Харчування малюків

Дитина не бере груди. Що робити?

Posted by Лідочка on 26 Квітень 2010 відповідей - 229
Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    и після кр, першу добу були на гв,прикладалась і іла молозиво.Потім піднявся білірубін і забрали на цілу ніч і півдня під лампу,догодовували,я сцідитись не могла і ще не було що. Зараз малявка зі мною,але я не можу іі розбудити,щоб прикласти,спить і все, і роздягала і памперс знімала пару раз...Переживаю,щоб не було застою, бо молоко вже є і щоб білірубін не піднімався... Пробувала молоковідсмоктувач, що трохи зняти нагрубання,та яке...ЯК ІІ РОЗБУДИТИ І ПРИКЛАСТИ? HEIP!
     
  2. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Якщо є можливість піти в душ - злегка підцідіть в теплому душі. Скільки часу дитина спить?
     
  3. Сонце

    Сонце Well-Known Member

    Може спробувати роздягнути/одягнути дитинку, змінити памперс, по-спинці погладити... також в сні пропонувати проводити по щічках грудьми... щось має допомогти.
    Мабуть сумішшю "загодували" дитя і воно так перетравлює довго.
     
  4. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  5. irabil

    irabil Well-Known Member

    Потребую поради. Доня, 11 місяців захворіла і мала рвоту. Казали 6 годин не годувати, через 6 годин знову рвота, знову 6 годин не давала їсти, потім по трошки, зараз з рвотою вже владналось, але відмовляється від грудей. Зціджене молоко п'є, а смоктати відмовляється. Як знову налагодити ГВ?
     
  6. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Я розумію вас Ви хвилюєтесь, але дитина ослаблена після рвоти, тому зараз має слабкий апетит і тому не хоче смоктати. Пробуйте годувати під час денного і нічного сну. Між годуваннями якщо можете зцідити, давайте зціджене. Коли дитина повністю одужає і набереться сил, все повинно налагодитись. Не намагайтесь силою заставляти їсти, бо може бути спротив, а так, делікатно запропонуйте ні то ні, давайте зціджене і пробуйте давати уві сні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. irabil

    irabil Well-Known Member

    Тут велика доля моєї вини. Мені сказали її не годувати 6 годин, я так і зробила, потім погодувала, а вона знову вирвала. Сказали знов 6 годин без годування, а далі по-трохи. От я їй і давала груди на хвилинку-дві, а вона хотіла ще. І в якийсь момент вона відмовилась. Ні під час денного, ні нічного сну груди не бере. Я їй в рот кладу коли спить, але реакції 0. Коли засинає чи прокидаєься -ніяк. Сьогодні вже четвертий день. Зціджую молоковідсмоктувачем, але з однієї груді виходить не більше 20 мілілітрів. Потім ще в душі доціджую. Зціджене їсть з неохотою. Намагаюсь делікатно, але здається таки переборщила. Не знаю, що ще можна зробити, щоб налагодити ГВ.
     
  8. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Жаль, що вам дали не ті рекомендації. Дитина так ніби образилась, тому зараз потрібно весь час перебувати з дитино, "гніздуватись", щоб відновити в дитини довіру. Пробуйте залягти з дитиною в ліжко, тримати побільше на руках, грудь щоб була відкрита. Спостерігайте за реакцією малечі на відкриту грудь. Часто трапляється так що дитина спочатку не бере грудь, а потім прикладається.
     
  9. irabil

    irabil Well-Known Member

    Мені теж так виглядає, що образилась. В ліжку складно її втримати, бо вона більше хоче повзати, бавитись. Коли грудь відкрита, то вона вчора вперше підповзла, взяла груди і зразу відпустила, сьогодні те саме.
    Дуже дякую за підтримку! Сподіваюсь, що вона таки ще захоче прикластись. Може знаєте, скільки максимально часу варто пробувати?
     
  10. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Поки не візьме. А ще варто зателефонувати консультанту.
     
  11. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Ситуація наступна.
    Дитині за тиждень 3 місяці і вона стала значно менше їсти. Рідше прикладається і мало смокче. Ми виключно на гв, без сосок, пляшок, допоювань і т.д. Я груди пропоную постійно - не бере, або візьме і через хвилину пускає. Вночі може не їсти до 5-6 години. Спимо разом і вдень в тому числі, груди у вільному доступі. Списую на жару, хоча може то щось інше. Почувається в загальному добре, весела, активна. Виходить, що їсть тільки переднє молоко, вже калові маси змінилися, стали більш водянисті і трохи зеленуваті.
    Проблема в тому, що в мене таке враження, що доня в результаті не надається і в мене поменшало молока як наслідок. Я вже не знаю, що робити
     
  12. phobika

    phobika Well-Known Member

    О, моєму малюку теж 3 місяці і поведінка останній тиждень така ж сама, просто як про нас написано. Тому теж послухаю.
     
  13. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    дівчата, то типова лактаційна криза, яка буває в 3-4 м. дитина тоді починає відволікатись на зовн. світ, їй важче заспокоїтись і може бути така відмова. в декого вона повна, в декого часткова. в мене малого треба було приколисати на руках. тоді брав. або після сну. інакше кричав. це все пройде. рецепт простий - побільше мами))
    п.с. в нас теж свого часу на спеку то припало. тому вона теж може впливати
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Аналогічно моя себе вела :)
    Стрибок росту, якраз ота криза.
    Я в цей час думала здурію)) мала ще й репетувала, годувались через сон. Груди пропонувала нон стоп, постійно бути біля малечі, і все внормувалось з часом.
    У нас такий був цілий місяць, далі гв знов було без проблем.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Я теж дурію. Переживаю, що малеча голодна. Майже не їсть і не пісяє. Я в паніці, сую в неї груди, але смоктати за неї не можу. Порадьте що можна зробити дієве, бо мій пампух вже схуд трохи.
    Єдине, що тішить, що доця в поведінці не змінилася, стала, правда, більш активною, навчилася зі спини на живіт перевертатися. Спить, як і спала, вередує не більше звичного.
     
  16. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    за цим я би пильнувала. шоб часом не було зневоднення.. ну і схуднення - то я не знаю, чи нормально в такому віці. може проконсультуватись у спеціалістів?
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Та щось вона та й їсть, просто вам може здаватись, що ні. Груди вже могли внормуватись, тому враження, що молока менше. Пісяє менше, та бо спека, моя 2,9річка значно менше пісяє, бо потіє більше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Я себе тішу тим, що раз вона не плаче, значить не голодна. Така мала дитина спокійно би не лежала, якби була голодна, правда?
    Цієї ночі кожні 2 години насилу впихала в неї груди, але вона тільки цямкала. Нормально поїла, коли сама почала шукати, а то була вже 6 ранку(((
     
  19. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    зніміть підгузок і порахуйте скільки разів за добу пісяє
     
  20. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Нам 1місяць і2 тижні,малюк не хоче брати груди, просто відвертається, а коли починаю тицяти соском,чи прмтримувати голову щоб не відвертість то кричить. Пробувала вже двти пустушку о бере,смокче, витягаю пробую дати груди - ніяк. Кілька разів вдалось так нагодувати... Не знаю в чому причина( розрадьте бо вже не можу. Чи брати зціджувати і в бутилочці пробувати давати,чи що?((