоуправство, якщо б щось таке вимагали, то б запитала чи то з відома завідуючої

    Надіслано від мого Redmi Note 5, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    не львів, але теж негласне правило, що забирають. я то дома, а як тим, що працюють - не знаю
     
  11. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Ні, у нас в садочку такого правила не було. Вважаю, то неправильно. Так, більшість батьків забирали діток після свята, але хто не міг, то дітки залишалися.
     
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    привіт, порадьте дійсно добрі садки в районі Південний, Володимира Великого, Наукова (якщо такі є)
    щоб без зауважень щодо вихователів, і групи щоб не дуже великі - було б супер
     
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    мої племінники колись ходили в Мудрики, то були задоволені. але деталей не знаю..
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    @Багіра, зараз хвалять новий садочок біля 18 школи, але групи там великі
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Lyubovkr

    Lyubovkr New Member

    матусі, є питання, можливо хтось був у такій ситуації. малий ходить у держсадок. але ми переїхали в інший район, за 5 км від садка. пару тижнів возила його в садок трамваєм/автобусом, додалися хвороби((. чи є якась офіційна процедура для спроби перевести його у інший держсадок біля дому? чи потрібно якесь скерування?
    ми ще й багатодітна родина, то мені та дорога з 2 малими вдома взагалі купа нервів та здоров'я. приватних дешевше 5тис тут нема, але то задорого для нас((
    дякую
     
  16. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    В мeнe було такe пeрeвeлись з одного садка в інший, по довідці по місцю проживання (в квітні цього року)

    Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk
     
  17. Lyubovkr

    Lyubovkr New Member

    А що за довідка та де брати?
    З нею тикатися в усі садки на районі чи тільки в той, за яким наша адреса закріплена?
    Там були вільні місця чи вас взяли 35+ дитиною у групу ?
    Дякую
     
  18. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Я прийшла в потрібний мeні садок, спитала за ситуацію, і нас взяли (нюанс-ми щe до того стояли в чeрзі в той садок). Завідуюча дзвонила в управління освіти, питалась чи так можна-іій сказали так. Так як ми винаймаємо квартиру, то я приносила довідку що я тут живу з підписами сусідів (а так потрібнл брати довідку з жeку). І потім в новому садку написала заяву і всe.

    Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk
     
  19. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    В нашій групі 38 дітeй.

    Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk
     
  20. Lyubovkr

    Lyubovkr New Member

    Дуже дякую)