Дитяче ліжко

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем Пупсик, 15 Січень 2010.

  1. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    от
    я того і боюсь, напевно буду ліжко збирати ,бо вже все маємо..
     
  2. superdetka

    superdetka Well-Known Member

    Я своїх з народження в ліжечко вкладала. Зі старшою жодного разу небуло проблем з засинання. В нас режим в 21.00 купання, потім їмо і в ліжечко, включали мобіль і так засинала, так старша до сьогоднішнього дня 21.00-21.30 засинає,їй 4.5р, але тепер їмо, а потім миємось і спатки))))) . молодшу(їй 4.5міс.) теж вчимо засинати в ліжечку, але вона інколи любить біля циці заснути:girl_tender:, потім в ліжечко перекладаю.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Наше ліжечко. Не уявляю собі без нього життя. Малюк має свій простір :) iIBCEdSYpWE.jpg
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    вас не змучує щодва тижні прати отой балдахін? бо там стільки пилу назбирується:girl_devil: я мала тільки захист через те, і то мене просто доводило до сказу((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  5. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    В нас ліжко-манеж, але як каже мій чоловік- то денна резиденція нашого малюка і то не завжди ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В нас таке теж ліжко з балдахіном було у дочки. Я то все нарядила. За тиждень випрала балдахін. Намахалась з прасуванням, причепила, пофоткала малу на згадку з тими рюшами, зняла і поклала в шафу:girl_crazy: Все, більше я його не чіпала:girl_wink:
    От і в нас так. Запихала інколи його туди як була потреба, іноді там спав. Переважно спав з нами на ліжку. А коли йому було 1,5 роки, купили дітям двоярусне ліжко. Правда малюк і досі спить трохи там, а трохи з нами. Він любить вночі походити. Піде засне в себе, тоді посеред ночі прийде до нас притулиться:girl_in_love: Або навпаки, може з нами заснути, а потім вночі до себе на ліжко піти:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    І внас таке було, але ми з нього виросли. Тепер спимо в ліжечку і довелось причепити охоронник, бо руки і ноги крізь палки пропихає.
     
  8. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    по вазі?
     
  9. Raven

    Raven Мама малятка

    По зросту. Я на показник ваги не сильно звертала увагу, в нас доволі добре укріплене дно було на нижньому рівні.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. enigma

    enigma Well-Known Member

    А де ви купували ліжко-манеж? Цікавить дворівневе, бо будемо використовувати замість деревяного ліжка. Я так розумію до нього ще матрасик треба, де купували?
     
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Нам позичали, привезене з США. На верхній рівень матрацу не клали. А от коли перейшли на нижній, то купила звичайний кокосовий і обрізала по розмірам манежу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    у нас таке зараз 4_Baby_Vegas_Con_524d73f93e6ee.jpg
    матрас докупляли.
    ого, не боялись такого маленького самого класти?
    теж плануємо двоярусне ліжко, але мінімум через рік.
     
  13. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я лягала з ним, потім йшла на своє. Спочатку підпирала кріслами, потім просто на підлогу клала коцик складений в кілька разів. Було кілька разів, що він зкочувався разом з ковдрою на той коцик, то навіть не будився, далі спав на коцику біля ліжка:girl_crazy: Він дуже швидко зрозумів, що є край і з нього можна впасти, навчився спати як дорослий, не падаючи:girl_smile:
     
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    кума замовила бильця до двохповерхового ліжка, як в вони колисці опускаються
    вверху спав старший, а менший з народження там спав, тільки охоронник вчепила
     
  15. SofiaMoroz

    SofiaMoroz Member

    У нас ось таке дитяче ліжечко трансформер(Mamas&Papas) Розміри: 144х77х99 см(підійде до 4 років) Мені подобається: воно дерев'яне, стійке, міцне, і дуже велике для менших діток можна використовувати як манеж - розвернутися є де. Мінусів поки не побачила, тому рекомендую[​IMG][​IMG][​IMG]

    Надіслано від мого LG-D285, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. vilna

    vilna Member

    Дівчата, хочу купити ліжечко від baniboo, можливо, хтось таке купляв?
     
  17. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Хочу купити ліжечко, щоб можна було зняти боковину і приставити до нашого ліжка. Порадьте з досвіду, як краще, щоб бортик ніби переламувався надвоє чи щоб повністю відкручувався?

    Sent from my MI PAD using Tapatalk
     
  18. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Мені здається, що краще, щоб повність відручувався.
    Перед купівлею обов'язково поміряйте висоту на яку лягають у Вашому ліжку і у ліжку дитини, щоб, коли спатимете, Ви були з малям на одному рівні.
     
  19. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    в нас бортик "ламається навпіл", як дитина була мала, то завжди був закритий, тепер як трохи підріс, то відкритий, на ніч підсуваю ліжечко до свого ліжка впритик і малий коли захоче перелазить до нас. Думаю, що це краще ніж повністю знімається, бо коли потрібно підняв/опустив, а так відкручуй/закручуй.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  20. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    думаю так не підберете, переважно ліжечка мають 3 рівні висоти і з часом як дитина буде підростати, будете опускати висоту ліжечка.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 1