Дитячий садок (3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sensual, 24 Грудень 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    В нас теж є стоматолог. У тій формі він на наступній сторінці. Крім того є лор, окуліст, хірург-ортопед, невропатолог. А ще - ріст, вага. Ми вчора пройшли всіх за 2 год. 4-та поліклініка на Сихові.
     
    • Корисно Корисно x 1
  2. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Минулого року проходила там же ж медогляд, в імунолога здається підписували саму відмову від щеплень(типу от це ЛКК), але перед тим вже був підпис заідуючої. Вимагайте від неї письмових пояснень чому вона не підписує, або навпаки, кажіть що ще зробите, тільки нехай дитина адаптується в садку.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Дівчата, маю питання. Оті шкребки скільки часу роблять? Знаю, що то робиться 3 дні підряд. Але цікавить, як з результатом, вони на місці там дають чи як? От, наприклад, якби я зробила завтра перший, то результат зможу мати до 14.00? А можна зробити в пятницю і потім - понеділок, вівторок чи так не підходить?
     
    Останнє редагування: 11 Червень 2015
  4. Муська

    Муська Well-Known Member

    Нам на місці відразу дивились і казали та записували результат.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. MIra

    MIra Active Member

    Нам казали робити пн-ср, щоб були підряд 3 роб дні. А Ви що в червні дитину в садочок будете давати? Майте на увазі, що оті шкребки дійсні кілька днів! Якщо Ви зараз зробите їх, то коли дитина буде йти в садок в серпні (як правило, в це час набирають нову групу),прийдеться робити по новому. Чи варто?
     
  6. blakytnooka

    blakytnooka Member

    загалом та, просто знаючи свою дитину, була впевнена, що він адаптуєтсья легко. на томість плач, можливо, він ще замалий для садочку...
     
  7. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Ні, з вересня. Але медогляд вимагають зараз. Шкребки в садок ніби й не треба, але в поліклініці не підписують без них. То довга історія) Як цікаво, зайдіть в тему "Забилам би").
     
  8. MIra

    MIra Active Member

    в нас в ДНЗ 30, теж вимагають медогляд але без зішкрібів, пройдіть весь медогляд, а перед самим садочком здайте всі аналізи, і відповідно до їх результатів та огляду Ваш дільничий пише заключення: чи може Ваша дитина відвідувати садок чи ні. Я так робила зі старшим. Якщо Вам напишуть заключення зараз, медсестра в садочку буде вимагати повторні зішкріби.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Mawa

    Mawa Member

    Привіт. Підкажіть будь-ласка чи можна дані свідоцтва на сайті побачити львіеду.? І взгалі я ввожу пароль і логін ніби той, що реєструвала, а пише невірні дані? Може я даремно переживаю, але коли я реєструвалась, в один день я умудрилась в 3 садки на чергу встати. В два і з них попали, але по моїй дурості з одного відхилили, в другому вже написала заяву, але дитину буду переводити з іншого садка десь за пів року, от переживаю. а вдруг свідоцтво я переписала погано?
     
    Останнє редагування модератором: 15 Червень 2015
  10. silvia

    silvia Well-Known Member

    прошу підказати на канцтовари у садок ви купуєте по списку кожен дл ясебе, чи збираєте кошти і разом закуповуєте все одразу, що треба?
    ситуація в тому, що є батьки, які стабільно не здають кошти ( навіть тих 20 грн на форнд групи) і виходить, що інші спонсорують все, що треба. Можливо закупівля канцтоварів окремо якось розворушить їх?
     
  11. silvia

    silvia Well-Known Member

    у скільки загалом обходяться канцтовари на місяць ?
     
  12. fialka

    fialka Member

    Дівчатка привіт! Може хтось порадить як бути - зареєструвала в електронній черзі дитину в один садок, виявилось що належимо ми до іншого (та там і завідувач краща)- як переставити на чергу в той садок що треба?
    А то мені пише що номер свідоцтва вже використаний, двічі не можна реєструватись(((


    Боюсь відміняти заявку з того садка щоб в результаті не залишитись з носом
     
  13. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Через міський відділ освіти. Переведуть заявку за наявності місць в бажаному садку
     
  14. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    в нас десь в серпні дають кожному список канцтоварів на рік і ми самі купуємо.
    на місяць не скажу, минулого року я витратила на рік десь 120-130грн на все, але я більшість замовляла в неті.
     
  15. fialka

    fialka Member

    То треба туди йти чи можна подзвонити?
     
  16. Mawa

    Mawa Member

    я кантовари здавала у вересні на 130 грн на весь рік
     
  17. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    На скільки мені відомо, то треба йти і писати заяву на перевід.
     
  18. Муська

    Муська Well-Known Member

    Також в серпні-вересні давали список, то мені получалось 200 грн. (але брала навіть трохи більше, бо знаю що лишнє не буває,хай діти малюють-вирізають).
     
  19. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Дівчата, така ситуація: в садок ми потрапили по електронній черзі, після підтвердження заявки повідомили, що маємо 14 днів, щоб принести копію свідоцтва і пройдений медогляд. Ми це зробили, все занесли, але заяву вони не дають писати. Кажуть, що не знають яким числом і що напишемо пізніше. Просто поставили галочку біля нашого прізвища в списку і контактний телефон. Садок закривається на липень, в той час вони мають робити ремонт. Просили долучитись фінансово до цього, казали що подзвонять і будуть якісь збори. Але я тепер щось задумалась, чи є 100% гарантія, що в садок ми все-таки попадаємо, чи не можуть вони потім щось придумати і не взяти нас? Як у вас в садочках це проходить? Коли пишеться заява?
     
  20. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    якщо ви долучитесь то вже точно візьмуть))), але я думаю що вас мусять взяти бо ви попадаєте по електронній черзі... щодо заяви то якщо мені не зраджує пам"ять то я ніякої заяви не писала.
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.