Дитячий садок (4)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sanches, 22 Червень 2015.

  1. nomad

    nomad Active Member

    Потрібна довідка від сімейно про те що дитина здорова і не перебувала з хворими протягом останного періоду + довідка для дошкільних навчальних закладів + три шкребки (дійсні три дні)+ копія щепленнь чи відмова від щеплень з мокрими печатками. В садок треба піжаму, тапки (краще з твердою п'яткою і каблуком томаса тому що їм ліньки взуватись і якщо є можливість загнути ту пятку типу як шльопки то так і буде) щоб легко взувалося, натуральний одяг який легко зняти чи одягти. До прикладу якщо тепло я маю якийсь сарафан-плаття і одне запасне, а коли холодніше тозапасні двоє спортивних штанів на резинці і дві футболки двоє-троє трусиків та шкарпетки в шафці. Ще треба кепку чи панамку на сонце і чешки. Це я про яслі в держ садку і про дитину яка сама ходить в туалет і непогано вміє їсти, але проколи є непердбачувані. Якщо молодша група то штани футболка і шкарпетки запасні були завжди. Решту посуд, рушники, гребені, хімія і все інше то вам скажуть
     
    Останнє редагування: 6 Серпень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  2. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    не всюди в яслях потрібні чешки, в нас наприклад навіть в молодшій не потрібно
    те ж стосується і епіддовідки та шкребків - не у всіх садочках їх вимагають, тому краще вияснити на місці
     
  3. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    довідка від сімейної+карта щеплень або бланк з відмовою від них, тапочки в групу, піжаму, запасний комплект одягу-трусики, майка, шкарпетки тощо.
    шкребки не потрібні тепер.
    так йдемо ми.
    канцтовари раніше купляли. цього року мають забезпечити усі садки.
    решта-на батьківських зборах(посуд купували для К)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Чи є тут хтось з мам,які мають дітей в садочку і мають продовжену відпустку по догляду за дитиною?

    Я хотіла спробувати садок лише на пару годин, до обіду, на цілий день віддавати дитину не хочу,
    а сімейна лікар каже,що тоді не можна буде продовжити відпустку по догляду.
     
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @галичанка, коли я цікавилась цим питанням -потрібна причина для подовження відпустки після 3-х років.

    якщо"вписувати" болячку , тоді ніби дитина не повинна відвідувати садок.
    що логічно , напевно, бо як мама в декреті і дитинка -має бути доглядом мами

    ну щось таке.

    але це може і не зовсім достовірно.
     
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Так Ви пробуйте в приватний на кілька годин.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Хотіла б щоб дитина, особливо, у холодній осінньо-зимовий період,коли довго не погуляєш, мала ще якусь розвагу,навчання,спілкування з дітьми. Можливо, і далі, будем ходити на різні розвиваючі заняття. Приватний садок вже коштує кілька тисяч гривень.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  8. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Дівчата, а як зараз реєструвати дитину в садок? Які останні зміни?
     
  9. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    а де можна почитати про це?
     
  10. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Важлива інформація для батьків. на цьому сайті реєстрація в садок, але в перший робочий день з 9.00 наступного року, після якого народилася дитина.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дивилася на прозорро. Зараз бачу-торги не відбулися. спробую з*ясувати це питання.
    Альбоми для малювання, фарби гуаш, фарби акварельні, пластилін, олівці кольорові, папір кольоровий, картон кольоровий та папір офісний двохсторонній різнокольоровий
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

  13. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    я так розумію, то тільки для Галицького та Франківського районів?
     
  14. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

     
    Останнє редагування: 12 Серпень 2018
  15. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    а як шукати? мене Залізничний цікавить
     
  16. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Дякую за інформацію. Подивлюсь, чи цього року нам скажуть за канцтовари, бо якщо так, то нагадаю їм за тендер
     
  18. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Дуууже потрібна відповідь!!
    Медогляд в садок скасовано, суто довідка від сімейного. Ок. А шкребки залишились? І ЛКК теж?
    Якщо мова не про зарахування, а про переведення у наступну групу.
    Нет перерила і ніякої конкретики
     
  19. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Ми не здаємо нічого, вже третій рік.
     
  20. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    В нас теж абсолютно нічого не треба нести)
    Але можна ж свою виховательку спитати:)