Дитяче ліжко

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Пупсик, 15 Січень 2010.

  1. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Мій вилазить без бортиків з найнижчої позиції рівня матрацу. То йому майже по шию. Ногу не може закинути просто. Але коли підстрибує, відштовхуючись від матрасу, отак йому й вдається закинути ногу. Ну а далі - то вже для нього не проблема)))
     
  2. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Дівчата, дякую що поділились досвідом. Я щось вже четвертий місяць мудрую, які б то купити і так мені шкода тисячі гривень на них (дізнавалась про індивідуальний пошив). Бо здається, що таки

    І як писали вище - пилезбірник ще той. (Я про це одразу і не подумала). Бо простинь в нас в ліжечку точно є справжнім пилезбіринком)).
    І так виглядає, що недоліки значно переважають користь яку я отримаю.
    Бачу є такі ситуації, що й взагалі без них обходились, може і мені вийде.
     
    Останнє редагування: 25 Жовтень 2018
    • Смішно Смішно x 1
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В нас нема, не було ну і вже не буде. Ліжко було приставлене до нашого без однієї боковинки, ніколи не вдарявся і т.п.
    Я спершу задивлялась на ті бортики, ну бо ж красиво, але порахувала то все, зважилася на те, що пилюка буде збиратись дуже на них і відмовилась від тієї затії.
     
  4. fantazerka

    fantazerka Well-Known Member

    А який матрац ви обирали для дитини від 4 років? Попередній матрацик у нас повністю кокосовий, висотою десь 8-10 см. Читала, що для дітей від 3-х років матрац має бути ще також досить жорсткий, але не настільки як в немовлячому віці. Ідеально, як я зрозуміла, кокос + латекс. Зустрічала матраци, в яких є шар кокосу + шар латексу. Є такі, де кілька шарів кокосу і латексу чергуються. Який варіант кращий? Оскільки купувати, скоріше всього, прийдеться в інтернеті, не бачачи матрацу вживу, боюся прогадати з жорсткістю. Боюся, що якщо буде затвердий - то синові буде незручно спати, але й не хочу, щоб був занадто м'який, щоб не нашкодив правильному формуванню хребта і т.п.
    В когось є такий матрац з латексу та кокосу? Який він по жорсткості?
    Ну і висота матрацу мене також цікавить. Такі безпружинні матраци з кокосом та латексом є висотою від 10 до 16 см. Хочу взяти невисокий, щоб не закривав захисного бортика на ліжку. Але оскільки розраховую, що син буде спати в цьому ліжку до років 7-8-ми (довжина ліжка 160 см), то не знаю, чи не занадто низький буде потім цей матрац. Чи може, у 8 років вже взагалі потрібен якийсь пружинний матрац?
    Допоможіть порадою, будь ласка.