Дитяча періодика

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Bride, 16 Червень 2009.

  1. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Прошу поради. ситуація така: передплатила для дитини газету Колосочок (для молодших класів).
    Проте із запізненням - лише з лютого місяця.
    Чи реально десь роздобути номери за місяць січень?
     
  2. Bella Donna

    Bella Donna Member

    Газета Колосочок виходить з лютого місяця, подивіться на перше сторіночку і побачите там в верхньому куточку №1/2015
     
  3. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Я на цей рік передплатила "Професор Крейд" для старшої і "Веселі Картинки" для меншої (мені мама в дитинстві російськомовний варіант виписувала, ностальгія). З того, що я бачила, то нам найцікавіше. У "Веселих Картинках" найбільше любимо паперові саморобки вирізати і клеїти, вся сім`я зайнята:girl_crazy:. А ще мені в дитинстві "Барвінок" і "Соняшник" виписували.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Дівчата, а порекомендуйте книжку з віршиками, простенькими, коротенькими, може бути про тварин. Можливо щось з абабигаламаги?
     
  5. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Їхня Абетка картонна - просто зе бест для малечі! А скільки вже подарували їх! (тільки то не періодика;) )
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Lady Mary

    Lady Mary Active Member

    А де іі можна оформити- на пошті?
     
  7. Osya

    Osya Active Member

    Завжди тільки на пошті оформляю(Тільки зберігайте квитанцію)
     
  8. silvia

    silvia Well-Known Member

    ні у журналі напершій сторінці є інформація про ретропередплату, що куди писати.
    - це звич. передплата, а ретро на пошті не передплачується.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А ми передплачуєм малій журнал "Ангелятко", досить цікавий (там є матеріали як для найменших, так і для більших дітей, історії, вирізалки та ін.). А ще з дитинства памятаю журнал "Соняшник", який мені виписували батьки, завжди були цікаві випуски. Цікаво, він ще існує ?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. koroljok

    koroljok Well-Known Member

    Хотіла передплатити журнал "Професор Крейд", але купила вчора в кіоску за 15 грн, а згідно передплати - вартість за 12 місяців -288 грн, тобто 24 грн. А на 3 місяці - передплата 90 грн - 30 грн в місяць. Я чогось не розумію?
     
  11. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    А ви купили свіжий номер? В кіосках бувають попередні за нижчою ціною. Ще може бути, що він не раз в місяць виходить.
    Якщо я не права, то дійсно - дивна ціна передплати...
    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 26 Жовтень 2015
  12. koroljok

    koroljok Well-Known Member

    купила останній номер, напевно і надалі купуватиму в кіоску
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Угу, в нас теж Мамине сонечко по передплаті вийшло дорожче, ніж в кіоску...
     
  14. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Переглядати періодику і натрапили на журнал Колобочок. Видавець - Чернівці. Як на мене, для діток дошкільного та молодшого шкільного віку. Ціна передплати досить низька. Підкажіть будь ласка чи варто передплачувати Мамине сонечко 1-3, чи його можна знайти у Львові у вільному продажі?
     
  15. silvia

    silvia Well-Known Member

    можна спокійно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    І я купила журнали Мамине сонечко 1-3 роки за 2015 рік. Дуже гарний журнал, але, думаю, що почнемо використовувати десь ближче до 2 років. Ще гарний є журнал для батьків і дітей Зростаємо разом. Там і психологія і сторінки для дітей.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А ви вказували які саме номери хочете чи вони на свій розсуд прислали? І взагалі поділіться вашим враженням про журнал. Хочу замовити архівні і виписати з нового року.
    Може хтось виписує чи читає отакий журнал. Теж послухаю враження, бо в кіосках чомусь ніде не знайшла, щоб глянути.
    [​IMG]
     
  18. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Я вказала за який рік хочу. Журнал дуже гарний:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, потрібна інформація...Хто купує Академію Фокс...Яка тематика передостаннього 4 номеру? Дуже треба)))