Дитячі Перлини

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем Leopolis, 24 Листопад 2006.

  1. vihnygena

    vihnygena New Member

    Дочка (7 лет) смотрит Animal Planet и спрашивает: «Мам, а что это за животные — волонтеры?»
     
    • Тупо! Тупо! x 3
    • Не подобається Не подобається x 2
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    *падаючий хом'як*
    - А я знаю, що є така штука, яку всталяють сюди(показує на попу) і вона показує ,чи жінка вагітна.
    *падаюча щелепа*
    -Де, Ти таке чув?
    -В телевізорі. Кіно "Маска".

    Довелося трохи прояснити про тест на вагітність. Мені вже з "перлин" треба перебазовуватись?:girl_in_dreams:
     
    • Смішно Смішно x 3
  3. phobika

    phobika Well-Known Member

    В магазині:
    - Хоцу понцик.
    - Добре, зараз тобі візьму.
    - Бели цотили.
    То щоб лишній раз не ходити:girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 7
    • Подобається Подобається x 1
  4. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    Менша 3.5 роки перед сном дає мені настанову "Мама,купиш завтра молоко,сік,ковбасу,сир, овочі і фрукти" Господинька росте.
     
    • мімімі мімімі x 4
    • Подобається Подобається x 2
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Марта, 5 років. Граємо в тваринок (хтось загадує і каже лише першу букву - інші мусять відгадати). Загадали Д.
    Тато: дикий кінь?
    Марта: хахаха, коняка сказилася.
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Подобається Подобається x 1
  6. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    Менша 3.5 роки розмовляє з бабусею по телефону і замовляє їй подарунки. Я збоку коментую "ти вже стільки всього замовила,що легше тебе до баби відправити ніж бабі то привезти" А вона - "мені не можна до баби,мене там заберуть" Я дивуюсь,хто ж її там має забрати. На що чую відповідь -"от піде бабуся на роботу,а я лишусь сама хтось побачить,що я гарна дівчинка і мене заберуть собі"
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 2
    • мімімі мімімі x 2
  7. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    перед сном, Да 5років:
    - Якщо ти так хочеш мені почитати, то читай... І історію можеш вибрати сама... І навіть книжку сама візьми.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 2
    • мімімі мімімі x 1
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Передісторія. Восени Тереза була на святі їжачком і я їй зробила костюм з дерев‘яних прищепок. Дітям тоді дуже сподобалося, але вони її так трохи дістали, бо постійно ті прищепки смикали. А потім три свята підряд Терезка була Ангеликом. На днях після останнього свята картина: за Терезкою бігає хлопчик і на пів школи кричить:
    - Терезка, стій! Будь ласка, зачекай! Терезка, я тебе так люблю!
    Терезка ховається за мене:
    - Мама, рятуй мене!
    Я там ледь не вмираю зі сміху, кажу:
    - Ну як я тебе врятую, Ромчик (ім‘я змінено:girl_crazy:) в тебе напевно закоханий.
    Терезка (далі втікаючи від хлопчика):
    - Та він не в мене закоханий, а в Їжачка! А я вже не Їжачок, я Ангелик! Мама, рятуй!:girl_haha::girl_haha::girl_haha:

    Я так і не розібралася в тій драмі, але вчора він знов бігав за нею зі словами:
    - Терезка, Їжачку, не втікай від мене, я тебе люблю!:girl_crazy:
     
    • мімімі мімімі x 4
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 3
  9. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Пере історія. Я намагаюсь скинути кілька лишніх кг. І на питання доні чуму не їм кашу, кажу, що худну, бо хочу бути молодою і красивою. В нас погана вага і важитись точно немає можливості. Одним словом в жовтні 2019 її наважили 15.2 кг, а минулого тижня 14.4 кг. Я трохи засмучена й кажу, ой що вона так схудла. А доня, то я тепер молода і красива)
     
    • Смішно Смішно x 11
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    Менша доця 3.5 роки.Старшій 6.5
    Діти захворіли і сидять дома, приходить чоловік з роботи і каже "Привіт сім'я" Нащо менша відповідає "Ми не сім'я,ми діти і мама кохана"
    Я від дітей теж заразилась і як ходила з ними на прийом вирішила і собі до терапевта сходити. Поки мене лікар оглядав дівчата сиділи на кушетці і менша коментує " я така голодна" медсестра дала їй булочку з маком, старша дивиться "А з чим булочка?З маком. Моя улюблена" Старшій теж булочку виділили. Мені ж призначили кілька крапельниць реосорбілактом, дітей не було де лишити, пішли зі мною, сиділи тихенько в палаті, а медсестри час від часу заходили дивились що і як там і коли одна з медсестер зайшла глянути менша знову видала "я така голодна"і медсестра їм принесла ще по булочці. І то дома перед походом в лікарню я їх годувала
     
    • Смішно Смішно x 6
    • Подобається Подобається x 2
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Артем (4,3 р.) питає бабусю, яка вчиться зараз в автошколі: «Бабуся, а чого ти вчишся там?»
    Бабуся: «Хочу навчитись їздити і приїжджати за тобою машиною»
    Артем: «Як ти будеш їздити, якщо машини не маєш? Будеш чекати поки дідо тобі купить. Хіба можеш голою дупою по дорозі, то не треба вчитися» :girl_haha:
    Навіяно останніми походами на гірку, де малий спускався «голою дупою», тобто без санок/льодянки :girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 11
    • Подобається Подобається x 1
  12. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ой, не хотіла ставити, не подобається, але то не є з перлів)))))((
     
  13. phobika

    phobika Well-Known Member

    Дивитися вчора чоловік хокей по телевізору, малий щось бігає навколо. Раптом зупиняється біля телевізора, тицяє пальцем і каже: "О, посіпаки! Ти дивишся посіпак без мене?" А то просто збірна Швеції має жовту форму і в той момент показали їх вболівальників теж у жовтих футболках:girl_haha:
     
    • Смішно Смішно x 8
    • Подобається Подобається x 3
  14. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    Якщо ви натякаєте, що в мене дитина не вихована, то ту фразу вона говорила до мене,як перший раз так і другий,а медсестра почула і вирішила дітей пригостити.
     
  15. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Хворіли ми довго, днями захотілося потішити і себе і дитину: зайшли в маркет під хатою, я сама запропонувала взяти піцу додому, ну ясно шо мала втішилася. Стоїмо в черзі на касі - знову я пропоную малій взяти кіндершоколадку - знов їй радість. І тут дитина шось подумала і каже:
    - мама, а ти знаєш, шо я від завтра буду чемна чотири роки!


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 7
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    малий (3,7) з мультика взяв собі фразу "о, в мене є ідея" при тому вказівний палець піднімає вгору. Вчора був насичений день, ввечері виліз мені на коліна, притулився і так тихенько з глибоким "хух"
    - В мене нема ідей
     
    • Смішно Смішно x 7
    • Подобається Подобається x 2
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В малого скоро ДН. Вирішив написати список того, що хоче. Листок формату а4 дрібним почерком. А потім нас порвало, бо з іншої сторони також все списано. Ото людина знає, що хоче). Деякі пункти: велика картина на стіну, крісло як у вітальні, два тюбика пасти колгейт, геймерське крісло конкретної фірми, футбольні ворота як на стадіоні.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Смішно Смішно x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 4
  18. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    -Мама, якщо через кожні 30 хв. минає пів години - то є закономірність ?
    -так, це закономірність...
    -то як коли я граю 30 хв минає за 10 ???
    -це теж закономірність )))
     
    • Смішно Смішно x 8
    • Подобається Подобається x 5
  19. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Говорю Улянці, що перед школою бувають спеціальні підготовчі заняття, може і ми будемо на такі ходити. На що Уля відповідає:

    - Мама, ну добре, я піду до школи, але я не хочу ніяку професію вибирати. Я хочу бути просто мамою як ти. Бо то як вибирати професію, то потім треба сильно так працювати і дуже змучитися. А я так не хочу сильно змучуватися.
     
    • мімімі мімімі x 6
    • Смішно Смішно x 4
    • Подобається Подобається x 1
  20. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    Cтарша читає книжечку на англійській і питає "Що таке - май фемілі" Я - Моя сім'я. Менша щось не дочуває і видає "В тебе є друга сім'я?На роботі?А як їх звуть" Тепер чоловік не дивується чого я так люблю свою роботу.
     
    • Смішно Смішно x 8
    • Подобається Подобається x 2