дитячий енурез

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Wira, 29 Жовтень 2010.

  1. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    У мене теж діти пісяються вночі, але спадковий фактор є - я сама робила нічні запливи регулярно, поки батьки не посадили дивитись сеанс Кашпіровського по телеку. Після сеансу жодного випадку! Недавно згадала про нього, знайшла в ютубі поставила старшій (майже 6 років), 4 ночі підряд після сеансу були сухі, вчора перехвалила Анатолія Михайловича, сьогодні - пам мокро, але все рівно прогрес )). Ще помітила покращення після того як вона навчилась кататись на ровері без допоміжних коліс - може якісь центри дозрівають в мозку хто зна. Ось це цікаво як він малому "дає установку" десь з третьої хвилини.
    Моя мала робила вправу разом з хлопчиком у відео.

    У цьому відео про енурез з 31 хвилини
     
    Останнє редагування: 25 Серпень 2015
  2. Spasatel

    Spasatel New Member

    Хочу поделиться своим опытом. У дочки была проблема энуреза, в 6 лет у нас регулярно были мокрые простыни, я поначалу ругала, потом поняла наконец- она не специально. и мы стали пробовать гимнастику, успокоительные травки, рисование, исключение ТВ, лепка. Проверили почки, мочевой, была не значительная слабость мышц. Случайно увидела передачу Комаровского о детском энурезе. Итог- мы воспользовались энурезным будильником, очень замечательная вещь, -будит как только ребенок начинает писать, удобный и легкий , и главное -мне не пришлось ходить по врачам, поить ребенка лекарствами. Пишу- может кто-то не знает, что делать, столкнувшись с такой же проблемой. Не отчаивайтесь. С радостью отвечу на вопросы . Пишите о вашем опыте.
     
  3. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    І як результат? Допоміг вам той будильник?
     
  4. Spasatel

    Spasatel New Member

    еще в догонку пишу,т.к. меня переместили в эту тему, а я ее не видела , и вот вижу кашпировского! и хочется просто кричать: ЛЮди не издевайтесь над самими собой и детьми! как человек с дипломом психолога утверждаю: никто точно не знает как отреагирует ваш ребенок на вмешательство в его психику, никто не знает реально как это работает, , не говоря о том , что просто полно шарлатанов! Настоятельно рекомендую всем почитать о мочевом (энурезном будильнике), можно посмотреть Комаровского на эту тему
    --- дописи об"єднано, 29 Листопад 2016 ---
    конечно помог- во первых будильник будит именно в тот момент, когда ребенок только начинает писать, буквально с первой капли, поэтому у меня с первого дня отпал вопрос мокрых простыней. Поначалу, сама не просыпалась, но я будила когда звенел будильник, и где-то через недели 2 она уже сама вставала когда звенел будильник и шла в туалет, там какая-то связь между сигналом мозга и мочевм, бдильник тренирует мозг- как бы налаживает контакт, не могу лучше описать , лучше глянуть Комаровского- у него на доступном языке, очень подробно описывается. Жаль, что у нас так мало знают об этих энурезных будильниках. я даже рассказала нашему педиатру, она тоже вдохновилась, сказала - это гораздо лучше, чем таблетки. она сама лечит правда больше гомеопатией, но даже гомеопатия не помогает на 100%
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Маємо проблему- малому 7 років, вже кілька разів пісявся в школі- за його словами - не встиг в туалет... колись в садочку теж було кілька разів, але там хоч була можливість передягнути, дільнича виписала Тенотен (навіть не зробивши обстеження і аналізів), але то до лампочки- ефект нульовий, до кого краще звернутися? Уролог? Невролог? психолог?
     
  6. MartaKas

    MartaKas Well-Known Member

    Мабуть до усіх цих спеціалістів потрібно буде звернутися щоб одні проблеми виключити, а інші виділити)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Optima

    Optima Member

    Мій син пішов в садочок в 3,5 рочки, до того часу півроку вдень взагалі не пісявся, а в садку почав. Так само вночі до садка міг раз на тиждень попісяти, а тут почав майже кожної ночі. Почав не одразу, а коли вже місяць хлдив в садок. Істерик перед садком не було і там йому подобалося, хоча інколи зранку казав, що не хоче в садок. Дитячий психолог сказала, що це реакція на стресову ситуацію і звикання до садка. Я постійно повторювала йому, що все нормально, так буває і що мама теж в дитинстві так робила. Це тривало десь 1,5 місяці і припинилося само собою, коли звик до садка і сам почав туди проситися. Головне підтримувати дитину і в жолному разі не сварити. І я за консультацію з психологом в такій ситуації
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Чи хтось лікувався апаратом ендотон? Де він є у Львові, поки знайти не можу:girl_sad:
     
  9. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Дівчата, хто тут писав: чи вам помогло щось?? Малому 6,5 років майже ЖОДНОЇ сухої ночі. До того ж ще до купи і пачкає труси калом. Часом бувають тіки (відкривання рота, покашлювання або шмигання носом). У Львові ми робили обстеження: з мозком все добре, але ж вони не заглянуть у всякі нейрони..може там десь збій. Пили ми і заспокійливі і всяке. Нічого не дає результати. Куди йти вже не знаю: хірург, невропатолог, психіатр..
    Енурез підозрюю трохи спадковий, бо сама мала таке до 10 років. Але ж хочеться щоб краще дитині було.
    А от з пачканням штанів..таке враження що коли починається процес - він того не чує. Біжить аж потім.((
     
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Моїй доці допоміг енурезний будильник. До 7 років кожна ніч мокра, а потім я купила будильник і за два тижні величезне покращення, а за місяць проблема майже зникла. Зараз бувають проколи раз на місяць.
    Я писала про свій досвід детально в Сучасних берегинях на фб.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. zetta

    zetta Well-Known Member

    оте підкакування то енкопрез. Треба хороших спеціалістів і в психологіі і в урологіі шукати.
     
  12. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Де б ще їх знайти. Все по колу і одні й ті ж поради.
     
  13. zetta

    zetta Well-Known Member

    моя племінниця у 8 класі, має і енурез і енкопрез. після довгих і різних обстежень діагноз - ургентний сечовий міхур. іі мама довіряє тільки професорам і лікарям, психологи в неі шарлатани і остеопати теж. До речі остеопати гарно знімають нервові тіки. я не можу вам порадити лікарів бо вони не в Украіні, але як би цікавило з чого почати і яке саме обстеження проводити то питайте, може десь у Києві. І ще, дуже часто тіки то наслідок паразитозу ( одна таблетка вормілу не допоможе)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Ми
    ми також не в Україні) тому Київ ніяк
     
  15. Svitana

    Svitana New Member

    Скажіть, будь ласка, як у вас зараз справи з тиками і енурезом? Моєму 7 років, то теж скільки всього перепробували, так само ніяк тики не проходять, вночі садимо крізь сон пісяти, то далі спить сухий, але рідко буває, що може ще раз попісяти. Нервова система не стабільна, дуже емоційний і нервовий. Просто вже не знаю куди ще йти і що робити, бо від тих його істерик важко усім. Різні ліки пили, не допомагають.