Дитина відмовляється від грудей. Допоможіть!

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем natorella, 26 Червень 2009.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Olli S

    Olli S Member

    Дівчата, може і мені щось порадите, дитині 9 місяців, а вона відмовляється від грудей вдень, зате вночі їсть кожні 2 -3 години. Але через те що вдень не смокче, молока стає менше і вночі починає вже не хватати. Тобто на перше годування десь 22:00 і друге приблизно через 2-3 години ще є, бо за день груди набрали, а далі молоко вже так швидко не прибуває. Сьогодні наприклад я ще о 08:00 погодувала грудьми, потім в 11:00 дала сирочок і далі пропонувала груди, але до 17:00 вона ні груди не взяла і їсти не вимагала (це сьогодні я побула мачухою і вирішила перевірити чи з голоду таки візьме груди, так ні ).Зупку вона б з*їла якби запропонувала, але я ще хочу хоча б через раз груди давати. Дала зараз яблучко і вкалала спати. Коли діти відмовляються від денних годувань?
    І що робити щоб вночі молока хватало, зціджуватись вдень?
     
  2. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    А на денний сон, або зразу після, поки сонна теж не бере?
    Дурників, пляшок, поільників нема?
     
  3. Olli S

    Olli S Member

    Зразу після сну може взяти, але не завжди, я так і стараюсь поки сонна погодувати :) А дурак в нас є, після 2 місяців ми користуємось, але на ГВ він не вплинув.
     
  4. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    то чого ж ви зараз в цій темі? мусите вибирати - або циця або дурак:girl_yes:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Ахаха, клас
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Olli S

    Olli S Member

    Не бачу нічого смішного, з дураком ми тільки засинаєм, на ГВ були 6 місяців без проблем, прикорм теж йшов без проблем, просто я думаю що зараз їй більше подобається вже доросла їжа ніж циця. Тому і спитала коли діти приблизно переходять тільки на нічне чи то вечірньо-нічне годування грудьми. Але бачу у вас тільки правила в голові і від них ні-ні.
     
  7. рижик

    рижик Well-Known Member

    В нас дуже схожа ситуація- ми без дурачка. Вдень малу я просто заставляю поїсти цицю - і то виглядає: цмок - цмок і юж, пози в яких вона їсть, то взагалі окрема історія. Виглядає, що просто дитина не має часу поїсти, зате вночі (з 22 по 9 ранку) їмо шо 2-3 години.
     
  8. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Взагалі то у вашому віці дитина в більшості їсть на сон, навколо снів. А ви засинаєте з дураком - робіть висновки.
    Якщо відмовляється від циці вдень - значить забагато прикорму вводите. Дитина не голодна.
     
  9. Olli S

    Olli S Member

    На нічний сон вона груди бере, вона вдень не хоче, а вдень не завжди харчування збігається зі сном, якщо вона годину тому з*їла зупку чи сирочок, то звісно що не голодна і просто не хоче їсти :)

    От і в нас цмок-цмок і юж, і гриземо все що є біля неї, іграшки, книжки, тільки циця не цікавить :)

    Тобто ви радите робити менші порції?

    Дякую всім за відповіді :)
     
  10. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Так, зменшувати порції і одне годування прикормом забрати взагалі. На денний сон прикорму не давати - давати цицю. І перед прикормом пропонуйте цицю, а тоді вже можна і прикорм.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    ну моя ще досі не перейша. а останні два дні мала підвищену Т, то просто висіла на грудях, або плакала...
    молока реально зовсім мало, бо до того годувалась 1 раз на денний сон, при кінці денного сну, ввечері теж на сон довго, і вночі часом 3 рази, а часом 10.
    Одним словом, я вже починаю переживати за кількість молока, а вдругій циці його практично взагалі нема, бо так склалось що вночі її рідко даю.
    А вам в 9 міс ще дуже рано переходити тільки на нічні годування, моя в такому віці ще практично не їла дорослої їжі, а у вас, я так бачу, по рекомендації напевно бабусь, прикорм йде повним ходом з 6 міс, якщо не раніше, тому й така ситуація з відмовами.

    До речі, скільки раз дитина спить вдень? Бо моя певно з 2-х місяців, можна сказати відмовлялась від грудей в несплячому стані, я спочатку дуже переживала, а потм всі годування перенесла на сни, і все налагодилось. А почала знову нормально смоктати аж ближче року.
    --- дописи об"єднано, 30 Травень 2015 ---
     
    Останнє редагування: 30 Травень 2015
  12. Paradise

    Paradise New Member

    В мене зараз теж проблема, дитина вдень смокче по 30 секунд і все, вночі часто їсть, з прикорму майже нічого не хоче їсти, трошки кашки та фруктів з'їдає...Нам десять місяців, чи нормалбно це, бо якщо для дитини так, то для мене ні, бо вже два мвсяці мучуся з грудьми. Багато пишуть що молока мало, а в мене навпаки, він нічого не виїдає, і через це постійно повні і тверді груди
     
  13. Olli S

    Olli S Member

    Ні, прикорм я ввожу строго по теперішніх рекомендаціях, почала з кабачка, потім гарбузик і т.д. Почали в 6 місяців. протягом дня я даю крім груді сирочок або яблучко зранку, зупка або з гарбуза або з мяском телячим (через день) в обід і ввечері кашка вівсяна або гречена. Це все через годування даю, але після кожного прикорму все одно даю груди, але вона їх тепер рідко бере. Правда сьогодні вже більше груди їла, я по рекомендаціях пантериЛьвів зменшила прикорм і порції, надіюсь все налагодиться :)
    Вдень спить 2 рази по 1-2 годині.

    А на брак виховання деяких форумчан я не ображаюсь, це ж життя, хоч і віртуальне :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    А хіба по рекомендаціях спочатку прикорм, а тоді груди? Я думала навпаки.

    Надіслано від мого HTC Desire C, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Перед прикормом давайте цицю.
     
  16. Paradise

    Paradise New Member

    Сьогодні дитина категорично відмовляється від грудей, навіть на нічний сон даю груди, а в дитини істерика...я в шоці...не знаю в чому річ та що робити.Дитині 1 рік, цілий день майже нічого не їв.В чому річ, та чому така поведінка, допоможіть???????
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    може його щось болить?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Може болить вушко, або в мене так було- я виявилася вагітною ( місячних після пологів не було)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Paradise

    Paradise New Member

    Не можу зрозуміти, заснув без циці, але щойно проснувся, то трошки пагамав, надіюсь, що дальше все буде добре!
     
  20. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    А дурника у вас нема?