Дитяче ліжко

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Пупсик, 15 Січень 2010.

  1. basia

    basia Well-Known Member

    купувала ВСЕ сама. З першою дитиною 2 роки могла з дому не виходити ( тоді все в дефіциті було, а я в Москві вчилася - то привезла на роки наперед).
     
  2. phobika

    phobika Well-Known Member

    Я купую все, що буде потрібно на перший час. Бо щось мені не хочеться, щоб чоловік 3 дні, поки я в пологовому, ганяв містом, як підстрелений. Тим більше багато речей потребують не тільки покупки, а й певної підготовки - попрати, попрасувати...

    Щодо ліжечок, то вибір досить великий, єдине що ціни не завжди адекватні, як на мене. Я придивилась до ліжечка українського виробництва, замовлятиму в інтернеті. Там ціна пиблизно така ж, як в магазині (Чудо-острів, там ліжечок мало, тому не раджу як варіант для піти подивитися; от на Шуварі наприклад асортимент значно більший - в Шуварко і магазині на останьому поверсі) але є доставка.

    А от з матрасами дилема. Вибір і характеристики найрізноманітніші. Там маркетингу більше, чим того матрасу) Поняття не маю, як вибрати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    КУпувала тж все сама, але не багато, бо і так потім всі щось доносили. Ліжечко з старшим, то мала в підвалі від молодшої сестри, а меншому, то купили раніше, але до хати не заносили... А мене майже всі покупки(великі, бо дитячі речі то окрма історія) чекали народження ляль у батьків. А з кріслом для годування взагалі прикол вийшов... Мені його привезли додому дивитись, я подивилась, мені підійшло, попередній власник допоміг занести додому. поставив в загальному коридорі, я розрахувалась, він пішов, і вже тоді до мене дійшло, що до хати я його нести не буду. Благо маю кладовку в коридорі-то туди запхала)
    Чесно, я брала звичайний кокосовий, мені він супер. Доречі недавно в передачі "за живе" казали що спочатку матрас має бути жорстким, а до старості-м"яким.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    ми не купували наперед. Просто переглянули на останніх місяцях вагітності асортимент. Вибрали певний варіант(і ліжечко, і візочок) плюс запасний. А візочок, до прикладу, чоловік, знаючи модель, купив, коли я вже була по пологах, в пологовому. Ліжечко купили, коли малюку було 2 місяці. До того спав у люльці візочка.
    Маємо отаке
    Дитяче ліжко-колиска на шарнірах "ЛД-12" "ЛАПКИ" (ВЕРЕС) - Дитячі ліжечка-колиски - Дитячі меблі - Каталог товарів - Магазин дитячих товарів "Курносики" (Івано-Франківськ)
    Повністю задоволені. Купували 2015 році на Південному, той магазин, що в "піраміді,", там і матрас купували.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    О, і в нас ті лапки ))) а матрац венето. Класне ліжечко, правда ми бильце зняли і до ліжка присунули, але всеодно класне.
     
  6. fillette

    fillette Well-Known Member

    Ми купили ліжечко львівського виробника. Дали завдаток в магазині, чоловік забрав коли ми були в пологовому. Боковинку зняли, присунули до нашого ліжка. Матрац взяли кокосовий. 755_mia-ivory.jpg
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    прошу поради.:girl_flag_of_truce:
    хто чим вкривав своїх діток після народження?? як вибрати ковдрочку? і з якого матеріалу повинна бути постільна білизна для немовляти?
    буду всім вдячна за відповідь.:girl_tender:
     
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    дівчатка, порадьте мені який купити матрац в ліжечко-манеж. Потрібно на 2 тижні. Дитині 2.5 рочки.
    Подушечку маленьку з пір"я можна? Вдома має ортопедичну, але спить переважно без нічого. Ніби алергії на пір"я не має.
     
  9. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я своєму брала звичайний кокосовий (з двох боків кокос, а в середині поролонова прослойка) і обрізала під розміри манежу. Спав взагалі без подушки.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    в нас був такий асортимент)))
    тоненький бавовняний пледик на спеку, отакий

    флісовий, з одного боку "пухнастий", отакий

    плюшевий великий. Іноді загортали в нього як в конвертик, отакий

    Але ми зимові))) Якщо ваш малюк літній, на перший час думаю досить бавовняного, тоненьких пеленок і якогось одного теплішого на прохолоду. Класичною ковдрою почали користуватись ближче до 2 років. А і ще...Жахливі враження від тоненьких флісових коциків

    Не гріють ні разу, ще й іскри пускають))) Я їх би не радила.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Raven

    Raven Мама малятка

    Маєм флісовий, такий грубший, в Польщі купувала. Мегатеплий і легкий. А з такого тонкого флісу зробила тепле одіялко. Купила хлопкопон, обгорнула флісом і на машинці обшила. Дуже теплий вийшов.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Дівчата, я знову про матрац. На Шуварі верхньому можна купити якийсь кокосовий або гречаний? Де найдешевше можна знайти?
     
  13. IrynkaMandarynka

    IrynkaMandarynka Well-Known Member

    там є точно, на другому поверсі справа є більш бюджетний магазин, а зліва на останньому поверсі є Шуварко - там дорожчі
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    То Карапузик, вони винаймають три торгових майданчика на шуварі, і в самому Шуварко теж. І в них зазвичай є найпростіші матраци.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    @flame ми кілька тижнів купували на краківському ринку ,в магазині ( не пам'ятаю як називається точно, там так ззаду критого, три поверхи має,є ще візочки ванночки і ліжечка там) то матрацик на 5 шарів кокосу 840 грн дали.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  16. flame

    flame невгамовний експериментатор

    мені на 10 днів, то трохи задорого. І не факт, що похресниця взагалі захоче в тому ліжечку спати. Треба щось простіше і бюджетніше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Там є і простіші, ціна близько 500-600
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Попросіть у когось з дівчат позичити на 10 днів , щоб даремно на 10 днів не купувати . В кого діти попідростали, то я думаю без проблем зможуть позичити , а забрати-привезти, то вам не буде стільки коштувати !!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    просила, тему тут і на ФБ робила. Ніхто не зголосився. А купувати б\у "кота в мішку" за 200-250 грн на ОЛХ+52 грн доставка - нема змісту. Краще вже тоді новий.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2