Дитячі випускні

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем Samojlovu4, 31 Травень 2008.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Дитячі випускні

    Як шкода... бо вам би він сподобався. Там продають Європейські речі по не-європейських цінах. Приїздяйте в гості, в нас є багато :)

    Додано через 3 хвилини
    Ну я така мама що дозволяю дітям бути дітьми, але всетаки мами було шкода бо вона дуже в мене ретельно до таких речей відноситься.

    Я свою одягну на випускний в садочок у щось таке:

    [​IMG][​IMG]

    Додано через 7 хвилин
    Тому ми з мамою ледь не купили мені весільну сукню з шифону... шкода що тоді була зима, а так то ми були готові дати більше але брати шифон.
    Але ми купили атласну за 500 зі всім, і не прогадали бо в кінцевому результаті вона всеодно полетіла в смітник.
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі випускні

    костюмчики гарні, а от манекени... брррр. страховиська!
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. zirka

    zirka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі випускні

    Цікаво, а чому сукні такого типу називають "недитячими". Коли ж ще побути принцесою і вдягнути ТАКУ сукню?! Мені здається що дівчинка в 12-15 років виглядала би в ній не дуже... А дорослі жінки тим більш. Вони якраз і є дитячими. Та і не знайдите ви у Львові такої сукні за 300$, максимум що вони коштують це 450 грн (Краківський 80 грн). Навіть приславуті "Антошки" 300 гр.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Дитячі випускні

    Манекенів творча людина придумувала... А взагалі-то смішні ті манекени:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі випускні

    дійсно страшно, що багато дітей виховуются на таких "цінностях"
    а хто виховує? та батьки
    мало що шмотки на першому місці, так ще за рахунок того, що мама обділяє себе у всьому
    а дитина думає, що так і повинно бути
    і шкода ту маму, про яку ви пишете, але правда в тому, що вона сама винна, що донька такою виросла

    не розумію тих батьків, які не займаються вихованням дітей, а скидують це на садочок і школу, а через 20 років плачуть: "що з тебе виросло???"
    хороше питання! ну а ви де були як росло?
     
    • Подобається Подобається x 8
  6. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі випускні

    А я за гарнi платтячка. Може не з атласу, але у моєї Котi є стiльки платтячок що свекруха надарувала, я тiльки молюсь щоб Коть встигла їх переносити!

    ось таке

    А оце моє улюблене. Воно на 24 мiс. Але ми спробуємо одягнути на Рiздво що буде. Може вже буде якраз. Чим не краса??? Я б сама таке одягнула.
    Та ще купа є, я просто фотки не можу знайти.

    Додано через 2 хвилини
    I до чого це я? А! Менi не шкода щоб мала це все носила i мазала. А що воно буде висiти? Продавати не продам, вернути теж не можу, то що буде висiти а потiм в скриню i для спогадiв???? Навiщо, нехай дитина носить, i менi приємно, i дитинi зручно, бо це все хлопок. Я ЗА красивi платтячка. Особливо коли дiвчинка ходить а не повзає, бо повзати в платтях не зручно, Коть страшно нервується :)
     
    • Подобається Подобається x 10
  7. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі випускні

    Усі за, ніхто не хоче. щоб найлюбіше дитя виглядало негарно:) Мова трохи про інше. Про новомодні сабантуї і відповідно витрати на вечірні (іншими словами це правильніше ніж "дорослі") сукні до них. Чи треба це дітям. Особисто я не мала випускного в садку. В школі в 9 класі - одягла банально спідничку з блузкою (хоч ми тоді могли що завгодно дозволити собі одягнути). В 11 - шила суконку. А в інституті вже вечірніх переборів не було - просто в рестіку "без страусиних пєрьєв" посиділи.)
    Я проти купувати дітям в садок по сто баксів вбрання. І нехай в мене при тому будуть тисячі. Дитина має знати, що вона найкраща (у нормальному розуміння слова - коли не потребує копіювати когось) не залежно від того, у що вдягнена. Якщо моїм батькам вдалось мені це в голову втиснути, то сподіваюсь і я це зможу.
     
    • Подобається Подобається x 11
  8. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі випускні

    Зрозумiло тепер.
    Напевно це залежить вiд смаку. Може плаття з атласу i з стрiчками буде коштувати $100, а просте коттонове вiд Burberry буде коштувати $300 чи $400. Це все залежить вiд смаку мами. Не обов'язково щоб найпомпезнiше було найдорожчим. Дизайнерський одяг не завжди самий показовий, зате набагато дорожчий.
    Напевно я немаю думки щодо випускних в садочку, у нас такi є, але не помпезна урочистiсть, а так, сочки, печенька, концерт невеличкий i грамоти. Та й все.
    Але бiзнес випускних нарядiв до школи (12кл) тут цвiте i пахне! Дiвчатка просто вимагають плаття на випускнi. Деколи навiть дорожчi, нiж люди купують весiльнi плаття. Коли Котя пiдросте то я їй звичайно куплю плаття гарне, але надiюсь що у неї буде смак елегантний, класичний, а не мексiкано-циганський.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. afterstep

    afterstep Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі випускні

    напевно таки не зовсім зрозуміло....
    тут в дитсадочок купують плаття вартістю в місячну зарплату виховательки, а в школі - можуть купити сукню вартістю в місячну зарплату педколективу :)
    "індивідуальний дизайн" - не є надто дорогий, за винятком "модних дизайнерів" - там скажена доплата не за якість, ні - за "торгову марку"
    ==
    До речі, тривалий час в центрі, коло пам'ятника Шевченка - була виставка суконь вартістю в квартиру (по тодішнім цінам) - тобто магазин "модного" одягу. Тепер проходив - щось не зауважив - ще є? а співвідношення вартості - збереглося?
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі випускні

    Менi то зрозумiло, а те що я б купила своїй дитинi дороге плаття то зовсiм iнша справа i розмова.
     
  11. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі випускні

    Моя дитина чесно відтарабанила два роки у такому платтячку, з корсетом і довгою пишною спідницею, можливо, ще і на той рік буде добре, а ні - маємо ще меншеньку подружку, передамо їй. Купували для походу на весілля, потім декілька разів ходили на дні народження і хрестини, не подерла, не шпорталась і не нервувалася. :) Ну, хіба що пообливалася декілька разів соком, але нічого тому платтячку не сталося, і далі як нове.
    Купували на краківському базарі, на той час коштувало приблизно 100 гривень; зважаючи на те, що за джинсики на неї потрібно віддати як мінімум 60 гривень, не так вже й смертельно :), тим більше, що вона дуже вже те платтячко любить.
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі випускні

    От на мою думку гарне поєднання - краса+комфорт+відповідність до віку.
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    В таких платтячках кожна дівчинка відчує себе принцесою і одночасно буде на дитину схожа :):):)
     
    • Подобається Подобається x 14
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Дитячі випускні

    Зроблю трохи звіт, про наш випускний...

    Спочатку дітоньки вдома мились, збирались...
    [​IMG]

    Початок церемонії був назначений на сьому вечора але дітей казали привезти швидше. Випуск робився в сусідній католицькій школі, до якої ходить наш син. Так он... в залі були розвішані знимки випускників і їхні мрії на майбутнє.

    [​IMG]

    Це наш бувший зять - Тоні. Коли я запиталась в Ганусі як ж вона буде без нього тепер(вони ідуть в різні школи), вона сказала що це не проблема вона його буде тримати у себе в серці. ВО!

    [​IMG]

    В майбутньому наша дитина хоче бути принцесою. Ось прошу:

    [​IMG]

    Додано через 11 хвилин
    Як настала година, то наші дітки по-одному важно зайшли в зал і сіли на сцені.

    [​IMG]

    Після того вони склали присягу на вірність Американському прапору, це якраз перед присягою:

    [​IMG]

    [​IMG]

    Далі нам вручали дипломи:

    [​IMG]

    А після вручення дипломів кожен випускник подарував своїй мамі квіточку

    [​IMG]

    Далі пули співи-перегуки... Ну і нарешті торт і вар*ювання змучених дітей.

    [​IMG]

    [​IMG]

    Додано через 14 хвилин
    [​IMG]
    Дитина вже змучена страшно

    [​IMG]

    [​IMG]

    І остання на память з бойфрендом

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 14
  14. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дитячі випускні

    Випускниці з Левандівки:

    [​IMG]
    900x810 jpg, 179 Кб
     
    • Подобається Подобається x 11
  15. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі випускні

    І одразу видно контраст із фотографіями Марусі-мами. Можете в мене кидати тапками, але навіщо так видягати таких маленьких діток?
    У дівчаток на світлині такі красиві обличчя, їм не пасує доросле вбраня...
     
    • Подобається Подобається x 7
  16. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі випускні

    Я би навіть сказала, що не так вбрання, як залиті лаком зачіски.
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дитячі випускні

    ТАК у нас - свої понти... :)
    Гляньте на біжутерію
    [​IMG]
    661x900 jpg, 109 Кб
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі випускні

    А без - слабо?:)
     
  19. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дитячі випускні

    Не "слабо", а безпонтово!!! :bazar::bazar::D
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Дитячі випускні

    Але це ж класно не бути залежним від шмаття.)) Це найпонтовіше відчуття - не бути залежним від жодної оцінки. Свобода така собі. Слідуючи настроям оточуючих цього не досягнеш.
     
    • Подобається Подобається x 9