Дитячий садок (4)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sanches, 22 Червень 2015.

  1. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Та от медсестра садка вальнула мені отой весь список, я щось зібралась то все робити і зрозуміла, що то вагон часу і сил, та й ніби ж то все відмінили.....
     
  2. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    може то через те, що ви довго не ходили.... навіть не знаю(
    звичайно в кожному садку свої правила, але в більшості того всього вже не треба нести.
     
  3. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Ми два роки вже як несемо тільки довідку, шкребків не тре..
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Навіть через літо?

    Ще ЛКК мене цікавить по прививках, якщо вони не всі
     
  5. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Так, ну нам казала вихователька, що шкребки відмінили.
    Відмову при вступі в садок. Мене не заставляють нічого поновляти.
     
    • Корисно Корисно x 1
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @lovikyou ми нічого не несли перед тим як йти в нову групу. І відмови не поновляли. Але маю знайомих з інших садків, де це все вимагають.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  7. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    як все складно......
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    В нас потрібно при відсутності більше місяця робити ті 3 шкребки і кал на я/г.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    А що, в Україні не існує якихось єдиних правил і вимог щодо тих довідок?
     
  10. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    а в нас шкребки мають бути раз в рік
     
  11. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    певно вже не актуально. але в нас просто привести здорову дитину в садок і все.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Дівчата, цікаво, як у ваших садочках з вихователями: дві на зміну чи одна весь день?
    Пригадую, що коли старший син ходив в садок, то завжди і в яслях і в молодшій та старшій групах було по дві виховательки, які змінювали одна одну щодня.
    Тепер же даю молодшого сина в садок, де тільки по одній виховательці, причому ясельна група лише до 17 год. Тій інформації, що є садки з двома вихователями на групу (одна до обіду, інша - після), в нашому садку дуже подивовані...

    Мені цікаво, від чого то залежить?
    Просто наш попередній садок, де були зміни вихователів, працював довше і ще була чергова група до 19.30. А тут виходить, що на роботу мені на повний день вийти нереально...
     
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Брак кадрів. Ми мали в яслах одну виховательку ( ну якщо точно, то кілька разів на місяць була заміна, бо 2 ставки не можна мати, а 1.75 максимум, якось так...). Вихователька реально мала час ( діти дорослі) і режим роботи від і до її влаштовував. Починаючи з молодшої групи, було 2 виховательки, по табелю ставили їм години по пів дня до/після обіду, а в реалі вони по домовленості ходили через день. Групи працювали ніби до 18 чи 18.30, але була чергова група, де всі "незабрані" збирались докупи і чекали батьків ніби до 19.30... якось так, точно не скажу, бо ми забирались до 18.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Fantazy

    Fantazy Member

    В нас була одна вихователька (іх було на групу 2, але працювали через день чи то по тижнях(вже не памятаю), але точно не дві одночасно) і няня, від ясель до старшої групи. Теж група була до 17. Потім група продовженого дня, де діток зі всіх груп зводили в одну. Думаю таке має бути у всіх державних садках. Забирали 18-18.30, інакше б теж не змогла вийти на роботу.
     
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @tsiuma в нас є вихователька на заміну(молодша група). Але не щодня, а двічі на тиждень, заміняє з обіду.
     
  16. Melian

    Melian Well-Known Member

    в мене таке питання: по у всіх садках у ясельках включають діткам мультики? мені щось не дуже подобається такий підхід, та, бачу, інші мами задоволені, "лиш би плакало менше"....при чому мультики не так, на 10-15 хв, а реально майже весь час
     
    • Креативно Креативно x 1
  17. silvia

    silvia Well-Known Member

    ніколи від ясельок до старшої групи. А вмикають де? на телефоні? планшеті? чи є телевізор?
    Звісно, що легше включити і мати спокій, Дітей ж треба забавляти, чимось зайняти.
    у них висить розпорядок дня. Попросіть, щоб вам показали де там написано "перегляд мультиків")))
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    моя мала не казала нічого за мультики. в них там ліплення, в піску окпирсаються, деревяшки складають - те що я бачу на одязі чи в кишенях) але в нас в групі є дівчинка , яка плаче весь час - я на повному серйозі - затихає хіба коли п"є какао або їсть булочку. і чесно, навіть я б вже включила мультики, щоб дитина хоть передихнула, бо навіть колихання на руках її не заспокоює, а всі інші діти стають знервовані.
     
  19. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    В нас в садку немає мультиків. А знаю що в іншому (біля нас) є тeлeвізори, майжe в кожній групі. Самі батьки на них “скидались”...

    Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk
     
  20. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    менша ходить в ясельну групу,старша доця вже в старшу, мультики їм включають перед вечірнею прогулкою на період коли всі дітки йдуть в туалет, то займає десь хвилин 15-20.
    моя менша як почала в садок ходити заспокоювалась тільки тоді коли їла, а так весь час плакала, її зранку вихователька забирала в мене садила за стіл і давала тарілку,ложку у кусок хліба і дитя заспокоювалось. А мультики вона напрклад не дивиться,відповідно вони її не заспокоюють