дитячий садок (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ніколь, 11 Березень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    теж можу поспівчувати, я б теж не стояла ;)
    то перечитайте ще раз уважно.

    цього я не писала
    а ясно написала
    запис у садочок це не означає здача усіх документів, це типу бронювання місця. І коли по списку записується більше 100 діток, а на збори за які були попереджені завчасно не приходять, ну то випливає висновок. Мені здається що легше відпроситись з будь-яких робіт в конкретний день на конкретну годину, або попросити бабусю щоб сходила, ніж вистояти цілу ніч щоб записатися.


    а я ніц і не заперечую, мала на увазі що пропустила той момент. Але мені було скзано їх принести, то принесла без проблем. Прийшов час і мій малий сам попросив його вдягнути, а до того просто принесла змінну одежу, і просила не заставляти. І проблеми з форс мажору типу
    не робила. Навіть якщо бачила що не встигли переодягнути.


    в нас так минулого року було, по причині ремонту харчоблоку. А цього року всі групи працюють в нормальному режимі, єдине казали що якби було в якісь групі дуже мало діток то об"єднають з групою по віку.

    + 100%

    не мають. Як би мені так подзвонили, сказала б візьміть з нашої групи ліжечко, доставте і хай дитина спить, групу закривають, але ж меблі не виносять за межі садочка ;)

    ---------- Додано в 21:58 ---------- Попередній допис був написаний в 21:50 ----------

    значить не бачили реальну картину, коли приходиш а реально плаче як мінімум 5-ро діток, і кого з них вибрати, щоб поносити? , звісно всіх гладили по голівці..але...

    в нашому вчора на зборах попередили, що вихователі йдуть у садочок і буде заміна з тих що залишаються, бо вони стандартно не кожен день працюють і на час літнього періоду набирають ще практикантів (то просили дуже на них не наїжджати по дрібницях, а попробувати допомогти у роботі:))

    ---------- Додано в 22:12 ---------- Попередній допис був написаний в 21:58 ----------

    на очах у дитини дійсно не варто, а вивести няню чи вихователя у коридор і дати доброго прочухана варто було б, я б не стрималась. Такі слова вони мусять фільтрувати. УЖАС!!
    Ви себе навть не звинувачуйте, бо таких вихователів то дійсно тре гнати в шию.... Якесь гестапо:girl_mad:

    стільки часу то реально забагато. Родичам і сусідам потім не розгрібати ті психологічні проблеми, у які це все може вилитись.
    З власного досвіду кажу вам, що є у мого періоди кли дитина просто відмовляється йти в садок, це при тому що вже давно і адаптувався і звих, а просто каже міні що досить поки садочка, виходимо з ситуації різними шляхами, то трохи залишаєм дома, якщо хтось може побути, то відправляємо до бабві, питаючись до якої хотів би поїхати, то не на довго так тиждень - два максимум, але дитина встигає змінити обстановку і заскучитись за садочком. Інколи хватає 2 дні.
    І це нормально, то те саме якщо ви через силу ходете на роботу, але ми дорослі це розуміємо, адитині важче це збагнути чому вона мусить.

    підтримую
     
  2. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: дитячий садок (2)

    та дитину треба заспокоїти, яка аж до блювоти розплакалась, а не влаштовувати розбори з вихователями!
     
  3. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    та за дитину, то само собою, я щось це навіть і не обговорюю, бо то як сомо собою розуміюче, ну принаймі для мене.

    ну а потім для мене само собою і
     
  4. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    А яким чином відсутність дитини оформляється в садку? Просите вихователів ставити "присутність" час від часу? Мед. довідка? Якась офіційна заява?
     
  5. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Беру довідку, що не відвідували садок через сімейні обставини. У нас Златка так фактично дома цілу зиму була з перервами на пару днів. Не хотіла взимку ходити і все - в садку практично не гуляли, а як і гуляли, то типу постояти і снігу не торкатись, а це геть не для неї. Періодично згадувала за садок, йшла на день-два і знову просилась дома залишитись.
     
  6. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    То в дільничної? Так їй і говорите "в нас в сім'ї обставини" :)?
     
  7. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Просто приходите і кажете що вам потрібна довідка на стільки то днів, краще до дільничої медсестри, вона в курсі :)
     
  8. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Так

    Так і кажу. Правда здебільшого вона нам не вірить і думає, що Злата хворіє, а ми консультуємось в іншого лікаря :girl_crazy:
     
  9. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    якщо немає довший час, то беру довідку теж по сімейним обставинам, в дільничої, вони в курсі. А про те чи вірять мені чи ні то мене менше всього хвилює, та й зрештою і не допитувались ще ні разу.
    А якщо тиждень, то кажу виховательці (я завжди попереджаю чому нас нема і ніц не вигадую) прошу цього тижня поставити нам десь-колись відвідування щоб не йти лишній раз в поліклініку зі здоровою дитиною. Там по закону можна 3 дня пропуску підряд без довідки, нам інколи і тих 3-х днів хватає.
     
  10. zirka

    zirka Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Usmishka, я так розумiю, ми з Вами сусiди. То Ви на цей рiк записалися в Св.Миколая? Для старшоii чи молодшоii? Бо я так зрозумiла, що там з 3-х рокiв приймають. А чи не розглядали для себе садочок на Грабовського?
     
  11. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Три робочих? Тобто можна піти, н-д, в четвер, а тоді аж в середу, чи як?
    Я чого так випитую, просто плануємо садочок з вересня, а на роботу мені в березні, то ж хоча б цей період не хочеться бути прив'язаними до садка, тому й цікавлюся тими механізмами.
     
  12. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Три робочих. Але якщо дитина не прийшла у п'ятницю, тоді рахується субота і неділя, як пропущені дні. Принаймні, в нашому садочку так
     
  13. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Хіба три?
    У нас ще взимку було п"ять.

    ---------- Додано в 15:07 ---------- Попередній допис був написаний в 15:06 ----------

    Вже не знаю чи три, чи п"ять, але рахуються всі календарні дні, а не робочі.
     
  14. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: дитячий садок (2)

    В нашому садку вихідні не рахуються, тобто якщо ви прийшли тільки в чт., в наступну середу ще можна без довідки.
    Потрібно взнавати в конкретному садочку, як у них рахують.
     
  15. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    це точно.
    В нас все таки сб. і неділя теж рахуються, тобто якщо ми не йдем в п"ятницю, то чи в понеділок чи у вівторок ставляб що був, якось так, я за тим дуже не слідкую, вихователька моя в курсі як то все зробити, а я претензій не маю, мені легше переплатити дні котрі нам поставили що були, ніж вистоювати черги в поліклініці ;) То основне домовитись з вихователькою, і проблем ніяких не буде. Але я обов"язково дзвоню в перший же день коли нас нема і попереджаю що нас не буде приблизно стільки то і тоді прошу зробити так як мені зручніше. Ми єдиний раз цього року загуляли на півтора місяці, бо в садочку була підозра на краснуху, а мені в моєму стані того добра лише бракувало ))), то ходила в поліклініку за отою довідкою по сімейних обставинах. І виховательці прямо теж сказала чому нас нема і що будем не раніше ніж через місяць-півтори.
    Якщо не ходите влітку, то берете довідку у звязку з оздоровленням, але попередньо принаймі у нас пишеться заява на який час не буде дитини (дати приблизні, якщо точно не знаєте). Та зрештою вам все в садочку розкажуть і пояснять.
     
  16. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Хотіла записати молодшу з наступного року. На грабовського щось навіть не думала. Я найбільше то розглядає варіант Дивосвіті на південному, ну або Миколаїв, бо то реально під рукою.
    Ну і на Грабовського потрапити не так і просто.
     
  17. karioka

    karioka Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    ...? просвітіть? ?? то що і де?:)
     
  18. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    В нас ніби не рахуються, бо часто пропускаємо і п"ятницю, і понеділок. Довідки не питали ще жодного разу.


    Думаю, мається на увазі садок св.Миколая №135 на Гвардійській.
     
  19. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    То, що виходить, якщо мама дома, а дитина в садку, то дитина дома заважає?!!! А у інших погане життя бо треба на роботу іти, а дитину в садок?!!!
    Усюди я це тільки і останнім часом чую. І вічне питання - а ти не маєш змоги з дитиною дома сидіти? Ну та кожний, в принципі, має змогу дома сидіти, але смисл? Просто деякі батьки нічого поганого в тому, що дитина ходить в садочок не бачать і це незважаючи на можливість чи неможливість бути дома.
    Я завжди знала, що моя дитина буде ходити в садок. І перший день в садку закінчився словами - а ти чого так рано? А через тиждень був плач, що вона теж хоче спати в садочку, але коли був плач, що не хоче спати в садочку - вона там не спала. І коли сопливить в садочок не ходить. І коли часто хворіла - то просто взимку перестали ходити в садочок. Ходили на роботу :)
    Може і інші батьки нічого поганого в тому, що діти в садочку не бачать?
     
  20. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    і я не бачу. Я навпаки розумію що те що дає садочок, я не завжди можу дати, це у плані розвитку. Зараз у декретній відпусці і маю можливість залишити дома , але справа в тому що обговорювалось саме ось цей варіант.
    і я особисто так як ви поступаю, навіть тоді коли і не мала змоги лишати.
    а у нас водять, і найсмішніше ті хто має можливість залишити дома ;) Це вам не з чуток говорю. Аще не раз чую: "та ну хай валить в садочок, що буде мені під ногами шпортатись, у мене на сьогодні інакші плани." і це при тому коли дитя зі соплями.

    А ви на свій адрес щось забагато набрали :girl_wink:

    пс. В тому що ЗДОРОВА дитина ходить в садочок, думаю ніхто ніц проти не має, і не важливо чи є де крім садочка залишити.
    А як на мене, то відвідування садочка, це є нормально, і знаю що навіть якби постійно сиділа дома, то мої діти все одно ходили б в садочок. Звичайно само собою розуміється, що здорові і не насильно.
     
Статус теми:
Закрита.