Дитина затинається

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Kazkivnycja, 24 Лютий 2018.

  1. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Щось не змогла знайти відповідної теми. Донечка почала затинатися при розмові. Їй зараз 2,9 роки. Перший раз почала затинатися десь у жовтні після садочку. Вона там впісялась у ліжечко. Почала ходити в садочок з вересня. Але зараз то дуже сильно затинається не завжди, але часто. Чи у ваших діток таке було, чи ви щось робили з тим? Чи природа того затинання психологічна?
    Затинається і коли хоче щось швидко сказати, і коли спокійна.
     
  2. Rona

    Rona Мама-йожик

    У мене таке було, няня налякала в садочку. Психологічне. Мене мама возила до діда в гори, він молитви читав. Воно допомогло. Але досі, коли дуже хвилююсь, важко виражати думки словами. Вони летять швидше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В мене старший затинався. Навіть не пам‘ятаю у якому віці і причину. Приблизно перед школою та в першому класі. Скоріш за все, що намагався швидко і багато говорити, та ще й букв купу не вимовляв. Пас‘ятаю, що дуже хвилювалась. Спочатку намагалась не акцентувати на тому, потім сварила. До логопеда так і не дійшла, все якось не складалось. Усе минулось само, навіть не помітила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Мій чоловік в дитинстві дуже сильно перелякався і почав затинатись. Тоді свекрам прописали абсолютний спокій в сім'ї, жодних підвищених тонів і т.п. Минулось.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. SovaBa

    SovaBa noctua

    • Подобається Подобається x 2