Харчування малюків

Дитина не бере груди. Що робити?

Posted by Лідочка on 26 Квітень 2010 відповідей - 229
Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Не думала я, що ця тема буде мені актуальною:sad: Але є:sad:
    Ситуація така: дитина (1р.) хворіє, накладається одне на друге, ще й зуби чи не три відразу прорізаються. Сьогодні виліз стоматит, 2 плямки на піднебінні аж біля того язичка, біля гортані. І приблизно з обіду вона відмовляється брати груди. Ще двічі яко-тако вдалося трошки погодувати, а зараз он вже 5 годин, як не їла, і ніяк. Коли пропоную, то як коли, раз відвертається з плачем чи без, а буває що така вся радісна, розганяється до циці, вже от-от... і все, стоп і назад, ще може одягом прикрити чи ручкою відштовхнути. Я така розгублена і у відчаї, що передати не можу :sad: Бо і ГВ нам зараз потрібне, як ніколи, щоб вилізти з тих хворіб, та й дорослої їжі вона їсть дуже трошки.
    Я, звичайно, відразу подумала, що болить її в ротику і не може ковтати, але тут така штука, що зі шприца п'є! Давала воду, трохи відвертається, але п'є. Не розумію, що не так з грудьми, чому раптом не підходить. Я з того всього спробувала націдити молочка, і таки випила 40 мл! Більше не хотіла, та й не було, і тих пару крапель трудно мені далися.
    Таке от. Що робити - уяви не маю. Думаю завтра шукати десь молоковідсмоктувач і якось так трохи годувати, але навряд, чи доня захоче пити багато зі шприца чи горнятка.
    Порадьте щось, будь ласка, бо не знаю, з якого боку братися:sad:
     
  2. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Болить коли смокче, тому не прикладається до грудей. Якщо вдасться цідити - хай зціджене ГМ. Лікуйте стоматит, більше тілесного контакту. Час від часу м*яко пропнуйте груди, не наполягайте. І не переймайтесь - все мине. Часом таке буває :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    Ми після кр. Давали пляшку поки була в післяопераційній. Тепер груди набирають, сосків нема. Дитина плює груди. Акушерки кажуть що такі груди до дитини не прикладуть( дайте будь ласка чийсь номер щоб поки в телефонному режимі консультуватись,ну а потім виклик на дім.
     
  4. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    [​IMG]
     
  5. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    На гарячу лінію дзвонити запізно.
    Малюк останні три ночі погано спить, то раз. Два - як встає вночі, трошечки посмокче і далі в плач. Пропоную далі (бо ж точно голодний) - він вивертається, плаче. І заспокоюється, якщо забрати груди. Думала, що може іншу грудь хоче - з обома те саме. На руках не хоче бути, плаче. Ледве засинає у візку, якщо їздити-колисати. І я переконана, що він не наївся тими секундами смоктання (чути, що молоко ще не прибуло). Сьогодні взагалі не знаю, що робити: останній раз спокійно і нормально їв о 18:00. Покупали по дев'ятій, а малюк кричить, плаче, груди брати не хоче. Зазвичай в нас після купання "вовчий" апетит. І в мене грудь набрала (зцідити?), а він з горем пополам заснув щойно у візку голодний.
    Взагалі, помітила, що став неспокійно їсти, менше прикладатись (я ж навпаки очікувала лактаційну кризу 3-х місяців).
    Help!
     
  6. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Можливо , у вас тимчасова вiдмова вiд грудей. Сцiдiть трохи груди до комфортного стану, а малюка годуйте крiзь сон - так мав би брати груди.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @aknytsU годувати з пританцьовуванням, відволікати увагу і пропонувати цицю. Треба то пережити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Швидше за все, у вас тимчасова відмова від грудей. То якраз вік підходящий) в нас таке було і тривало довго(( Годувала лише крізь сон. Важко, бо засинав з криками, а грудей не брав. Вивертався як вужик... У мене ще й молоко фонтанами било, то поки ковтати швидше не навчився, дуже дратувався біля грудей. ТО мине. Годуйте крізь сон, пропонуйте...
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Ікла вже є?
     
  10. Merry

    Merry Well-Known Member

    А скільки це тривало у вас?
     
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Зубів ще немає. Але помітила, що беручи щось в ротик, малий вже не так смокче, як кусає яснами.
    Сьогодні ситуація вже краща, їсть нормально, але попереду непередбачувана ніч.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    @aknytsU пустушку дитині даєте?
     
  13. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ні, не використовуємо. Інших замінників також не має.
     
  14. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Знаю, що це нелегко, але вартує максимально заспокоїтись. В моєї доні регулярні відмови тривали з народженні і до 3,5 - 4х місяців. Їсти вона наче і їла, але так щоб нормально приклалася, то було 2-3 рази на добу. Решту часу відверталася від грудей, могла хіба пару разів плямкнути після гойдань-колисань-пританцьовувань.

    Ще зверніть увагу, чи в дитини часом нема молочниці в ротику:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Тупо! Тупо! x 1
  15. Merry

    Merry Well-Known Member

    А як тоді дитину годувати? Молоко не зменшувалось на фоні таких не частих прикладань? Питаю бо маю зараз таку ж проблему і нерви уже здають
     
  16. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Я не на ту лінієчку глянула, думала, що дитині 1,5 роки.
    В 3 місяці в багатьох дітей змінюється режим, вони вже менше прикладаються до грудей, переважно на сон, під час сну, на прокидання.
    Якщо вночі плаче біля грудей, пробує стикати ясна - цілком можливо, що така поведінка на зуби. Якщо замінників грудей немає, мама надовго дитину не залишала, динамічної гімнастики, пронирювань, молочниці немає, то потрібно просто пережити. Дитину заколисувати. А тоді вже крізь сон пробувати прикладати до грудей.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

     
  18. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дякую усім за поради! Наше ГВ повернулось до попереднього стану (майже). Вночі сьогодні вже їв без плачу, вдень проблем не було. Надіюсь і надалі все буде ок. :)
     
  20. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Десь до 4,5-5 місяців. І від 2 приблизно. Але то ж не у всіх так.
    Змінилось все якось в один день.
     
    • Подобається Подобається x 1