Дитяча ортодонтія

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем dieSonne, 28 Березень 2013.

  1. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Hruska

    Hruska Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Хочу Вам сказати,що нерівність зубів є тим самим неправильним прикусом,і те,що це малоестетично-половина проблеми,якщо вчасно не виправити прикус у дитини, в майбутньому це може викликати появу захворювань пов'язаних з порушенням травлення і дихання. А самі нерівні зубні ряди призводять до підвищеного ризику утворення карієсу, втрати зубів, захворювань ясен...
    Так що естетика тут не відіграє першу роль.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Hruska

    Hruska Well-Known Member

     
  6. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

     
    • мімімі мімімі x 1
  7. bibika

    bibika Member

    Дівчатка,підскажіть будь-ласка які зараз ціни на пластинки.
    Нам ортодонт запропонував поставити 2 пластинки(верх і низ),то вартість 2400 грн за дві.Це не задорого?
    Дитині 8,5р.
     
  8. solomka

    solomka Active Member

    Задорого. Ми минулого року ставили на нижню щелепу, то одна коштувала 400 грн. Ще 2 роки тому ставили верх - теж було 400 грн. Не думаю, що ціни аж так помінялись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    Якщо на пластинці не один, а два замочки металевих- то і ціна суттєво більша. Може тому? Або ціни підросли. Але минулого року наша пластинка з одним замочком була точно більше ніж 400.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Кілька місяців тому заплатили 1000 грн. за брекети на одну щелепу, але не на всі зуби, а на 8 передніх (+замочки на кожному зубі), 9,5 років... хоча від віку там мало залежить...
    Щось таке схоже
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    @Рибка , то похваліться у кого ви ставили. І ще: у дитини вже постійні зуби ?
     
  12. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Якраз міняються, деякі вилізли ззаду молочних зубів, які ще навіть не хитались...
    Дентафорт, Сахарова (нижче Фуршету), колись радила звідти стоматолога, а по суботах там ортодонт приймає. Не дуже зручно, що лише раз в тиждень, але якість робіт мене влаштовує, бо бачу, що зуби досить активно рухаються в потрібну сторону.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Була на прийомі у свого ортодонта. Якраз приводили дівчинку на консультацію
    Почула, що пластинка на одну щепелу 1200 грн
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    от і в доньки молочні не збираються вступатися...
    Дякую за інформацію, Рибко.
    Якраз субота завтра- зателефоную до них.
     
  15. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    Дівчата, а лікарі- ортодонти ведуть якісь записи по просуванню лікування? Чи все лише словесно? І чи називають вам суму за прийом на огляді вже після встановлення пластинки(в держполіклініці але не за місцем прописки) чи віддячуєте скільки самі захочете.
     
  16. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    а де ви ставили?
    я теж
    бо такі ціни скажені, що слів нема...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Ми були в кількох ортодонтів. Зуби почали лише випади, а вже в три ряди. Одна лікар сказала рвати всі по черзі під наркозом. А потім за два-три роки пластинка. Дала певний час на роздуми і на моє запитання " скільки", відповіла нічого. Нічого то нічого. Але це був просто огляд. Нічого не фіксувалося/ записувалося. Так було б і після початку лікування .
    Наступний лікар на Пекарській дууже гарно подивився. Все дуже детально розказав. План нам склав: сказав жувати багато твердого, прийти коли почне лізти наступна група зубчиків , щоб про пильнувати чи все більш- менш нормально ( пояснив, що верхні зуби можуть проблематичніше рости, тому не пропустити ). І теж при потребі за кілька років пластинка. Не фіксував нічого. Подякувала сама, бо йшла таки без направлень плюс реально хороша була консультація.
    І до третього пішли в приватну клініку. Теж дали півроку часу, а далі як не стане краще- то вже пластинка ( не за два роки; нам 6,5р). Зробили ортопанораму, багато фото з різних ракурсів , при чому не лише зубчиків, а й просто обличчя ( профіль і анфас, з усмішкою). Через півроку будуть з цими фото порівнювати в яку рухається сторону. Ну і в приватній ціни фіксовані.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    я вже на тому етапі, що готова на все, але щоб не було відчуття, що лікарю стала нецікава його робота і загалом байдуже, що там далі буде з вашим випадком. І ще вам роблять зауваження, що приходити о 5-то вже пізно, хоч зміна до 7-ї. А ще як пластинка після падіння з рук лікаря на підлогу запихається дитині в рот, і я маю за це заплатити -то я шукаю далі...
     
    Останнє редагування: 5 Листопад 2016
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    Я маю звичайні ортопанограми -2 шт з різного віку дитини. Робили перший раз на Симоненка в стом.поліклініці.(Пародент). Погано вийшов знімок, проекція деяких зубів мала дуже широкий вигляд(неприродньо широкий). Другий знімок- на вул.Глибокій(Пародент)- якісно вийшло. А вже згодом побачила, що є і 3-Д ортопантомограми.
     
  20. Nataliiaakurychyk

    Nataliiaakurychyk New Member

    Ніколи не йдіть до Хасе Рамі що на вул. Балабана!
    Жахливо безвідповідальна людина,техніка застаріла, і руки в нього з одного місця
     
    • Подобається Подобається x 1