Дитячий садок (4)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sanches, 22 Червень 2015.

  1. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    вона не заспокоюється після їжі. зовсім. я сиджу в роздягалці той час , моя мала втікає з групи від того плачу-крику, за час сніданку-перепочинку вирішує вертатися і вже коли ми майже заходимо, дівчинка поїсть і знову плаче. дитина висока і сильна, вона лупасить по дверях так, що ну. я турбуюся за малу свою, але і переживаю за температуру в групі. батьки сказали, що вдома дитина спокійна.
    я трошки не розумію, що відбувається. це не істерика в такому класичному вигляді, і не ниття, МЕНЕ, дорослу тітоньку, такий крик ЛЯКАЄ.
     
  2. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Про яслі не скажу, бо не знаю. Скажу за свою підготовчу групу - в мене по програмі чотири дні на тиждень є перегляд мультика.
    Але це один мультик на 3-5 хв, не більше. Включаю дітям лише двічі на тиждень, на садківському ноуті. Ще можу вранці відео-зарядку включити(теж лише двічі на тиждень, коли моя черга на ноут ггг ), яка замає 4 хвилини, але вони більше з цієї зарядки музику слухають, бо їм цікавіше дивитись на виховательку, яка разом з ними скаче :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Не хотіла би я, щоб діти в садочку мультики дивилися...
    Наш садочок з 07:30 до 16:30. Щоб працювати на цілий день - треба ділитися: один з батьків заводить, інший - забирає.
     
  4. Danuta

    Danuta Active Member

    Може хтось є з Винник і має контакти в 162 садок, той що новий відкрили? Контакти на їх сайті не актуальні, на сайті держ реєстрації його немає ще, а нам дуже потрібно, бо переїхали в Винники і я мушу вийти на роботу. Допоможіть будь ласка контактами, чи може хтось вже відвідує?
     
  5. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    А ви не хочете зайти до них?)
    Десь була інформація, що при реєстрації треба вибирати 156 (той другий садок, що поряд). Краще в них на місці все уточнити.
    Ми з Винник, але ходимо в приватний садочок. Маю багато знайомих, що пішли з вересня в цей новий державний
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. ludmila

    ludmila Member

    Оголошується набір дітей 4-6 років у групу раннього розвитку
    "Арт-Клуб" Замарстинівська, 71 з 10:00 до 13:00 год.
    Заняття безкоштовні тел. 0972672597
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Danuta

    Danuta Active Member

    Я просто зараз в процесі пакування і розгрібання речей, думала може є контакти. Але таки зберусь і зайду. А який приватний відвідуєте? Ми і приватний розглядаєм, але ще не зорієнтувались що де є... Можете про свій розповісти? або дати посилання де почитати можна?
     
  8. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Можу розповісти. Але напевно в іншій темі:)
     
  9. Danuta

    Danuta Active Member

    Буду рада
     
  10. Rei

    Rei New Member

    У кого дітки ходили у садочок «Веселка» на Китайській, що можете про нього сказати?

    Надіслано від мого HUAWEI CAN-L11, використовуючи Tapatalk
     
  11. Denebola

    Denebola New Member

    Дівчатка! Дуже хочу почути пораду!!! Хто знає яка група ясельок краща у садку №155 на Науковій: Метелик (вих. пані Оксана) чи Бджілка (вих. пані Надя і пані Аня)
     
  12. Tree

    Tree Member

    А ну скажіть,чи у всіх садках є тепла вода ,а саме там де діти миють руки?бо у нас як виявилося немає,і діти миють руки у холодній воді,просять батьків ставити бойлер, але тут думки батьків розділися...одні за,інші вважають що не потрібно
     
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    навіть не задумалася про таке, бо вдома миємо холодною.
    хіба спитаю вихователя завтра. вони робили капремонт, є котел, включають опалення, а за воду не скажу
     
  14. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ми у двох групах ставили бойлер, в інших напевно теж. в одній групі навіть два бойлери, бо там куток няні і туалет в різних кінцях. А от тільки щойно задумалась: садку більше 30 років, то весь час жили без теплої? чи то там було якесь центральне водопостачання? хз....
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В нас в групі є бойлер (батьки минулого року поставили).
     
  16. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    Моя донечка ходить. Садком задоволені і ставлення вихователів також. Сам садок потребує - ще і ремонтів і вкладень фінансових.
     
  17. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    На кухні певно мусила бути, а у вмивальниках переважно холодна. В нас навіть не було підведено дві труби (г/х), історично так склалося, напевно... мили діти руки холодною. І пропозицій про бойлер не висували, мабуть тому що треба було би переробляти всю систему і міняти всі крани, бо вони були на 1 тип води - без змішувача :girl_crazy:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Можна вас злякаю: у нашому садочку руки миють не просто холодною водою, а ще й на вулиці (садочок в лісі, без електрики і водопроводу)
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. maavka

    maavka Well-Known Member

    А який саме у вас садочок? Цікаво стало:)

    Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk
     
  20. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    То так званий лісовий садочок. Це в Німеччині таке є.
     
    • Подобається Подобається x 1