дитячий садок (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ніколь, 11 Березень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Заздалегідь себе налаштовувати на негатив також не варто, хороший педагог - читай "людина на своєму місці" знаходить можливість приділити трошки більше уваги в період адаптації тим діткам, які це проходять важче. Пишу також з досвіду. Про державний садочок. І на руках зранку носили тих хто дуже плакав, і присипляли, і годували і в тоалет водили. Ясла - то є ясла.
    Я б особисто, також напевне б не витримала, але то не моє, то й там не працюю.
    Всюди людський фактор. Часом дітям достатньо посмішки та погляду розуміючого - і вони спокійніші.
    В принципі хочу, але і туди попасти тепер не просто, всюди черги-черги-черги, бажаючих море. То я хотіла підстрахуватись, ну і зручно мені б було там, але я акцент роблю на Дивосвіті.
     
  2. mumija

    mumija Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    не зрозуміла - об*еднують з різних садочків? чи з вашого одного садка просто на час відпусток? Бо якщо діти тільки з вашого садочка, то спати ж їх можуть покласти в двох групах. за одними дивитись під час сну буде няня, за іншими- вихователька. а бавитись, їсти і т.п. можна всім разом в одній групі.
    Хоча "можна" і "не хотять" - різні речі))))
     
  3. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: дитячий садок (2)

    вже 10 років працюю в садку, перший раз про таке почула. А на яких підставах? Якщо батьки проти не мають права навіть на місяць закрити садок... Просто, через брак бюджету, заставляють садки економити і хоча б на місяць закриватись, але якщо батьки проти то не мають права...
     
  4. Ya Nata

    Ya Nata Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    об’єднують групи не з різних садочків , а наші групи , які в нашому садочку. Але чи на час відпусток , чи просто відпочити на ціле літо - не знаю. Знаю тільки , що в вихователів і няньок не може бути три місяці відпустка.

    згідна на 100%.
    але тут є велике АЛЕ!!!! вони так не хочуть.)))))) їм легше сказати - групи переповнені , немає де спати класти... забирайте. :girl_devil:

    ---------- Додано в 14:57 ---------- Попередній допис був написаний в 14:53 ----------

    вони не закривають садочок повністю. Просто наприклад з 12 груп роблять 7-8 , а кількість дітей дітей не на так багато зменшується. Тому і переповнені групи !!!
     
  5. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Можливо тому що вихователі йдуть у відпустки? у них по закону 42-47 днів відпустки, це майже 2 місяці...
     
  6. Ya Nata

    Ya Nata Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    можливо. Тому і стало цікаво , як в такій ситуації роблять в інших садочках.

    а в вашому садочку як на літній період працюють?
     
  7. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: дитячий садок (2)

    у нас маленький садок, всього три групи, тому зараз опитують батьків, якщо батьки згідні, що садок на місяць закривається, то він закривається, а якщо ні то діє прогулянкова група до 13год. тобто до сну, але це тільки третій рік так, через те що тиснуть зверху, тому що бюджету нема, через те заставляють економити (місяць), відповідно у нас вихователі йдуть у відпустку в цей час а працює 1-2людини. Колись, такого не було, садок працював без канікул...

    ---------- Додано в 15:21 ---------- Попередній допис був написаний в 15:14 ----------

    думаю, що почергово відправляють вихователів у відпустку, якщо є два вихователі на групі то один йде й у відпустку, а другий працює на своїй групі. принаймі у нас так було, поки садок працював без канікул літніх.
     
  8. Nevistka

    Nevistka Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Доброго дня! У нас така ситуація. З вересня ходимо в садок і до сих пір дитина не адаптувалась.
    Вона зранку плаче, з дітками не грається, щодня питає мене, коли вихідні. Протягом дня періодично плаче. Віднедавна почала їсти і спати. Крім цього, вдома поводить себе агресивно, чого раніше (до вересня) не спостерігалось. В неї з"явились страхи, наприклад, сама не буде в освітленій кімнаті, навіть, якщо я в сусідній.
    Коли ми на вулиці зустрічаємо виховательку, залазить на руки і плаче.
    Звичайно, прогрес певний є, але майже 9 місяців - це надто довго. Витримувати це все немає сили вже.
    Чи варто змінити садок? Чи був у когось такий досвід і як він закінчився?
    Дякую.
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: дитячий садок (2)

    та я не до того вела. Мова йшла про те, що якщо пощастить, то буде у дитини супер вихователь ( бо вони є). Але віддаючи дитину до садка не варто висувати вимоги до вихователя, що вона буде крутитися навколо однієї дитини . Буде- це чудово, ну а ні- звиняйте, таких малючків у неї багато.
    всі малюки різні. Наша племінниця адаптувалася от лише зараз-на 2 рік ходіння ( це при тому, що і садок хороший і вихователі). А в коліжанки мала ( наша ровесниця) так до школи садок і не сприймала. Зате племіннику достатньо було 2 тижнів для адаптації.
     
  10. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    А яка вихователька? Як себе з дітьми поводить? Можливо у виховательці справа?
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: дитячий садок (2)

    я теж не змогла б. Але в той же час, вихователями працють не лише "за покликанням", а й тому, що це чисто економічна потреба - комусь фінансова, комусь " бо просто місце підвернулося", комусь- бо до пенсії "... років" і треба офіційно десь допрацювати. От реально щоразу дивлюся на вихователів, які гуляють з малючками, коли йду малого забирати: то шалено важко. Тому вихователям, які на "своєму місці" треба пам ятник ставити: одного з драбини зняти, іншого- в туалет відвести, третього підняти з бордюру, четвертому куртку застібнути.... І ще при цьому дивитися, щоб не травмувалися і т.п.
     
  12. Nevistka

    Nevistka Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Власне та, якої вона боїться не вельми хороша з моєї точки зору. Її робочий день починається словами: Діти будьте тихо, бо мене болить голова. Вона зайняла позицію генерала, який керує армією. Крикнути до дитини: чого ти плутаєшся під ногами - це для неї нормально.
    Але інші діти не плачуть.
    Інша вихователька більшість часу на лікарняних. Проте про неї дитина згадує і питає, коли вона буде.
    Сьогодні коли моя дитина зранку плакала так, що аж почала блювати (я це спостерігала, коли взувалась), няня накинулась на дитину зі словами: що ти наробила! хто то все прибирати буде? вихователька навіть не думала заспокоювати дитину.
    Можливо мені потрібно було повернутись і забрати її. Але я не хотіла зробити ще гірше.
    Також дитина на вулиці негативно реагує на музичного керівника. Вона теж така строга тьотя.
    Поза садком дитина дуже комунікабельна, активна, без проблем лишається з родичами, сусідкою.
     
  13. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Це надто довго, дитина адаптується до 3х місяців, з досвіду скажу, що все залежить від вихователя, у мене зараз ясельна група, 24 дитини ті що ходять (по списку 30), я вже до цього часу забула що у них була адаптація, ті що важче адаптуються, потребують більшої уваги від вихователя, а якщо її нема, то дитина в цей садок взагалі не захоче ходити, а ви з вихователькою не пробували говорити, питати поради?

    ---------- Додано в 16:49 ---------- Попередній допис був написаний в 16:48 ----------

    таку...виховательку потрібно гнати в шию...
     
  14. Nevistka

    Nevistka Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    пробувала. вона говорить, що зробила все можливе. і звинувачує мене в цій ситуації. Її слова: поговоріть з дитиною, насваріть її.
    Щоранку коли ми приходимо, каже: ну скільки можна плакати.

    Зі свої сторони я докладаю максимум зусиль. Постійно розповідаю про знайомих діток, які ходять в садок і не плачуть. Говорю про те, що мамі треба на роботу, щоб заробити гроші і купити те, що потрібно. Заохочую її іграшками, хвалю коли вона поїсть в садку і т. д.
     
  15. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Скільки малій зараз рочків?
     
  16. Nevistka

    Nevistka Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    зараз 3,5 роки
     
    Останнє редагування: 23 Травень 2013
  17. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: дитячий садок (2)

    чесно, читаю і просто вражаюсь... кому ви гірше боялись зробити?
    чого ви хочете від дитини? щоб в один день вона прокинулась і прийняла те, що 9 місяців для неї було суцільним стресом і нерозумінням?
    як на мене, тут проблема і не в садку навіть... ви якось враховуєте потреби своєї дитини? прислухаєтесь до її сигналів?

    знаєте, ставити в противагу своїй дитині інших неплачучих дітей - то ще одна помилка. ви просто не чуєте своєї дитини, і не приймаєте її емоційних проблем, які можливо для вас є дріб"язковими, але для дитини в майбутньому можуть вилитись в де-що більше...
    а гроші і інші блага в 3,5 роки є таким чимось абстрактним і незрозумілим, особливо, коли в противагу ставиться психоемоційний комфорт дитини.
    і отой дитячий страх бути самій в кімнаті то ще один дзвіночок. дитина може просто перестати довіряти мамі, бо замість того, щоб мама давала захист і безпечність, вона далі веде дитину в той ненависний садок.
    змінюйте ситуацію негайно!
     
  18. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Якщо не забирати з садка, то змінювати групу, вихователів - однозначно!!! В моєї сестри була схожа ситуація: через мамину хворобу віддали в 1.10, були плачі, крики, небажання ходити в садок. Змінили групу в тому ж садку - все повністю помінялось, до сьогодні з радістю згадує вихователів! Не залишайте дитину там, їй же погано, страшно, важко (по Вашим описам), мені здається, що виховательку вона дуже боїться, зробіть все, щоб змінити ситуацію, це ж Ваше малятко!
     
  19. Nevistka

    Nevistka Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    потреби дитини звичайно враховуються. але в даній ситуації родичі і знайомі заспокоювали, що це нормально, потрібен час для звикання. всі якось звикають і т. д. оскільки це перший мій досвід, то прислухалась до порад.
    тепер розумію, що робила не зовсім правильно.
    тим більше прогрес відбувався, хоч і невеликими кроками.
    дякую всім, що відповіли.
    спробуємо інший садок.
     
  20. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: дитячий садок (2)

    Спробуйте трішки без садка побути :girl_yes2: Переведення в інший садок для дитини зараз теж буде стресом...
     
Статус теми:
Закрита.