Дитячий діабет

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Un.Known, 14 Листопад 2009.

  1. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Я пишу і мені страшно.

    Маю підозру, що в Мартина діабет.

    Коли влітку багато пив, присуджувала це зазвичай тому, що багато рухається, що гаряче, ітд. Те, що інколи вночі попісявся присуджувала тому, що багато пив.

    Але коли вчора зі сльозами його відвела в туалет (з ліжка) і процес тривав неймовірно довго мені прийшла в голову думка про поліурію.

    З маленького має проблеми зі шкірою (сухість, виразки).

    Його рум’янець, котрий всім подобається, сьогодні мене лякає.

    Раптова зміна настрою сьогодні в магазині...

    Ці всі прикмети - з сім’ї моєї сестри. Півроку тому діабет виявили у племінника. То сьогодні взяла в неї тести і в мочі виявились кетони...

    Я не збираюсь, звичайно, лікувати його порадами форумчан і форумчанок. Але до понеділка далеко... а в понеділок ми йдемо на інші аналізи, а потім в лікарню.

    Я просто хочу бути готова до всього.

    Перечитала нині купу сайтів. Цікавило б мене гомеопатичне лікування. Може має хтось знайомих, хто лікує діабет гомепатичними засобами?
     
  2. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Дитячий діабет

    а скільки саме багато, ми також багато п"єм, в день біля 1,5-2 літра. Також для заспокоєння хочу злати аналізи, але все чогось тяну.
    А порада триматися і нездаватися.
    Маєм знайомих, в них в хлопчика в 2 роки виявили діабет, довго тягнули щоб не колоти інсулін, і дотягли до того що дитина потрапила в реанімацію. Але зараз у них все нормувалося (правда дитина дуже мало говорить).
     
  3. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий діабет

    Вам, мабуть, тоді треба звернутись на сайт Котока, щоб порадили гомеопата поближче до вас або в котрого вже є такий досвід. Десь там і читала, що на початковому етапі, якщо ще не почато інсулінотерапію є шанс все змінити. А як ні - то підтримуючі препарати для запобігання ускладнень.
    і не обовязково ваші симптоми означають цю хворобу. Тримайтеся!
     
  4. seryj

    seryj Member

    Відповідь: Дитячий діабет

    Якщо у вас така підозра ,що у дитини діабет -кров на цукор здайте і не думайте чи він є ?Підскажу де зробити аналіє.
     
  5. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Дитячий діабет

    Мартин також. Але як сказав лікар, показником не є кількість спожитої рідини, але сечовипускання.

    Хочу подякувати усім, хто переймався. У нас все добре! :girl_in_love:
     
  6. MaIrusyk

    MaIrusyk New Member

    Відповідь: Дитячий діабет

    Моя мала також багато пила рідини влітку і я списувала спочатку на жару та рухливість дитини. Нажаль закінчилось не все так добре, потрапили в реанімацію і майже місяць лікування в ендокринологічному центрі. Тепер вчимось жити з цукровим діабетом
     
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Хочу підняти цю складну тему. Може на форумі є мами з дітками, в яких діабет. Прошу відгукнутися. Може маєте якісь хороші статті про дитячий діабет або порекомендуєте відповідну літературу. Особливо цікавить про діток, які ще на ГВ (вік від 1 року). Як організувати таким діткам графік харчування і т.д.
    Всім дякую )
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1