Дитина - лівша

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Natalka, 21 Липень 2007.

  1. Natalka

    Natalka Well-Known Member

    Всім привіт!
    Мене цікавить одне насправді практичне питання: Де у Львові можна знайти ножиці для дитини-лівші?
    Хто знає - допоможіть будь-ласка. Наперед вдячна ...:) :) :)
     
  2. Полковник

    Полковник миється в бані

    Відповідь: Дитина - лівша

    Ой!
    Что, резать его собрались?
    Ой, жахи!
    У меня тоже левша, но что бы его за ЭТО ножницами??????
    Ну и нравы!:ninja:
     
  3. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Дитина - лівша

    що дитина на перукаря вчиться
     
  4. Natalka

    Natalka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина - лівша

    Та ні, панове. Коли дитина-лівша звичайними ножицями пробує різати, тримаючи їх у лівій руці, то папір просто між лезами проходить але не ріжеться. Спробуйте самі лівою рукою ножицями папір або щось інше розрізати, особливо тонкий матеріал. Просто у лівшів інший спосіб чи напрям натискання (щось схоже на дзеркальне відображення нашого)...
    Тому у світі вже давно придумали і ножиці і багато інших пристосувань для тих, хто користується лівою рукою як провідною...
    Саме такі я шукаю для свого похресника... До речі, у прайсі ЧАС-Пік ( є такі канц товари у Львові), я зустріла точилку (стругалку) для олівців для лівшів (але її не було в наявності , тільки в асортименті).

    І ще запитання до мам діток-лівшів: Коли ви побачили напевне, що Ваша дитина лівша? Бо у мене таке враження , що й моя найменша доня теж краще працює лівою ( їй зараз чотири місяці) Але може т о я себе накручую...
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Дитина - лівша

    тільки що спробував,перестаньте себе накручувати все ріжеться добре, ножицям все рівно в якій вони руці ,тре щоб ножиці були заточені ,купіть в аптеці хірургічні ,най собі дитина витинає,може хірургом стане
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Дитина - лівша

    У меня малый к стати тоже еще подозрительно неопределенный правша или левша иногда правой все делает а иногда левой, говорят в 3 года где то тоочно можно сказать.
     
  7. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Дитина - лівша

    я не мама :) але можу сказати що моя мама замітила це у першому класі - з першою вчителькою воювали десь 1-2 місяці і от тепер я лівша (тобто не перевчений). з ножицями проблем немає (просто навчився різати правою рукою)
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Дитина - лівша

    справді, є труднощі....

    пс. а яка різниця: правша чи лівша?!....
    як на мене: однаково.....
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. mota_boy

    mota_boy New Member

    Відповідь: Дитина - лівша

    Моя доня з пів-року все бере лівою.
     
  10. Nadin

    Nadin Well-Known Member

    Відповідь: Дитина - лівша

    В мене чоловік лівша, а донечка по-моєму все може робити, як правою так і лівою. Маленькою їла лівою, а тепер не спостерігаю.:dance:
     
  11. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Дитина - лівша

    Я нікого не звинувачую, але мої теж пробували лівакувати. переклав в праву, раз, другий. І всє дєла... Уважніше тре до дітей... :)

    Наспівуючи:
    Гдє ж ти раньше бил
    столька днєй і лєт...
     
  12. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: Дитина - лівша

    ну, розумієте п. Левандівка вони-то перекладали... а я теж не дурний, вчителька за мною весь час не слідкувала...
    тут уважний не уважний - як такі гени (мама перевчена лівша) то не попреш.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. guculyanka

    guculyanka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина - лівша

    Я вважаю, що це не проблема - дитина лівша. Треба обидві руки розвивати, а не тільки праву, чи ліву. Нехай пише, малює, витинає і пробує робити це і правою, і лівою рукою. Дитинка собі буде вибирати що якою рукою їй зручніше робити.

    Крім того, вчені говорять, що розвиток правої руки стимулює розвиток лівої півкулі мозку, відповідального за логіку; розвиток лівої руки стимулює праву півкулю мозку, відповідальної за творче, образне мислення. Навіщо обмежувати дитину через якісь стереотипи?
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Natalka

    Natalka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина - лівша

    Дитина, про яку я пишу, чітко виражена лівша. Тобто писати, малювати, їсти.....правою не може (чи радше йому це не вдається зовсім) . Батьки пробували стимулювати робити все правою але їм це не вдалося. Насильно перевчати - ніхто не намагався: просто поки був маленький намагалися перекласти з лівої руки до првої лопатку чи ложку...
    Справа в тому, що наш "світ" орієнтований є на праворуких ( все - двері, замки, ті ж ножиці, крани , абсолютно все для праворуких)... Дитина робить все так як їй зручно, але все виходить не так швидко, як би йому того хотілося і часом не такякісно (акуратно), Тому я й задалася знайти ці ножиці для лівшів про які мова була спочатку. Знаю що такі є, але не зустрічала їх у Львові, а так би хотілося зробити дитині приємність...
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Natalka

    Natalka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина - лівша

    І до речі ще раз про наболіле (про ножиці). Сьогодні знайшла ножиці для лівшів в "Арссені" ціна 8 грн. і щось там копійок, але важлива не ціна, важливо те що і до наших торг.компаній доходять потреби звичайних людей.
     
  16. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Дитина - лівша

    а фото мона
     
  17. Natalka

    Natalka Well-Known Member

    Відповідь: Дитина - лівша

    Фото не маю, а зробити не можу, бо вже віддала самі ножиці. Можу розказати.
    Виглядають як звичайні ножиці, але леза розташовані в дзеркальному порядку, тобто праве лезо у звичайних ножиць зверху, а в цих знизу...
    Зрештою можете подивитися самі, я їх знайшла в "Арсені" що на Сихові. Відділ канцтоварів, на упаковці написано "left hand"
     
  18. Lady

    Lady Well-Known Member

    Відповідь: Дитина - лівша

    В мене старший синок вже з 2 років все лівою ручкою робив. Помітили що він ложечку завжди в ліву руку бере. А зараз і їсть і пише лівою рукою і на гуртку лівою рукою малює.
    А що саме цікаво коли сидить за комп"ютером мишку в праву руку бере :) і каже що йому так зручно.
    Думаю йому це по спадковості передалось, у нас бабуся і прабабуся лівша.
     
  19. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Дитина - лівша

    От я лівша, але перевчена. Тобто все можу робити двома руками. Перевчилась сама. Бо коли писала чорнильною ручкою лівою рукою , то прохи розмазувала, і зошити вигліділи не надто акуратно. То я за літо і перевчилась сама писати правою . Малювала двома руками . Пам"ятаю в 3 класі всі бігали дивитись , як я маючи в обидвох руках по олівцю --розмальовувала малюнок:)))

    Няких незручностей ніколи не помічала:)))Єдине, що їсти на весіллях і забавах не надто зручно ..то я собі сідаю на кут, щоб нікому не заважати.

    А от брат в мене --стовідсотковий лівша. Він навіть не може писати чи їсти правою ...І нічого, живий, здоровий, майстер спорту, красавец:))

    А всі ті прибамбаси для шульг.:?? Знаю, що в Німеччині цілий такий магазин був ---то ми там кружки тільки купляли:))) такі, що коли їх тримаєш лівою, то пише всякі смішні приколи, а як правою. то сумна рожица:)))
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Дитина - лівша

    Кажуть, що ще на УЗД видно, чи лівша - який пальчик дитина смокче...