$ дитячий масаж

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем nataliy, 27 Серпень 2013.

  1. olyaolik

    olyaolik New Member

    Хороший масаж! Донечка після масажів почала добре на ножки ставати, не підгинаючи пальчиків. Рекомендую!!!
     
  2. МАСЯ

    МАСЯ Well-Known Member

    Синочкові 3 міс, кашляє вже два тижні, чи робите масаж щоб відбити те мокротиння? Ціна?

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
  3. nataliy

    nataliy Member

    відповіла Вам приватно.
     
  4. sun girls

    sun girls New Member

    Синочку 5 міс .не добре тримає голову ,стовпчиком коли піднімає запрокидує назад...Робили 2 курси масажу коні почав гарно пасти.вже ніби трошки зміцнішав...Яка ціна ваших послуг?
     
  5. nataliy

    nataliy Member

    Вже Вам відписала.
     
  6. ulianaig

    ulianaig New Member

    Доброго дня! В малого 6 місяців утворились несиметричні складки. Він в 5 місяців почав здійматись на ноги. Скільки коштує сеанс масажу?
     
  7. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Доброго дня. Чи робите масажі ніжок і спинки в 3,5 роки? Вальгус. З виїздом. Чи зможете після свят? Дякую.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  8. nataliy

    nataliy Member

    Добрий вечір.так.роблю.Після свят можна.
     
  9. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Напишіть будь ласка ціну і свій номер в приват. Чи додому приїхати могли б. Привокзальна.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
  10. Natalyuska

    Natalyuska New Member

    Добрий день. Цікавить ціна загально-зміцнюбчого масажу та час сеансу. Треба доні зміцнити м'язи животика в всі інші
     
  11. Milana

    Milana New Member

    Результат масажу видно практично з перших разів.
    Наталя кваліфікований спеціаліст, відповідальна, пунктуальна, дає хороші
    поради. Є дуже приємною людиною та співрозмовником.Має гарний підхід до дитинки, що дуже важливо.Донечці дуже подобається:)Впевнено можу рекомендувати Наталю, як хорошого спеціаліста.Усім раджу.
     
  12. hvostata

    hvostata Member

    Доброго дня, скільки вартуватиме загально-зміцнюючий масаж, дитині 6 міс. Дякую
     
  13. YulaKud

    YulaKud миється в бані

    Ми дуже вдячні Наталі за масаж! Дуже приємна і відповідальна людина! Діткам взагалі корисно масажі, а коли їх ще й назначає лікар, то обов'язково треба робити. Вибрали Наталю по інтернету. Найшла на цьому сайті і ні разу не пошкодували!!!
    Бажаю Вам багато клієнтів! ДЯКУЄМО!!!!!!!
     
  14. tanyakryvko

    tanyakryvko New Member

    Дуже дякую Наталі!!!! Робила нашому синочку масаж, я дуже задоволена!! Не дивлячись на те, що він не дуже любить масажі, вона знайшла підхід і таки зробила свою справу! Відразу після комплексу малюк почав перевертатись! Всім рекомендую.
     
  15. Naikohanisha

    Naikohanisha Member

    Наталочка, привіт! Ви нас пам"ятаєте?)
    маємо тепер синочка, хотіли б масажик, бо шось сильно пнеться на пальчики. Яка зараз вартість? і коли б можна було?
     
  16. nataliy

    nataliy Member

    Привіт.памятаю Вас!щойно відповіла вам в приват.
     
  17. Ievgeniia

    Ievgeniia New Member

    Наталя хороший спеціаліст і приємна людина. Робили масаж синочку все пройшла супер. Покращення побачили майже зразу і як бонус дитина стала краще спати. Рекомендую, не пошкодуєте!!!
     
  18. tsita

    tsita Member

    П. Наталю теж цікавлять масажі на ніжки з вальгусом, вік 2,8 р. Напишіть будь ласка ціну.
     
  19. nataliy

    nataliy Member

    Доброго усім дня.Я до 12 липня у відпустці.Звязатися зі мною можна по вайберу або пишіть на форумі. і в пп.Дякую.
     
  20. Irunaiavoriv

    Irunaiavoriv New Member

    Знайшла Наталю саме на цьому сайті, трохи вагалась, але таки подзвонила, ні трохи не шкодую, Наталя дуже відповідальна і знає свою справу, 10 сеансів і наших дефектів як і не було!! Вдячна і всім рекомендую!!!