Дитячий психолог

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем katrinka, 31 Березень 2010.

  1. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий психолог

    Порадьте будь ласка психолога для дитини, потрібно перебороти страхи, фобії... своїми силами не справляємось... Можливо є відгуки про психологічний центр "Сенс"?
     
  2. Tsukerochka

    Tsukerochka New Member

    Відповідь: Дитячий психолог

    нам також потрібний психолог. Доці 3,8 роки. Не хоче ходити в садок практично цілий рік мучимось ( в дома кричить, плаче). Якщо виходить завести в садок то там вже спокійна, і авиться і виконує всв завдання. Так що чикаю на відповіді.
     
  3. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Дитячий психолог

    Дівчата порадьте і нам дитячого психолога. Не розумію що робиться зі старшим сином (можливо це ревнівсть через молодшого,адаптація до школи...а може перехідний вік..) він став просто не контрольований, поведінка жахлива і у дома і у школі, йому нічого не потрібно, не цікаво.... сил більше нема..
     
  4. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Дитячий психолог

    Хороші дитячі психологи в "Джерелі" на Сихові.
     
  5. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Дитячий психолог

    Чомусь я думала що у "Джерелі" приймають дітей з важкими психічними розладами, аутизмом...А там по записах?
     
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Дитячий психолог

    І нормальних теж, на сайті є їх телефон.
     
  7. Stepochka

    Stepochka New Member

    Відповідь: Дитячий психолог

    Дівчата скиньте, будь-ласка,контакти хороших психологів. В мене сина, 6 років, дуже почали цікавии статеві органи. Почалося щось схоже на мастурбацію. Дитина розказала, що один хлопчик так говорив робити. Тепер боюсь відпускати дитину від себе, навіть з друзями дозволяю бавитись в полі зору і нікуди самого не відпускаю. Хочу терміново завести дитину до спеціаліста, бо робиться замкненим. Підкажіть ще Свинаренко він невропатолог чи також займається психологією.
     
  8. juli26

    juli26 Active Member

    Відповідь: Дитячий психолог

    І в мене проблема також малий 4,5 роки категорично відмовляється ходити в садок,не хоче спати,постійно ниє там. Але суть в тому, що він ходить туди з двох років і ніколи не було таких проблем.А тепер боїться сам лишатися,питається коли буде вихідний щоб сидіти вдома, ніде вийти не хоче лишній раз.Постійно перепитується чи я ніде не йду,коли в мене буде вихідний,перепитується по декілька раз чи я його люблю.Потрібно кваліфіковану пораду чи то психотерапевта чи то психолога,але щоб не дуже далеко від дому район Топольна,Чорновола,Центр.Таке враження що в дитини постійний напряг і нас так тримає
     
  9. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий психолог

    А може це вік у дитини такий? Моя молодша така ж сама... Коли ми вдома, то ні на крок не відходить від мене... Або на колінах, або на ручки проситься, спати - разом. І море-море обнімашок-цілувашок.:girl_in_love: Обожнюю такі моменти! І нема права насварити, або навіть чуть-чуть підняти голос! "Мамо, ти що, не любиш мене???" І зразу сльози горохом :).
     
  10. countessa

    countessa Member

    Відповідь: Дитячий психолог

    В мене також проблеми з садком. Хлопчику 5 років. Почав пісятися у обідній сон у садку мало не щодня. Почали робити обстеження - все добре. Лікарі всі як один кажуть - це в нього психологічне. Звернулися до психолога, вона так розговорила його (мені він нічого не розказував) - виявилося, що він боїться вихователів, бо вони його сварять, кожного дня ставлять у кут, не прислухаються до нього і саме гірше - бють по дупі. Він у мене дуже активний хлопчик, але так довести дитину, щоб він кожного дня люрився у ліжко - це вже занадто! Психолог порадила перевести його у іншу групу. А я не знаю, як вчинити. Не хочу його відлучати від колективу(у нього там вже є друзі). Хочу поговорити з вихователями - але боюся, що вони розлютяться і ситуація навпаки погіршиться(по відношенню до моєї дитини). Що порадите? Бо так переживаю через це, що майже не спала минулої ночі, все обмірковувала, як краще вчинити?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий психолог

    А зараз ситуація нормальна? Довели дитину до такого стану! Що це за щоденні знущання над дитиною?! Обов"язково розібратися з вихователями і залучити й завідувачку.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий психолог

    countessa, і ви ще питаэтесь що робити ? З вашоі дитини знущаються, а ви про колектив думаэте? Розгони в садку робити. Письмове заключення в психолога взяти, скаргу завідуючій писати. Виховательці морду набити, блін. Це ж який стрес маэ бути в дитини, щоб до енурезу довести. Моя знайома мала в дитинстві такий розлад бо тато в петлю в неі на очах ліз. А тут вихователі в садку...
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий психолог


    Моя вам порада - розгону однозначно!!! В нас в садочку навіть відеокамера є в одній групі... Так довели батьків одного разу. Я вихователям пояснила, що виходи з критичної ситуації є: забрати дитину з садка, з групи але в такому випадку страждає дитина бо їі забирають від друзів, а можна зробити простіше - забрати вихователя... Декретчиків в них на одне місце конкурс цілий. Мені слухняно покивали. Як не мають терпіння до дітей, хай міняють роботу'!!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. countessa

    countessa Member

    Відповідь: Дитячий психолог

    Хочу спочатку разом з чоловіком поговорити з вихователями, побачити їхню реакцію на мої слова. Якщо побачу зразу негативну реакцію - буду йти до завідуючої та переводити дитину у іншу групу. Я, взагалі, не конфліктна людина, хочу мирним шляхом все вирішити. Сподіваюся, що вони зрозуміють свою помилку. Можливо я помиляюся.
     
  15. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: Дитячий психолог

    В мене була така ситуація з донькою, відправила чоловіка на розмову.Одного попередження було достатньо, щоб до малої більше не доторкалися
     
  16. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий психолог

    Я би теж радила взяти в психолога заключення про дитину, з печаткою, все як має бути! І налякати добряче виховалельку разом з завідуючою. Що з вашим документом ви сміло можете в суд подавати. Можна навіть статтю вишукати і міри покарання за цей вчинок.
    І, знову ж таки, я "за" те, що переводити в іншу групу. Навіть, коли вихователька його більше і пальцем не торкнеться, дитина її все рівно боїться. Все рівно йому там психологічно некомфортно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Дитячий психолог

    і я тієї ж думки, і я неконфліктна...
    Але якщо вони вважають, що ваша дитина щось натворила і її треба карати таким способом, то чому ж вони мають уникнути кари?
    Ця історія трапилась з вашою дитиною, тому стала явною, а скільки таких історій замовчується? І скільки це буде продовжуватись? Скільки дитячих зранень ці люди можу нанести, якщо просто уникати розборок ?
    Дуже багато дитячих страхів і зранень потім екстрапулюються у доросле життя, тому краще зараз все витягнути назовні, ніж потім пожинати плоди підсвідомих страхів. Переводьте і не жалійте - дитина активна друзів завжди знайде.
     
  18. countessa

    countessa Member

    Відповідь: Дитячий психолог

    Запитую малого, чи хочу він ходити у другу групу з іншими вихователями і дітками, він відповідає, хочу з іншими вихователями, але до своїх діток(усвою групу тобто, там, де друзі). І ще один нюанс. Цієї осені віддаю у цей садок молодшу дитину. Чи не буде завзятого ставлення до доньки? Адже, наскільки я знаю, вихователі активно спілкуються між собою, все ж таки один колектив.
     
  19. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий психолог


    Навіть більш активно, ніж думаєш )))
    Але показати, що тобі важить на своїй дитині і не дозволиш її ображати за твої ж гроші - тут поганого нема.
     
  20. MIra

    MIra Active Member

    Відповідь: Дитячий психолог

    Ваша історія чимось нагадує мою. Малому 4,5р, ходили в садочок все нормально, але останні місяці малий плаче- кричить,що не піде в садок, спати не буде... Кілька раз було так,що приходила його забирати, і несла кульки на прання,. казав що не дозволяли йти під час сну в туалет, ні пісяти,ні какати... Недавно плакав і жалівся, що не може спати в садку, бо діти шумлять, просився його забирати... Вихователька все заперечувала,мовляв я сиджу біля них,вони сплять,все у нас прекрасно. Коли прийшов час йти у групу, вони перекинулись поглядами. Я ніколи не забуду, того дня... я сама ледь не пустила сльозу. малий плакав і заходився, обнімав... цілував... Я зрозуміла тоді, що моя дитина має страх до цієї "особи", важко назвати її вихователем... На зборах, я виказала все, що думаю про неї, про її підхід до дітей. Багато з батьків її захищали, звинувачуючи у тому що я вимагаю забагато для дітей. Нині хотіла відвести до садочкового психолога, так його нема і "дозріває ще"...Порадили звернутися до нього в іншому садку.
    В літку наш садок буде працювати, і подивимося як малий буде поводитися з іншим вихователем Що і Вам раджу зробити.
     
    • Подобається Подобається x 1