Дитячі Перлини

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем Leopolis, 24 Листопад 2006.

  1. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Гуляв нині мій з сусідським колєгою і його малою сестрою. Ну і хлопці,як хлопці - в снігу катуляються, борюкаються,кидаються тим снігом. ...Мала(4 роки) - верещить..
    Кажу своєму :
    - ти не ображай Софію,бо хто його зна - може,як виростеш, ви одружитесь і тоді вона тобі пімститься))
    -мама,я її нічого не робив, але й одружуватись з нею не хочу!
    - ну, та зрозуміло..то ж не зараз... просто - хто його знає.як далі піде..
    -нєєє,тільки не Софія! Уявляєш - якщо вона зараз, мала, так верещить...то ,як виросте,то ж ще голосніша буде ! Ти її перша не витримаєш!
    турботливий син...пра?
     
    • Смішно Смішно x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 2
  2. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Дитя дома, тому перли сипе щедро: ранок, я ще вилігуюсь (постДНсиндром:girl_blum:), хлопці вже на кухні:
    -тату, а може мамі чай занести в ліжко, щоб гарно,як в телевізорі...
    - Владко,ну взагалі то каву носять,але наша мама кави ранком не п*є..
    - а я знаю, що мама любить найбільше зранку пити - воду!! Давай їй занесемо цілу банку води ! Ото вона зрадіє..
    я вже морально готуюсь "радіти", але чоловік ситуацію розрулив :
    - може не тре воду нести, може просто - поцілунки ...
    п.с. :good2:
     
    • мімімі мімімі x 7
    • Подобається Подобається x 5
  3. matematyka

    matematyka Well-Known Member

    Донька 5 років. Дуже любить своє ім'я, одного разу питає:
    - Мамо, а яке ім'я ти мені хотіла дати?
    - Надія, Рада, Людмила...
    - А як мене хотіла назвати бабуся?
    - Женя.
    - А що бабуся не бачила, що я дівчинка? - здивувалась дочка...
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 2
  4. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    Меншій 2.5.
    Тоді десь було 2.3 каже виховательці в садочку "В мого тата є машина і я додому поїду машиною,а ти підеш пішком"
    Чоловік працює позмінно і якщо вдругу чи третю зміну то дівчат може лишити дома,а не вести в садок,і от доця якось виховательці каже "а я завтра в садок не піду,бо мій тато у відпустці"
    Сьогодні ж сидим з чоловіком і думає вести дівчат завтра в садок чи ні. До садочка трохи далеко, 30 хв ходьби,а мороз -13.Приходить менша до нас,і чоловік питає"В садок йдем?" Доця так серйозно "Йдем, я там їм і сплю" А коли вона дома з татом то може день нічого не їсти і спати не лягає
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 3
  5. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Вирішила доця зі мною спати
    - Тільки ти не дихай!
    - Як я можу не дихати, я ж задихнусь?
    - А ти отак закрий рот і не дихай (показує), а потім трошки відкрий, легенько подихай і знову не дихай
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 1
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Лежу пляцком. Попросила подати телефон. Приніс. Я взяла і...всьо.
    Син:
    -Могла подякувати.
    :girl_blush2:
    Яйце курку
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 1
  7. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Моя вчора. 2 роки.
    «В мами машинка чевона, в дідуся бія (біла), а в Яночки яка машинка?»
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    Доня 5.5 років, захожу в кімнату, а вона маркером будиночок на дверях малює
    -Доця,навіщо ти малюєш двері?
    -Щоб гарно було
    Порозвішувала по вікнах шматочки білого паперу, на питання - для чого?,
    то дала відповідь "Щоб гарно було, як в садочку"
    В них в групі всі вікна прикрашені зимовими аплікаціями.
    А в мене естет росте
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    Меншій 2.5, ще грудна,засинає то має прикластись до грудей перед сном. Останнім часом дуже на все ображається,зробиш якесь зауваження чи говориш те,що їй не подобається, то відветається зі словами "ти мене образила" і плаче. То предісторія,тепер історія - десь місяць тому лягає спати і їсть і руками мені царапає грудь,я руки прибираю - раз,другий,третій. І тут доця відвертається до стіни і починає плакати.Трохи повила повертається і каже " мене та грудь обідила, я її не люблю,хочу другу"
     
    • мімімі мімімі x 4
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    МАлий, коли засинає на нічний сон, то спить дуже міцно, можна пилососити-танцювати і т.д., він буде спати як ховрашок. Ну от він заснув, я трошки пошуршала по справах домашніх, взяла книгу і цукерку і лягаю біля нього на дивані. Почала розгротати обгортку, шур-шур, і тут він як зривається на рівні ноги і до мене: Мама, ти сьо, цукерку їж, і без мене....І одразу ж назад на подушку спати. За секунду підняв голову від подушки, і не відкриваючи очей, серйозним тоном до мене: Я з тобою завтра поговорю:girl_crazy:

    Вкладаємось спати, вимкнули світло.
    - Мама, а де тато?
    - Ще якісь справи вирішує, скоро буде.
    - А він купить щось?
    - Аякже. Тільки от що?
    - Ну....мені купить соцьок, а тобі сямпанське(золота дитина)
    - О, супер. Точно...
    - І щЕ щось купить...
    - Ну що ж іще?
    -Ще одне сямпанське тобі(Ледь не просльозилась, так за маму дбає, моє сонце)
     
    • Смішно Смішно x 11
    • мімімі мімімі x 9
    • Подобається Подобається x 6
  11. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Сьогодні увечері перед сном говоримо собі з Анютиком. Почали за Миколая, який записує собі діток чемних і нечемних. А потім Аня так спокійно і серйозно говорить:" Думаю, що Дід Мороз може одружитися зі Сніговою Королевою, вони підходять один одному...". Я аж випала, ото логіка прикольна в дітей.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Щось згадалось). Ще старший, як мав десь 4 роки. Лягли спати, чоловік тоді повертався пізно, десь після 23. Малий то знав. Намагалась його вкласти спати швидше, інколи не виходило. От лежимо ми з ним тихенько, тут чоловік приходить, тихесенько відчиняє вхідні двері. А малий такий: «мам, там до нас якийсь мужик здається прийшов». Досі згадуємо і регочемо). Якийсь мужик, блін).
     
    • Смішно Смішно x 10
    • Подобається Подобається x 4
  13. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Розповідає малий (3,2 р.) про дні народження дітей в садку (як вітали іменинників, чим ті пригощали). Згадав і про своє ДН: "А ми пекли кекси кольорові. А давай на друге свято (наступне ДН) будем роздавати пельмені?" :)))
    Любить дитина їх їсти, що поробиш :)))
     
    • Смішно Смішно x 11
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Лягаємо спати і мала до чоловіка: Тато виганяйся )))
    Замість: тато посунься.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Смішно Смішно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Йдемо вчора зі школи, назустріч старший пан з чорною повязкою на оці. Після того, як розминулись (вже той вік, коли відчуття такту присутнє і показувати пальцем і питати вголос не буде), мала питає :"А що, дядя пірат?". Пояснюю, що ні, що так роблять, коли око хворе. Може, кажу якась травма була, може око погано виглядає після того і т.д. Мала продовжує версії : "А може, дядько таки пірат, або спеціально вдягнув таку штуку, щоб всі подумали, що він пірат. А може, то пірат у відпустку приїхав...".
     
    Останнє редагування: 8 Лютий 2019
    • Подобається Подобається x 5
    • Смішно Смішно x 4
    • Тупо! Тупо! x 1
  16. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Згадалось... У нас на районі ходить поштар, такий дядько старший з довгим волоссям, зібраним у хвостик. То мій малий його як бачить, все питає: "А що цей дядько, дівчинка?:girl_crazy:". І скільки вже пояснюю, що так нетактовно питати, коли дядько чує)) і що хлопці теж інколи носять довге волосся...Каже: "ааа, я зрозумів, він напевно боїться стригтися, як я колись, як був маленький:haha:"
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Смішно Смішно x 2
  17. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Збираємось гуляти, вдягнула доці (4р) штани від комбезу і чоботи, а вона прямою наводкою до дверей, кажу, що ж ще куртка і шапка
    - Ой, дівчатка то є дівчатка!


    Треба було закапати носа, а доця
    - Ну мама, лікарка ж казала, капати вдень носа!
    - Лікарка казала капати 3 рази на день
    - Ну та, вдень, а зараз ніч!
    В доці темна пора доби, то вже ніч, чи то 7 ранку, чи 7 вечора, сонця нема, значить ніч
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Смішно Смішно x 2
  18. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Були в нас гості ( Владко дуже любить гостей).....
    - мама,а чому гості - то лиш твої ? Лиш з тобою хочуть розмовляти, їсти , сміятись..?
    - ну, бо це мої коліжанки, ми дружимо і хочемо наговоритись одна з одною.
    - але , якщо вони приїхали в наш дім , а я тут теж живу, тобто це і мій дім, то значить це і мої гості ! І я теж маю на них право....
    -маєш-маєш :girl_wink:.

    Матроскін прям, з Простоквашино
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Подобається Подобається x 3
  19. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Читала розділ про мандри і нагадала собі, як в роздягалці дівчатка 5-6 років обговорювали свої канікули. Ну там так дуже помітно, як батьки про це спілкуються, то все з такими смішними гримасами.
    - Ой, шо та Туреччина! Нам літак затримали і ми прилетіли на ГОДИНУ пізніше!
    - Та-та, а ми так їхали до Польщі і теж їхали аж 3 години!
    - А ми так теж літали до Італії і такий політ був доооовгий, я ледь витримала.
    Одна дівчинка слухає так то все і видає:
    - А я! А я! А я зі Львова до Самбора їхала 4 години! :girl_haha:
     
    • Смішно Смішно x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Подобається Подобається x 2
  20. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Пилососимо нині з малим.Заїхали в "іграшки"(це кімната з кодовим назвиськом):
    - мама,тільки тихо, щоб президента не розбудити.
    - якого президента ? А як його звати?
    - Дональд.....
    - Дак ?
    - ні, Трамп.
    - :girl_impossible::girl_impossible:.... а якої то країни президент до нас в "іграшки" приїхав?
    - США. І він не до нас приїхав ,а до Порошенка...бо в них там в США біда.
    - яка біда?
    - в них зовнішній борг виріс .
    -о_Оо_Оо_О
    - і це ще не все. В нього ще й проблема з однією парковкою. Там вічно машини б*ються, бо вона - замала...певно її теж Садовий побудував.
    - :scratch_one-s_head::scratch_one-s_head::scratch_one-s_head:. Ось в що бавиться дитина, коли тато - фанат новин.:)))
     
    • Смішно Смішно x 9
    • Креативно Креативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1