Дитяча ортодонтія

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем dieSonne, 28 Березень 2013.

  1. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Маємо наш Олежик поганий прикус, і є побоювання, що матиме в майбутньому криві зубчики, бо ще й до усього щелепа дуже делікатна, маленька. Ходили сьогодні до стоматолога, щоб видалити один молочний зубчик, який після сріблення, все ж попсувався і лікувати вже немає змісту, то лікар не взялася рвати, сказала їхати спочатку на консультацію до ортодонта, бо через вузьку щелепу, те видалення ще більше спричинить звуження і кривизну не уникнути 100%. Направили нас до Кубрин Ольги Степанівни на Пекарську 69 А. Інформації іншої наша лікарка не має, і чи потрібний попередній запис не знає, і телефону нема, одним словом жодної додаткової інформації. Можливо хтось був там, має контакти або може дати якісь відгуки, буду вдячна, бо навіть не знаю на скільки часу розраховувати на перший візит в ортодонта і чи попадемо до нього за раз.
     
    Останнє редагування: 28 Березень 2013
  2. OnceInParis

    OnceInParis Member

    Відповідь: Дитяча ортодонтія

    dieSonne, зубки доньки лікуємо у інакшого лікаря. Пластинку носить 2 місяці. Теж неправильний прикус, мало місця для постійних зубів, верхні постійні нерівні. Прийшли на консультацію, зняли мірку і за тиждень мали пластинку. Кожні 3 дні підкручуємо. Результат вже є. Спочатку був дискомфорт, але доня швидко звикла. Я, напевно, хвилювалася більше, ніж вона (їй 7,5 р.).
     
  3. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча ортодонтія

    А в якого саме? І на Пекарській я так зрозуміла? Там з чергами проблемно? Чи по запису, бо я завтра зможу довго бути як треба, але потім з отим підкручування, то доведеться комусь возити бо ми аж на Левандівці а в нас майже всі робочі.

    ---------- Додано в 21:26 ---------- Попередній допис був написаний в 21:20 ----------

    Напишіть будь-ласка прізвище вашого лікаря, щоб я хоч знала до кого ще можна піти, якщо б так Кордуби не було випадково.
     
  4. OnceInParis

    OnceInParis Member

    Відповідь: Дитяча ортодонтія

    Ні, ми не на Пекарській. А підкручую я сама. Тільки на контроль раз на два тижні. Приватний кабінет у Винниках, тому не впевнена, що Вам завтра буде по дорозі. Лікар, до речі, сама мама 3 дітей))
     
  5. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча ортодонтія

    так, у Винники нам дуже не по дорозі.
    Дякую за інформацію.
     
  6. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча ортодонтія

    Меншій поставили плпстинку, бо неправильний привкус. Поставили місяць назад, спочатку мала знімала , нервувалась. ,А зараз привикла, Ну і каже що відчуває зміни. Ходим на пекарську, лікар Яцків Наталія. Подзвонили. вона призначила зустріч, зняли мірки, за три дні поставили.
    то вас пластинка чи брекети? бо ми нічого не підкручуєм
     
  7. OnceInParis

    OnceInParis Member

    Відповідь: Дитяча ортодонтія

    Пластинка має "замочок", який підкручується. Змінюється ширина пластинки, а відповідно і щелепи, тоді з'являється місце для постійних зубів.
     
  8. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча ортодонтія

    У вас пластинка тільки на верхній щелепі чи ще і на нижній?

    Галя, а у вас також на верхній чи на обох щелепах?
     
  9. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча ортодонтія

    В нас теж був неправильний прикус. Я дуже боялася фрази "мама, де ви були раніше", тому до лікарів ходила і в 5 років і в 6 і 7. Зараз дівчинці майже 10 років. На проспекті Шевченка нам казали одягати на ніч трейнер., на Симоненка - нам поставили псевдо-протез (500 грн.)на нижню щелепу, щоб її розтягнути і стимулювати ріст 4,5 зубчиків, яких на той час ще не було. ефекту ніякого. Крім того 4,5 зубчики почали прорізуватися і виявляється той протез їм перешкоджав нормально рости. В приватній поліклініці казали чекати і нічого не рухати , аж поки дитині не буде 12-13 років, і тоді ставити брекети. В іншому стомат кабінеті - казали купувати каппи. Клініка Рікота запропонувала шалено дороге лікування з допомогою якоїсь новомодної системи (на жаль призабула назву). Причому, ніхто стовідсоткової гарантії, що воно виправиться - не давав. Я ніяк не могла заспокоїтися, до жодного з запропованих методів мені душа не лежала. Причому всі лікарі в один голос казали, що пластинка - то страшне зло і пережитки радянського союзу. А мені чомусь так не здавалося, може тому що в свій час я носила пластинку і зараз маю гарненькі рівненькі зуби, та й ціна там прийнятна. Так ось -я знайшла лікаря ортодонта, яка поставила нам пластинку. (До речі в Біш-компані теж рекомендували пластинку, але нам не підійшло з певних причин розташування клініки) Підкручували щотижня. Консультації раз в місяць, раз в два місяці. Минув майже рік. Прикус вирівнявся. Постійні передні зубчики, які росли у формі "доміка" теж вирівнялися. Зараз пластинку одягаємо лише на ніч, хоча лікар казала що вже можна поступово і припиняти носіння.
     
  10. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча ортодонтія

    В Настьони на обох щелепах.
    в нас такого немає, то напевно залежить від проблем дитини.
     
  11. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Дитяча ортодонтія

    Підкажіть, будь ласка, до кого в БІШ-компані ви звертались? Бо нам розташування клініки дуже підходить, а я незнаю про них нічого.
     
  12. OnceInParis

    OnceInParis Member

    Відповідь: Дитяча ортодонтія

    Тільки на верхній.
    Вигляд "замка" та навіть кількість залежить від проблеми. Є пластинки і з 2 "замками".
     
  13. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча ортодонтія

    Отже, звітуємо. Були ми сьогодні в Стоматологічній поліклініці (точно назви не знаю) від Медичного університету на Пекарській 69 А. Потрапили до Кубрин Ольги Степанівни. Довго не чекали, до неї не було черги а в кабінеті був один хлопчик, якому робили зліпок. Після короткого огляду нашої щелепки вона сказала що треба пластинку і що навіть знімок не потрібно робити панорамний, бо і так все ясно. Лікарка вона доволі мовчазна. З іншого боку ми прийшли з твердим наміром робити пластинку, то нам зразу зробили зліпок верхньої щелепи і за тиждень буде наша пластинка. Сказала що нам треба на дві щелепи, але нехай спочатку звикне до однієї, а тоді вже можна буде другу за кілька місяців поставити. Сказала зо за 1,5 року мав би наш прикус вирівнятися і щелепа розсунутися. Коштує пластинка 400 грн. Платили їй в руки, тобто не знаю що за зліпок, що їй, а що за пластинку, певно то сума за все разом. Потім ще запитаю скільки за кожен візит потрібно платити. сподіваюся за кілька місяців похвалитися результатами, дуже б хотілося, щоб були позитивні зрушення.
     
  14. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча ортодонтія

    На жаль я не памятаю.. Ми туди зайшли просто на консультацію. Звали лікарку Наталя, а прізвище не знаю. А лікувалися ми в іншої лікарки-ортодонта в приватному кабінеті на Санта-Барбарі. Там вона приймає по понеділках. Ця лікар ще приймає на Огієнка

    dieSonne, а скільки років вашій дитині?
     
  15. Klarita

    Klarita Я, адекватна і справедлива - мама!

    Відповідь: Дитяча ортодонтія

    Ми так само з малим були на Пекарській в ортодонта,тиждень назад,направили з поліклініки бо 2-і зуби не вилазять, і наша лікар казала що треба пластинку ставити,але ортодонт подивилась і патології не побачила,малому 6,4р.,казала що до 7,5-8р.зуби самі вилізуть і встануть на місце. А на рахунок запису скажу,що там повно людей під кабінетом і всі по запису і на певну годину,бо медсестра всіх сама викликає,тому краще напевно позвонити і записатись,якщо знайомих там не маєте.
     
  16. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча ортодонтія

    Нашому Олежику 9 років.


    ми знайомих не мали, але й номера телефону туди не мали щоб записатися, нам певно пощастило, бо були готові до усього, а вийшло що добиралися довше, ніж провели часу там. Ця лікарка, як з'ясувалося, ще й завідуюча тим відділенням. То я вже на місці на табличці, що в неї на дверях кабінету прочитала.
     
    Останнє редагування: 30 Березень 2013
  17. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Дитяча ортодонтія

    от і в мого малого така проблема - 2-гі зубки молочні повилітали вже давненько, а постійні не вилазять. І ще, мені говорили, що пластинку потрібно ставити тоді, коли вже повилазили верхні постійні чотири передніх зуби.
    Напишіть в ПП контактний номер телефону в стоматологію на Пекарскій.
     
  18. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча ортодонтія

    І ми дійшли нарешті до ортодонта,верхні двійки почали криво рости. Все нетак страшно, як я собі думала, але маємо недорозвинену вехню щелепу через дихання ротом - привіт аденоїди, через що верхні двійки хоча і не виросли повністю але ліва не заходить за нижні зубки. Будуть ставити гачки і гумки на 2 міс. щоб правильно спрямувати їх ріст. Добре що не пластинки чи брекети, але цікаво як вона 2 міс. буде ходити з тими гумками
     
  19. OnceInParis

    OnceInParis Member

    Відповідь: Дитяча ортодонтія

    ola-lyola, моя донька такого ж віку, як Ваша. Носить правда пластинку (теж привіт аденоїдам. Ви видаляли їх?). Моя мала досить відповідально ставиться до пластинки, ніколи не забуває її поставити. Стимулом були зуби співачки Ірини Дубцової, яка була у складі суддів на Х-факторі)) Тому, можливо, вдасться дитину зацікавити якимось прикладом. Удачі Вам.
     
  20. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Дитяча ортодонтія

    Аденоїди не видаляли, намагаємось лікувати.
    Поставили нам ті гумки, які мають вирівняти нижні кривенькі зубки. Гумки кріпляться між верхніми та нижніми, така смішна, коли відкриває рот, як дракула. Перед їжею треба знімати, а потім вбирати назад, навіть незнаю як тепер підемо у табір...