Дитячий гастроентеролог

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Flufftail, 20 Серпень 2010.

  1. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    буду пробувати, вона сказала раз в 3 дні ставити
    вона мені дала меншу дозу, бо нам 4,5 років - по 1/2 ч.л. раз на день ввечері... а ви його не приймали?
     
    • Баян Баян x 1
  2. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    ні, ми його не приймали. але зараз якраз в пошуках якоїсь гомеопатії, то чула про помічну дію листя сенни, а ще крушини. от і цікавлюсь. поки що в нас ситуація неідеальна, але терпима - какає приблизно раз в 2 дні, але дуже мушу за ним слідкувати, самій пропонувати, питаюся його. Поки даю тільки клітковину та оливкову олію.
     
  3. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    От і я думаю, чи не забагато ліків їй повиписували, тим більше зараз багато лікарів прописують те за що потім получають компенсацію(((
     
  4. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    ой, то не знати. Думаю, Біоспорин і то на травах варто подавати. А ось той Гастритол цікаво чого виписали, підозрюють гастрит? чи то від вздуття чи ще чого?
     
  5. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Вона ніби пояснила, але скоро говорила і я щось не дуже зрозуміла... напевне давати його не буду, тим більше ми ходимо в садок а там його треба тричі на день давати((
     
  6. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Нам вона теж Гастритол призначила, може, то звична схема в неї?
     
  7. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    А вам допомогло це її лікування?
     
  8. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Ми не приймали, бо отак без обстеження ніякого, просто від періодичного болю в животику давати його не хотіла.
     
  9. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Я теж вирішила його не давати.
     
  10. Olja Viva

    Olja Viva New Member

    мені ще цікаво, а для першого візиту потрібно мати якісь аналізи?
     
  11. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Я йшла по скеруванню, то мені сказали мати всі аналізи з собою (кров заг, кров на цукор, сеча, кал)+карточку, хоча вона мені сказала що кал треба перездати в них і наступний раз прийти з калом до неї.
     
  12. invisible

    invisible Well-Known Member

    Скажіть, будь ласка, ви потрапили до Вікторії Дмитрівни? Якщо так, то які враження, результати? Ми в неї були нещодавно, але це перший гастроентеролог, до якого ми звернулися. То вагаюся, чи зупинитися на її лікуванні, чи ще в когось проконсультуватися для гарантії.

    І ще одне хотіла спитати, УЗД внутрішніх органів краще робити в Козака чи Жельова в Чорнобильській? Чи ще десь добре роблять? Бо ми робили в Охмадиті, але щось враження не дуже, надто все поверхнево і нечітко.
     
  13. Myshkq

    Myshkq New Member

    Я зверталась до Заставної, в малої болів живіт. Приходила 2 рази вона завжди була без настрою, як на мене неадекватна!!!! Не говорила а ричала! І не тільки на мене а ще дозволила собі рявкати на мою дитину! Після слів заспокойте свою дитину бо зараз я її заспокою.. Я більше до неї не ходила! І рахую що такі особи не мають права працювати з дітьми!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. milema

    milema Active Member

    Дитині 1,8 і ми теж зіткнулися з проблемою закрепів. Вже місяць кал дуже твердий, іноді горошками. Спочатку все легко корегувалось чорносливом, буряком, кефіром, соками, але тепер це вже не допомагає. Педіатр радила біфі-форм і свічки по потребі гліцеринові або вібрукол, але свічки для малої це страшенна трагедія, я потім її ще дуже довго заспокоюю і ефект від них не дуже, тому вирішила відмовитись, ще одна лікарка сказала, що варто спробувати жовчогінні засоби. Закреп може бути через застій жовчі. Після біфіформу нічого не змінилось, а жовчогінні ще не пробувала.. Може хось щось порадить??
     
  15. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Розкажіть щось про гастроентерологів в Охматдиті?Читаю тут про Семен, але відгуків мало. Може хтось знає, як до неї потрапити?Нас турбує різкий неприємний запах з роту. Час від часу дитина скаржиться на біль в животі, але стілець нормальний. Та й аналізи на глисти треба здати.
     
  16. invisible

    invisible Well-Known Member

    Ми були в Семен, вона приймає в першій половині дня до 14-ї, але от в які дні - не пригадую. До неї жива черга.
    Щодо самої лікарки, то читала про неї досить багато позитивних відгуків в інших джерелах. Але з нашою ситуацією було неоднозначно. Діагноз фактично поставила на око, потім послала на УЗД там же в Охмадиті, де нам купу всього понаписували. На основі того призначила досить сильні препарати. Я засумнівалася, не давала їй тих ліків, пішли черед тиждень на УЗД до Козака, то заключення обстеження було зовсім протилежне.
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Маю питання по УЗД для дитячого гастроентеролога. Де краще і якісніше цю діагностику зробити ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    підкажіть,що вам призначали і що реально допомогло? в нас така ж проблема, але покращення йде лише на момент лікування, потім по згасаючій вертаємся на попердні симптоми
     
  19. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

  20. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    в нас те саме + нетравлення молочного. Напишіть, що вам допомогло