$ дитячий масаж

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем nataliy, 27 Серпень 2013.

  1. nataliy

    nataliy Member

    Пропоную кваліфіковані послуги дитячого масажу та ЛФК
    .Масаж проводиться діткам від1місяця:.
    оздоровчийзагальнозміцнюючий,масаж при кривошиї,дисплазії,бронхіту,гіпер і гіпо тонусі мязів. з виїздом на дім у зручний для вас час
    .А також масаж та зціджування грудей при лактостазі
    тел:098 606 58 15/ViberНаталя
     
    Останнє редагування: 28 Листопад 2019
  2. Lelijka

    Lelijka Well-Known Member

    Відповідь: дитячий масаж

    Дуже дякую пані Наталі за кваліфікований масажик моїй донечці, приїжджала вчасно, дитина майже ніколи неплакала під час масажу, хоч він і тривав 40 хв.
    Лишилися задоволені))
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  3. Відповідь: дитячий масаж

    І я дуже вдячна пані Наталі. Не знаю чи хтось би краще зміг зцідити мої груди. І Данилко був у захопленні від масажу. Дякуємо!!!
     
  4. byzja

    byzja New Member

    Відповідь: дитячий масаж

    Хочу приєднатися до попередніх коментарів, Наталя робила масаж нашій донечці, варто зауважити що наша дитина була гіперактивною, її взагалі важко було втримати на місці)))я взагалі сумнівалася що вона дасть зробити хоча б 1 масаж але Наталя знайшла до неї гарний підхід, була уважною, лагідною і в цей самий час робила все що було необхідно, ми робили 2 курси масажу, після яких дитина ставала спокійнішою, добре спала, гарно і швидко розвивалася, після 2-го курсу в 8 місяців на наступний день ми самі пішли)))
    Наталя також допомогла і мені з грудьми бо доця не хотіла їсти, а я сама вже не справлялася... Дівчатка рекомендую усім Наталю як професіонала і дуже гарну і приємну людину. Наталю ще раз дуже дякую вам!!!
     
  5. mipa

    mipa Well-Known Member

    Відповідь: дитячий масаж

    А ЛФК Ви робите по якому методу (Войта, Бобат чи щось інше)?
     
  6. nataliy

    nataliy Member

    Відповідь: дитячий масаж

    Для діток до 1року життя ЛФК поєднується з масажом.Вправи проводяться пасивні,рефлекторні а також вправи на фїтболі.
     
  7. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: дитячий масаж

    Напишіть будь-ласка в карму ціну на масажі. Вік малюка бачите по лінієчці, хотіли б напевне загальноукріплюючий, бо м`язи слабеньки, але голівку по-трохи тримає. Дякую.
     
    • мімімі мімімі x 1
  8. Kalina

    Kalina Active Member

    Відповідь: дитячий масаж

    І ми дуже вдячні Наталі за масаж. І дитина і ми залишилися задоволені.
     
  9. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: дитячий масаж

    дуже вдячна пані Наталі за масаж, на собі відчула ефект - ще досі нога практично не турбує, думаю в малого з часом теж відчуємо. Дуже відповідальна, приємна людина.
    Дякуєм
     
  10. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: дитячий масаж

    І мене цікавлять ціни :) Цікавить масажик більш спрямований на розвиток кульшових суглобів (правий кульшовий суглоб погано розвинений), і чи можна його поєднувати із загальноукріплюючим?
     
  11. Hermosa

    Hermosa New Member

    Відповідь: дитячий масаж

    Мене цікавить масаж для дитини віком 3 місяці - не розводить до кінця ножки.
     
  12. Анастасия

    Анастасия New Member

    Відповідь: дитячий масаж

    Цікавить масаж для дитинки 2 мсяці,народилась трошки кривошия але вже ніби виправилась..,мае гіпертонус.напишіть ціну в приват і взагалі який потрібен масаж.як ви його робите?
     
  13. Відповідь: дитячий масаж

    Хочемо подякувати з синочком Наталі за чудові масажики. Синуля в мене ще той "круть-верть", але, коли робили масажі, то лежав і слухав уважно, а потім питав, коли ще прийде тьотя :) Наталя знаходить суперовий підхід до дітей, ми переконалися самі!Вже не перший раз робимо масажі в Наталі, цього разу - дренажний, для покращення відходження мокротиння при кашлі. Все супер! Ще раз ДУЖЕ дякуємо і будемо Вас радити друзям і знайомим!
     
  14. solkanda

    solkanda New Member

    Відповідь: дитячий масаж

    Дуже дякуємо пані Наталі за якісний масаж! У донечки була дисплазія, дуже довго носили шину. Масажі допомогли нам наверстати упущене і швидко навчитись ходити. Пані Наталя завжди приїжджала до нас вчасно, і чудово знайшла контакт з дитиною, хоча зазвичай моя донечка дуже боїться чужих людей, а особливо лікарів, які її оглядають.
     
  15. dawenka

    dawenka New Member

    Відповідь: дитячий масаж

    дуже вдячнi панi Наталi за масаж!результат був вiдразу.дiйсно хороший спецiалiст а ще пунктуальна i просто хороша людина!рекомендую!!!!
     
  16. Hermosa

    Hermosa New Member

    Відповідь: дитячий масаж

    Дякую п. Наталі за кваліфікований курс масажу для синочка! Результати було помітно вже після 3-4 масажу!
     
  17. Пуся

    Пуся Well-Known Member

    Відповідь: дитячий масаж

    Дуже дякуємо Наталі за файні масажі :) Хоч синок і не давався до повного масажу, але я і так дуже задоволена, бо думала, що і того не буде. Саме головне, що тепер будем мати рівнесенькі ножки)) Дякуємо (і до речі Марк вас виглядав біля дверей і на наступний ранок )
     
  18. karamelichka

    karamelichka New Member

    Відповідь: дитячий масаж

    Дуже дякую пані Наталі за масаж!Вона професіонал своєї справи!Робила масаж і мені на груди і донечці загольнооздоровчий, задоволені на всі 100%.Під час масажу дитина не плакала, посміхалась, масаж тривав 40 хвилин.Надзвичайно приємна і привітна людина!Щиро вдячна Вам:kiss:
     
  19. Naikohanisha

    Naikohanisha Member

    Відповідь: дитячий масаж

    І я приєднуюсь з подякою! Дуже були задоволені масажиком ! Справді Наталя дуже приємна людина і напевне саме тому легко знаходить контакт з дітками :) Моя доня гарно лежала, дивилась і сміялась) А ще плакала коли Наталя вже йшла))
    Одним словом ми дуже задоволені і доня теж)

    P.S. А ще окрема подяка Вам за те, що в момент паніки коли я справді незнала шо робити бо доця плакала весь час і мало рухала ножкою і я незнала куди і до кого звертатись ви дали мені поради і на наступний день приїхали, хоча б для того шоб я заспокоїлась!Одним словом ЩИРО ДЯКУЮ!

    І бажаю Вам побільше вдячних клієнтів)
     
  20. realnero

    realnero New Member

    Відповідь: дитячий масаж

    Дуже вдячні Наталі за масаж. Чудова людина і професіонал, легко знаходить спільну мову з дітками! Дуже задоволовені, всім раджу.
    Олена.