Дитяча ортодонтія

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем dieSonne, 28 Березень 2013.

 1. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  Я поговорити. Носить малий вже пів року пластинку на верхній щелепі. Розтягуємо її трохи), щоб зуби мали де рости. Вже практично розширили, передній зуб майже встав на місце. І тепер ортодонт говорить про можливість поставити пластинку ще й на нижню щелепу, щоб її трохи розтягнути. Ситуація така, що за її словами, зуби будуть рости криво (однозначно бракує місця). Є два варіанти - чекати поки все криво повиростає і потім ставити брекети. Або ж таки поставити пластинку і вже намагатись вигравати місце для нових зубів. Ну але 100%-вої гарантії, що все встане рівно точно нема. Дала час до початку березня подумати. А я не знаю, що робити). От чесно. Малому майже 9 років. Дрібненький дуже. І рот теж маленький, зуби не мають місця. З старшим такого не було. Там якось все само рівно встало. А що з цим робити? Ціна питання - 100 євро, плюс щомісяця 150 грн на регулювання. Але хай би було, лиш би ефект якийсь був. Бо дві пластинки в роті - то ще те задоволення. Підкажіть щось з власного досвіду!!!
   
 2. Козенятко

  Козенятко Well-Known Member

  Я б так і зробила, почекати поки виростуть всі зуби, ніхто не знає, на скільки криво вони виростуть))) і тоді дивитися і думати.
   
  • Подобається Подобається x 1
 3. raspberry

  raspberry Well-Known Member

  @Rodionochka в нас така сама ситуація. В 7 років дочці поставили одразу дві пластинки. Вона відносила 1,5 роки. Зараз все гарно розширилось і стало питання, що робити далі, щоб зуби назад не зсунулись. Робили панорамний знімок і на ньому видно, що постійні зуби в десні розміщені під різними кутами, тобто 100% рівно не виростуть. Брекетами її мучити не хочу поки. Хоча і їх практикують в такому віці. Для себе вирішили ставити піднебінний бюгель - дочці треба шістки розвернути, бо вони не під правильним кутом стоять; і лінгвальну дугу на нижню щелепу, щоб не дати зсунутись зубам знов до середини. Це все ставиться зсередини і ззовні нічого не видно.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 4. syxivska

  syxivska Well-Known Member

  @Rodionochka ,наш досвід.Сину 10 років.Носив 2 пластини приблизно 2 роки.Причина:глибокий неправильний прикус,відповідно формується неправильно щелепа,нема місця для постійних зубів.Огляд у ортодонта що два місяці,безплатно(заплатили за пластини)
  На даний момент щелепа вирівнялась,правильний прикус.До школи знімає пластини зараз,а після натягає до ранку,бо зубки мають память і захочуть стати на попереднє місце.Дальше:коли вже будуть постійні всі зуби будемо спостерігати і вирішувати чи потрібні брекети,бо батьківські гени відіграють не малу роль.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Інформативно Інформативно x 1
 5. Rodionochka

  Rodionochka Безнадійна оптимістка

  А чому знімає до школи? Моєму ніби не заваджає. Носить постійно. Але час від часу може забути десь на столі).
  І цікаво чому то наш ортодонт бере гроші за кожен візит)? Якщо не секрет, то скільки коштували пластинки?
  Якщо чесно, то боюсь не дати йому тої нижньої. Мені чомусь здається, що там буде геть все в різні боки). Візуально видно, що треба трохи потягнути.
   
 6. syxivska

  syxivska Well-Known Member

   
 7. syxivska

  syxivska Well-Known Member

  Знімає до школи,бо зубки і щелепа за 2 роки носіння пластин вирівнялись і тому ортодонт сказала ,що будемо поступово знімати пластини.
  Ми стоїмо на обліку у Літинської Л.І.,поліклініка по вул.Симоненка.За пластину платили 2 роки назад приблизно 1200 грн(можу помилятись).Бо огляди безкоштовно.Але лікар так само гарантій не дає як буде дальше,бо все залежить як поведуть себе зуби,допоки в людини росте щелепа.Ще додам,син до пластинок звик,йому в них комфортно,ну а я тішуся,що син буде мати гарні зубки і т.д.,бо є сумний приклад чоловіка,де нічого на той час не виправлялось,то зараз немалі проблеми з травленням ,ну і естетичний вигляд бажав би кращого...
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 8. Monada

  Monada Active Member

  Син мав дві пластинки.Одну у 8 років , а потім мав у 12.Зараз вже не носить ,тільки спить в ортодонтичній капі.Все гарно вирівнялося і питання брекетів відпало.Пластинка значно дешевша від брекетів і легша по догляду за зубами .