Дитячі Перлини

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем Leopolis, 24 Листопад 2006.

  1. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Продовження :
    - що там твій Трамп? Як поживає?
    - та вже трохи краще, але здоров*я його підвело..
    - тобто?
    - ну.. в нього -кір.
    - о на маєш !
    - ага.То нічого ,що він президент... кір він не перебирає...йому все одно- хлібороб ти (слово з букваря),чи президент..
    - а чому ж тоді краще?
    - та бо ту парковку знесли і побудують нормальну.
    -а зовнішній борг як там?
    - а,він його вже віддав.
    - що весь?
    -ага, весь. Продав всі свої машини і вертоліт-та й віддав...

    тре нині ввечері чоловіка запитати- чи часом Трамп справді не розпродав увесь автопарк:facepalm:
     
    • Смішно Смішно x 7
    • Подобається Подобається x 1
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Час до часу мені прилітають отакі анонімки).
    20190219_171523.jpg
    Незнаю, чого воно перевертає фото.
    Хто відгадає що і кому я маю дати?:connie_pull-pigtail
     
    • Смішно Смішно x 4
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Вчимо число іменників. Пояснюю на прикладі ложки: одна ложка-однина, а дві-?
    - Ложнина
    :)))
     
    • Смішно Смішно x 7
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 2
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Влад, хоч і не знайомий з творчістю Ляпіса кінця 90-х, але перли видає цілком в стилі його пісні "Ау".
    - Влад, відлипни!
    - Я не можу, ви - холодильники, а я магніт, ви одежа, я - реп"ях.
     
    • Смішно Смішно x 14
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Не перли, але таке: ридаємо з малим обоє, вірніше він мене розчулив просто завал.
    А все тому, що читаємо про те,як Тарас Шевченко наймитував і про його важке дитинство. Каже малий :
    -Це дуже сумно, мамо. Ой, я плачу. І Ти, також, мамо?
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  6. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Щось розмовляємо собі з доціком (4р.) і я кажу, що коли мені тато купить машину, тоді і буду її возити, тут такий поворот:
    - Тільки ти не думай, що в тебе буде гарніша машина, ніж в тата!
     
    • Смішно Смішно x 7
    • Подобається Подобається x 3
  7. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Я вже писала, що мене інколи лякають дорослість думок мого малого:
    -мама, а для чого дорослі народжують дітей?
    - ну бо вони їх дуже люблять:girl_smile:
    - як люблять коли в них нема на дітей часу?
    (я напряглася)
    - ну, ти ж знаєш , що інколи трохи більше часу, інколи трохи менше...
    -в нас в класі є хлопчик ( малий імя сказав), то його мама ні не збирає в школу, ні не забирає, уроки не перевіряє, читання з ним не читає , вона йому навіть вишиванку не дала !!
    - ну, його мама багато працює. В неї певно такий графік, і аж ввечері приходить..., але вона його точно любить..може цілує вже сонного,може гладить його, як він спить...
    - мама..! Для чого так заробляти, щоб не бачити своєї дитини ! Га? Нащо тій дитині такі гроші!!

    Дівчата, от реально - нащо ??п.с. це я зараз не про ту сім*ю...
     
    • Подобається x 7
    • Погоджуюся x 4
    • Зе бест! x 3
    • мімімі x 2
    • Смішно x 1
  8. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Та то ж всяко буває. Мого тата дружина працює на заводі. Там позмінно. В школу малу не водила, бо яка б зміна не була - то не виходить. І грошей якби з тої роботи - лиш щоб вижити. Але як все життя так працює, й іншої роботи не розглядає. Дитині час приділяла, але отак в школі зі сторони теж певно виглядало, що її десь нема. А про "нащо?" - то в мене багато думок...ліпше не починатиму)
     
  9. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Oleksandrochka , я ж написала, що
    , бо я не знаю її. І питатись про неї (Сім*ю) не буду ні в кого. Це приватна справа. Я про те - думки в дитячій голові. Мені страшно. Йому щойно 6.5 минуло..
    Це я до того, що можливо комусь, зі сторони, читачу, виглядає,що от то я так головою махаю "ой-йойойй" і "но-но-но"..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Ну і щоб не офтопити.
    Прочитала переписку малого з бувшим його тренером.
    Телефон я його читаю,чищу картинки, фото і т.д. Він сам просить інколи прочитати що там йому написали...(розумію, що це поки що )
    пишу коротко. Одному 20+....іншому 6+
    - Павло, а ви знаєте - я почав їздити на великому велосипеді.!
    - О, Владик, ти молодець.Як виростеш, то будеш на великім джипі їздити..
    - ні, не буду.
    - чому? Будеш.
    - великі джипи мають великий мотор. Вони не є економні.
    - ну ти будеш заробляти багато грошей...
    - все одно не буду. більше пального - більше диму. Забруднюють повітря. Я електормобіль собі куплю...
    - ти знаєш, ти говориш хорошу річ. Я задумався . Молодець.
    :girl_dance:
     
    • Зе бест! Зе бест! x 9
    • Подобається Подобається x 4
    • мімімі мімімі x 2
  11. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Автомобільна тема рулить...
    - мама, а Тесла на мене сильно образиться, якщо я винайду телепорт ?
    - машина, та чому би мала ображатись?
    - не машина :girl_haha:.....Нікола Тесла..., мам!
    - ну він точно не образиться - він помер ще в 2-гу Світову (далі пішов короткий екскурс що таке 2-гаСвітова...."назвався грибом - таксказать" )
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Смішно Смішно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  12. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    казка мамі наніч,придумана моїм скарбиком:
    На одному базарі продавались покривала. Висіли собі поряд - розмовляли,дружили...Але так сталось ,що купили їх різні люди.. І покривала їм служили, але сумували і часто згадували той час,коли вони були разом. Час минав , покривала постаріли і в них зробились дірки, але все одно вони згадували один про одного. І так сталось,що їх віднесли наремонт до однієї кравчині! Які вони були раді!! Довго говорили і розповідали про своє життя. І то нічого,що вони були в дирках - їм було що розповісти один одному.

     
    Останнє редагування: 20 Березень 2019
    • Зе бест! Зе бест! x 11
    • мімімі мімімі x 4
    • Подобається Подобається x 3
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Обідали. Малий жує і трошки задивився собі про щось).
    - Ей, їж, а не мрій.
    -Я не мрію, я смакую смачний сир.
    Г- гурман:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Сидить в туалеті. Дуже любить при тій справі розмовляти. Час від часу заходжу з меншим до нього.
    Перший діалог:
    - Нема місця. Животик каже: "Нема місця. Посунься, бульбочка, бо гранаті нема місця".
    Другий діалог:
    - Якби я мав друзів тут, я б не сидів на самоті.
    Пояснюю, що загалом похід в туалет інтимний процес і всі дорослі це роблять на самоті.
    - От якби я мав робота, я б не сидів на самоті. Він би мені все робив. Подавав іграшки, готував кашку і пластівці. Був би моїм помічничком.
     
    • Смішно Смішно x 8
    • Подобається Подобається x 3
  15. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    В моєї Меланки всім заправляє животик.
    - Мама, мій животик хоче їсти!
    - Зараз загрію зупку.
    - Ні, животик хоче хлібчик з маслом.

    - Мій животик втомився і хоче спати.

    - Мій животик хоче їхати тролейбусом, а не маршруткою.

    - Мій животик хоче одягати сукеночку, а не сарафанчик.

    На всі прохання відповідь:
    - Не можу нічого зробити, це не я, це мій животик.

    Вчора дістала мене до ручки. Я насварила, вона класично образилася. Потім каже:
    - Ти мене втомила своїми сваріннями, мій животик хоче спати.
    Ввечері я її за щось похвалила, кажу:
    - Нічого собі, яка ти молодець і як добре вийшло!
    Меланка відповідає:
    - Ніяка я тобі не молодець. Якщо я молодець, то не свари мене так, що в мене голова від тебе болить і я почуваюся втомлена.

    Надумала зі всіма знайомитися. Підходить до пані на зупинці і каже:
    - Агов! А ви знаєте, що я Мелася і мені так років, як "тидищ"? (То в Фіксиках три так показують)

    До іншої пані, поки чекаємо Терезку з заняття:
    - А моя мама намалювала собі нігті сливковим кольором, знаєш? Ооо, а в тебе такі гарні полуничні!
     
    • Смішно Смішно x 8
    • мімімі мімімі x 4
    • Подобається Подобається x 3
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ще згадала ржаку. Прийшли до нас троє хлопців віку десь до 25 років, шафу складати. Меланка так спостерігала за ними трохи, потім така підходить до найсимпатичнішого (на мій смак, гг), закладає ногу за ногу і каже:
    - Чуєш, хлопець! А ти знаєш, що я називаюся Мелася? - і така очками стріль-стріль:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
    Я чуть кавою не вдавилася.
     
    • Смішно x 11
    • Подобається x 4
    • Зе бест! x 4
    • мімімі x 2
    • Оптимістично x 1
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Моїй півтора ще нема. Приізжали друзі з синами. Як вона хлопцям моргала). Її баба навчила. Так смішно було. Дівка) Воно десь глибоко закладено. І саме головне - я так не вмію). То певно по чоллвіковій лінії передалось.
    А ще подруг моїх бабами називає). Вони спочатку ображались, а потім звикли). Сидить така і до подруги: «баба, дай!» Якраз моїх 40 святкували. Я сміялась, що я мама, а вони вже баби).
     
    • Смішно Смішно x 15
    • Подобається Подобається x 3
  18. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Сьогодні доня приходить і починає просити цукерку. Каже, хочу цукерку, дві. Я їй кажу, що скоро обід і дам лише одну. Вона знову каже, що хоче лише дві. Дай на вибір 1 чи 0. Вона каже нуль, і просить далі. Я пояснюю, що 0 означає, що цукерок не буде. Така розчарована погодилась на 1 цукерку))).
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
  19. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Мої обоє таке мали, але доця собі придумала представлятись офіційно - з прізвищем, ім'ям і по батькові, діти на майданчику не доганяли, а мами реготались. А менший каже "я маенький Ючик" і рукою на себе показує
     
    • мімімі мімімі x 4
    • Подобається Подобається x 1
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Наша баба(моя мама) носить окуляри. ну і малий собі вирішив, що всі, хто носить їх є бабусями. І от забираю малого з садка, переодягаємось, прийшла чиясь мама в окулярах. Малий заскакує в кімнату і кричить "Даня, за тобою баба прийшла"... Я ледь зі встиду не згоріла. Пояснила перестрашеній мамі чого вона "баба")))
    Ще з нового... Якісь проблеми з кабельним. Малий питається, коли полагодимо. Кажу "Зараз тато подзвонить дяді і зробить". Чоловік дзвонить на лінію Волі, ну іто довге діло, включив динамік. Там ясно, що відповідає жіночий голос. Малий біжить до мене: Мама, там тато дзвонить не дяді, а якійсь тьоті. Йди розберись!)))))
     
    • Смішно Смішно x 10