Дитячий садок (3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем sensual, 24 Грудень 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ну як чому? зібрали кров -- чекають на кур"єра. Кур"єр везе то в поліклініку, там, вже знаючи, що на аналізи із амбулаторії ніхто особливо і не чекає, роблять їх в останню чергу.... Самі люди так навчили. Бо, наприклад, я. Прийшла із дитиною в поліклініку. Кажуть -- давай антибіотик вже сьогодні, а завтра прийдеш здаш кров. Потім результат отримаєш дня через 3.... А банка антибіотиків до того часу вже буде випита, дитина здорова і всі щасливі (і питається нафіга було ту кров здавати?). Але ж я не дура антибіотик в дитину відразу, бо лікар приписав, тицькати. Тому я або йду в Медіс, або в Чорнобильську (вприниципі Медіс і є в Чорнобильській) -- і вже по крові дивлюсь, давати антибіотик чи ні.

    Ну, впринципі, можна було б скандал підняти і домогтися швидших результатів, але коли дитина хвора -- то якось не до того. Але я над тим подумаю)))
     
  2. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    нічого подібного.
    я маю з чим порівняти, то в поліклініці на Сихові аналізи були готові лише на наступний день і то не завжди.
    а в теперішній амбулаторії завжди в той же день,а якщо в дитини висока Т, то за годину-дві вже є результат, при чому дуже достовірний. і роблять на місці, нікуди не возять.
     
  3. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    ви маєте на увазі амбулаторію в селі чи в райцентрі. Правильно. Там все швидко роблять -- бо роблять на місті.

    А я зараз говорю про амбулаторію у Львові, яка належить до поліклініки, але розміщена в іншому місці. От вони і возять аналізи в поліклініку
     
  4. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    На Симоненка аналіз крові роблять за 5годин
     
  5. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Здали зранку кров все-таки в Медісі, бо в поліклініці черга велика. А кал і сечу залишили там. Надіюсь, що до п'ятниці зроблять. Ще мене цікавить, яка має бути форма на медогляд в садок? Спочатку перексерила собі книжечкою(складений А4), така не підходить. Пішла туди ж, то зробили вже більшого формату, але та форма від 1999 року. В неті є вже від 2013. Роздрукувала собі вдома на А4, але не книжкою. І тепер думаю, яка то все-таки має бути. Чула, що завідуюча дуже на то звертає увагу.
     
  6. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    підійдіть в садок до медсестри запитайте.
    ми 3 роки тому ніякою книжечкою не мали.
    був просто листок з переліком лікарів
    може зараз щось змінилось
     
    Останнє редагування: 8 Червень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  7. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    В поліклініці продають спеціальні книжечки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. SuperRhino

    SuperRhino Active Member

    Підкажіть будь ласка як вам вдалось зараз зареєструвати дитину в садок? я пробую на 2017 рік зареєструвати то мене не пускає, пише що пробуйте з 1 січня 2016 року, то у всіх так чи тільки в мене?
     
  9. gerwolf

    gerwolf Active Member

    В мене таке саме, електронна реєстрація тільки на рік вперед, ходила до зав. садочка куди хочемо йти то таке пояснила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. MIra

    MIra Active Member

    Підкажіть,будь ласка, чи обов"язково дитина йде в садок/школу має мати щеплення. Бо спершу чула, що необовязково, і без проблем беруть. А тепер такого нема. Нам імунолог відмовилася підписувати медогляд, бо я відмовляюсь від них Чи має право вона так вчинити, бо вакцини є багато, а бажаючих- 0. Мені радили купити записи щеплень, але діло принципове. не буду. Порадьте щось.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. silvia

    silvia Well-Known Member

    тут багато мам, чиї дітки ходять в садок без щеплень без проблем. Несли відмову і довідку ЛКК, що дитина може відвідувати садок. Потім через півроку поновляли відмови і несли у садок.
    До речі в списку лікарів є імунолог? Не пригадую минулого року, чи був у переліку...ми не відвідували такого.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. blakytnooka

    blakytnooka Member

    стикнулись з проблемою: як легше допомогти дитині адаптуватисьдо садочку? як звикали ваші дітки?
    буду дуже вдячназа ділення досвідом і поради.
     
  13. silvia

    silvia Well-Known Member

    згадую свої пости минулорічні, як моє чудо плакало за мною, що чутно було аж на вулицю, а я собі місяця не знаходила...шкода його було і серце краялось. Через тиждень якось все втряслось. Правда і досі після тижневих сидінь вдома по хворобі перші 2 дні може хникати і не хотіти в садок.
    Нам пощастило в тому плані, що від початку першого приходу в садок було лише 3 діток і поступово додавались. Нам могли приділити більше уваги, брали з собою свої улюблені іграшки, наче зв'язок з рідним, своїм.звичним і говорили-говорили-говорили...що це робота, така як в татка, що там класно, багато діток, всі бавляться і т.п.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    а в чому саме полягає проблема? як дитина реагує на садок?
     
  15. MIra

    MIra Active Member

    :girl_crazy: нам його вписують у список. в мене старший алергетик, то якось легше було, бо перед медоглядом лиш виписались з лікарні з кропивянкою. а тут, вона вперлась не буду підписувати і все.
     
  16. Kucheriava

    Kucheriava Well-Known Member

    А які лікарі є в переліку.
     
  17. silvia

    silvia Well-Known Member

    я вже так не пригадаю, може хтось маэ на руках картку....
    стоматолог, гінеколог ( дівчатам), окуліст, невролог, хірург, лор, ендокринолог те, що треба.
    у списку ще є логопед, дерматолог і ревматолог - їх сказали не потрібно. Щодо логопеда можливо ті, хто йдуть у молодшу, а не ясельки потрібен, уточняйте у педіатра.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. MIra

    MIra Active Member

    Хірург, ЛОР,окуліст,невропатолог,ревматолог,стоматолог, є ще в списку дерматолог, але нам сказали, що не треба, а дали імунолога, а заключення пише педіатр
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. silvia

    silvia Well-Known Member

    в кінці, але вже з результатами аналізу крові, сечі і калу.
     
  20. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    То скрізь є? Бо у нас не має чогось стоматолога...:dntknw:
     
Статус теми:
Закрита.