Дитина заїкається

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Нана, 3 Травень 2010.

  1. MiraMax

    MiraMax New Member

    Допоможіть будь-ласка! Моєму сночку 2.8 почав затинатись , поступово. Спочатку майже не помітно ( десь раз два на день), а тепер дуже часто.Він повторює перші склади та та та та тато, я я я я я я хочу.Буває яяяяя хочу печенько! А буває яяяя хо хо хочу пе пе печенько! Чи було в когось таке, чи пройшло і коли???
     
  2. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Робіть з ним вправи на дихання, жодних мультфільмів, телевізора, побільше гуляти, малювати, обов'язково денний сон. Зверніться, до психоневролога, можливо треба буде попити заспокійливі. А можете купити лавандову ефірну олію (тільки натуральну- вівасан, доттера) і капати крапельку на подушку на сон.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. nalia

    nalia Member

    В нас було . Малий почав заїкатися десь в такому ж віці( налякав пес). Зараз ми про це забули, але зато час від часу кліпає очима, шморгає носом. Ми ходили і до психотерапевт і до логопеда ( в Джерельце). Робили шапочку голови. Лікарі кажуть що з часом і це має пройти.
     
  4. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Було таке. Десь в такому ж віці. Може трохи в молодшому. Тривало десь з місяць. В нас це був просто черговий етап розвитку мови. Коли дитина хотіла дуже швидко говорити, а мовний запас ще не дозволяв цього робити
     
  5. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    В нас всюди вставляється буква Ш. Мама шшш пішли шш. Це теж заікання?
     
  6. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Це тоді коли дуже швидко хоче сказати.
     
  7. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Не виключено. Так дитині легше починати нове слово (
     
    • Подобається Подобається x 1