Дитяча поліклініка Веселка. Відгуки.

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Virginia, 10 Березень 2015.

  1. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    На Сихові відкрили приватну дитячу поліклініку "Веселка".
    Заглянула на сайт, щоб побачити які там лікарі приймають... і не знаю ні одного (А я люблю до відомих лікарів ходити, тим більше з дітками :) )
    Давайте ділитись враженнями тут.

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Я теж на ту поліклініку звернула увагу, добре що люди будуть мати альтернативу куди йти.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Popi

    Popi Well-Known Member

    О і я за віднуками,вже в сусідній темі питала, то мені казали що там ніц путнього.
     
  4. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    А я впізнала славнозвісну Миронович з Мечнікова.
    Відразу сайт закрила. Згадалися жахи з пологового.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  5. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    а де є список лікарів? щось не можу знайти, тільки перелік послуг з цінами знайшла
     
  6. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Я викликала звідти лікаря. Прийшов на той час, що я просила, консультація тривала доти, доки я мала питання, огляд дитини "детальний", все для того мав.
    його діагноз підтвердили потім лакарі з швидкої.
    Порадив з антибіотиками зачекати - виявився правий.
    Консультував на наступний день по тел, а ще через день зателефонував сам поцікавитися станом дитини.

    Також сестра викликала додому. В її випадку при всіх тих самих візуальних симптомах, що і в нас, виписав АБ. Кров підтвердила гостру бактерійну інфекцію.

    До речі, лікар взуття скидує і сам просить руки помити, а також на дивани не сідає, а просит стілець.
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Інформативно Інформативно x 4
  7. Зорянка

    Зорянка Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  8. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Як цікаво) А ви викликали лікаря конкретно по прізвищу, чи це вони самі вирішують кого слати?! І ще, давайте може одразу писатимемо прізвища лікарів, ну щоб знати.
     
  9. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    І як тобі цей ЛОР? Вартує до нього звертатись?:girl_crazy:
    Також дуже цікавить чи хтось знає про офтальмолога в цій клініці?
     
  11. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    А аналізи вони додому приходять брати? І чи можна сдати аналізи тільки зранку, чи можна в любий час?
     
  12. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Чесно? Без поняття. Поцікавлюсь і дам знати ;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Улік

    Улік Well-Known Member

    Офтальмолог п.Надія - працює також в дитячій поліклініці на пл.Митній - дуууже хороша і толкова. А головний лікар Тузяк Маряна - була завідувачем у цій поліклініці, ніби теж толкова(багато знайомих її викликає).
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  14. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    не знаю чи вдома беруть, але вони анадізи не роблять - відправляють в медіс.

    я так зрозуміла, в них по викликах лікар-мужчина, він там один педіатр-чоловік.

    в знайомої вона діток ще раніще приватно оглядала, так подруга нею дуже задоволена.

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    Я така щаслива що на Сихові відкрили приватну поліклініку.Дівчата,скажіть як думаєте чи можна замість звичайної поліклініки ходити у Веселку з новонародженою дитинкою на огляди,важити і т.д. ?
     
  16. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Швидше, що так. Зрештою у них на сайті є підрозділ .про педіатрію. і там описані всі послуги, саме є про консультування щодо новонародженої дитини з питань догляду ..., ну і прейскурант цін є.
     
    Останнє редагування: 13 Березень 2015
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Хоч ми ще дуже маленькі, але вже двічі були у неї на Митній на прийомі, залишились приємні враження.
    Мама мія...Але вони її зафотошопили. Якщо б не підпис не впізнала би.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    ну а чого не можна? Я з малими ще жодного разу в нашій поліклініці не була і не збираюся. А зі старшим вже 6.5 років туди не ходжу - які проблеми?
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @IrunaD головне як буде Миронович вести, то фільтруйте про Гв. Бо вона ще той порадник.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. IrunaD

    IrunaD Well-Known Member

    Та я читала про неї відгуки....думаю,що там можна обрати лікаря.тобто якщо її запропонують то відмовитись і сказати щоб дали іншого.