$ дитячий масаж

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем nataliy, 27 Серпень 2013.

  1. natalusia

    natalusia New Member

    Доброго вечора пані Наталю. Цікавить масаж для хлопчика 5 місяців. Хилить голову в одну сторону. Яка ціна і чи будете мати час?
     
  2. nataliy

    nataliy Member

    Добрий день.Вже пишу Вам у приват!
     
  3. natalkaP

    natalkaP New Member

    Доброго вечора ! У мого синочка (3,5 місяці)
    дисплазія кульшових суглобів і синдом рухових порушень. Призначили масаж та ЛФК. Цікавить вартість і чи можете приїхати за місто?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  4. nataliy

    nataliy Member

    дорий вечір.Я перепрошую.але за місто я не виїжджаю.
     
  5. natalkaP

    natalkaP New Member

    зрозуміло. А у Львові ви працюєте тільки по виїздах чи ще й на дому?



    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  6. nataliy

    nataliy Member

    Працюю по виїздах.
     
  7. Myrawka

    Myrawka New Member

    Доброго дня! цікавить загальнозміцнюючий тонізуючий масаж для хлопчика 4 місяці. Яка буде вартість? Дякую!
     
  8. Maryblack

    Maryblack New Member

    Доброго дня. Мене цікавить масаж для дівчинки, майже 4 місяці, загальнозміцнюючий. Які умови, і чи буде у вас можливість приїжджати ввечері, після 7 год., локація - сихів.

    Надіслано від мого Nexus 7, використовуючи Tapatalk
     
  9. nataliy

    nataliy Member

    Добрий вечір.Я приїждаю до діток в першій половині дня.Вечером я не працюю,бо маю також дітей.
     
  10. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    Доброго дня. П Наталя, і в мене запитання. Яка вартість масажу, малому 8 місяців, ще сам не сидить, і не пробує повзати, порадили робити масаж, якщо за місто Ви не їздите, то куди у Львові до Вас можна? І як у Вас з розкладом, тобто на коли найшвидше Ви б могли приймати? Дякую...
     
  11. nataliy

    nataliy Member

    Добрий день! Я працюю по місту і виїжджаю до діток додому.власного кабінету я не маю,тому не можу Вас прийняти.Дякую.
     
  12. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    а якщо Вас би чоловік привозив і відвозив? Це ще звичайно залежить де ви живете? Напишіть в приват! і ще яка ціна зміцнюючого масажу?
     
  13. Mariami

    Mariami New Member

    Добрий день! Мене цікавить масаж 4 міс дитині (д.з: синдром рухових розладів)? Можете приїздити в Зимну Воду? І ціна?
     
  14. nataliy

    nataliy Member

    Добрий день.працюю в межах міста.
     
  15. Lancaster

    Lancaster New Member

    Дякую дуже пані Наталі за масажик для нашої донечки.Ми робили загальнозміцнюючий масажик,малечі дуже подобався він,особливо на спинці)))Після масажику доця стала набагато фізично сильніша,голівку дуже гарно тримає,вже сідає і спати стала краще.(нам 5 місяців).Дуже дякуємо пані Наталії)
     
  16. NataliyaB

    NataliyaB New Member

    Також вдячні пані Наталі за масажик для донечки (трохи більше 3-х місяців). Робили загальнозміцнюючий. Малеча не дуже любить чужих людей та й на животику не хотіла лежати зовсім (з плачем і криками) і голову піднімати. Але до пані Наталі віднеслась добре, через пару сеансів вже спокійно лежала на животику і масаж дуже подобався. Після курсу масажів наші м"язики значно зміцніли, донечка почала гарно тримати голівку, повертати її у різні боки, навіть лежачи на животику. Дуже вдячні пані Наталії (надіємось більше масажики не знадобляться, але раптом що, то будемо звертатись тільки до Вас). :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. YulyaKvitochka

    YulyaKvitochka New Member

    Дякую п.Наталі за масаж! Хороший спеціаліст! Донечка після масажів почала добре головку тримати. Рекомендую!!!
     
  18. khorosha

    khorosha Well-Known Member

    І нам допоміг масажик. Не любила донечка на животику лежати, важко голівку піднімала, плакала. А вже на 4 день масажу було видно відчутний прогрес. І з кожним днем все краще і краще було. Голівку почала тримати високо, аж так навіть грудну клітку підіймає тепер. І так як їй вже легко це робити- то і плачі припинились. І ніжки стали сильніші - тепер так їх високо піднімає, ніби берізку робить:). Пані Наталя допомагає і масажем і порадами. Дякую і рекомендую іншим.
     
  19. martyluk

    martyluk Member

    Доброго дня! Напишіть, будь ласка, свій номер телефону в приват. Дякую)
     
  20. Riska

    Riska New Member

    Доброго дня. Приписали масаж спини та ніг при діагнозі синдром пірамідальної недостатності. Чи робите ви таке і ціна? Дитині 3роки