Дитячий реабілітолог. Порадьте хорошого спеціаліста.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем mipa, 7 Листопад 2013.

  1. mipa

    mipa Well-Known Member

    Порадьте, будь-ласка, хорошого реабілітолога. Бажано який займається по методиці Войта, Бобата або Козявкіна. Може хтось має контакт з працівниками клініки Козявкіна, які працюють приватно. Буду вдячна за будь-яку інформацію.
     
  2. Svitlana83

    Svitlana83 Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий реабілітолог. Порадьте хорошого спеціаліста.

    А до Падка не хочете? Робить мануальну за методикою Козявкіна, ціна менша.
    І взагалі що саме потрібно? Бобат, Войта чи мануальна
     
  3. mipa

    mipa Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий реабілітолог. Порадьте хорошого спеціаліста.

    В Козявкіна ми робили біокорекцію хребта (мануальна) 3 рази, задоволені результатом. Більше думаю немає потреби робити. Зараз нам потрібна лікувальна фізкультура з хорошим спеціалістом.
     
  4. Уляна Поберейко

    Уляна Поберейко Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий реабілітолог. Порадьте хорошого спеціаліста.

    ми робили мануальну терапію в Падка дуже при дуже задоволені і вартість в половину дешевша ніж в Казявкіна ,в Падка є хороший робітник він нам робиш окремо зарядку дуже добре робить якщо цікавить дам вам номер ,він теж колись працював в Казявкіна в Трускавці
     
  5. kirraS

    kirraS New Member

    Відповідь: Дитячий реабілітолог. Порадьте хорошого спеціаліста.

    Я теж шукаю такого спеціаліста, мій лікар порадила Кушніра Богдана Євгеновича, каже, що він дуже добре діагностує і виправляє проблеми з хребтом, дала моб. телефон, але цей номер відключений.Знаю тільки, що він приймає на Замарстинівський (((. Дівчата, може хтось знає про нього щось, звертались до нього, напишіть, будь ласка!
     
  6. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Відповідь: Дитячий реабілітолог. Порадьте хорошого спеціаліста.

    mipa, погоджуюся із Svitlana83, Вам спочатку потрібно визначитися, за якою із методик Ви б хотіли працювати, адже всі вони різні. Не знаю, чи є у Львові спеціалісти по Войта терапії, Бобат терапію використовують в Джерелі, про методику Козявкіна уявлення Ви вже маєте. Якщо ще потрібно, то можу дати телефон реабілітолога з Еліти (клініка Козявкіна у Львові).
     
  7. mipa

    mipa Well-Known Member

    Можу поділитись контактами хорошого перевіреного реабілітолога
     
    Останнє редагування: 11 Березень 2016
  8. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Будь-ласка, напишіть мені в ПП на всякий випадок.
     
  9. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Можна в пп? Дякую :). І якщо Ви в курсі по ціну питання - дуже прошу теж просвітити.
     
  10. Angry Birbs

    Angry Birbs New Member

    Дівчата, потрібна ваша допомога, хто знає номер телефону дитячого масажиста-реабілітолога Фолюш Ігоря Івановича.Хто знає номер, скиньте в приват, терміново. Заздалегідь вдячна.
     
  11. Mariella

    Mariella New Member

    Добрий день ! Прохання поділитись номером телефону масажиста з Орлика Вадима , можливо хтось знає ? Дуже потрібно для дитинки
     
  12. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    А мені потрібно спочатку контакти хорошого дитячого ортопеда, який би міг оцінити реально стан хребта і грудної клітини дитини і при потребі призначити лікування.
     
  13. hannatal

    hannatal Member

    підкажіть, ці методики тільки при дцп, чи для сколіозів теж підходить?
     
  14. Myrawkaa

    Myrawkaa New Member

    Добрий вечір.
    Давно в цій темі нікого не було.
    Можливо хтось загляне і дасть пораду зі свого досвіду.?
    Дівчата порадьте хорошого реабілітолога або реабілітаційний центр...в дитини гіпоксично ішемічне ураження центральної нервової системи.