Діти та домашні улюбленці

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем JuniorSkeptic, 13 Травень 2010.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Ulianusia я лише власні суб'єктивні думки викладаю і трохи з досвіду але ,з Вами погоджуюсь повністю в твердженні про психологію. Вона в тварин не меньш тонка штука, ніж в людей і не передбачити але допомоги треба.
     
  2. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Прочитал
    Пишу,бо дуже дивуюсь,чому всі так рекомендують кінологів????Я спілкувалась з кількома....там крім дорстокості і насилля нічого нема....тварина має бути або в вічному голоді,або під страхом фізичного наказання....ну,блін,як так?????І тут всі радять кінолога....А тема ж,ніби,про «улюбленців»????чи як?????
     
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Ulianusia хм, я/ми ,нажаль, чи на щастя не мали такої нагоди спілкуватись з кінологами, тому я собі уявляю їх, як помічників для людей, що самі не можуть /незнають, як виховати собаку. Якщо з тим так все зле, тоді -сум, бо ж буває, як бачимо всяке і людям потрібна кваліфікована поміч.
     
  4. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Розумію....мені вистачило кількох розмов по телефону... @flame не дасть збрехати...Ну і трохи надивились з Артемом,коли зі своїми гуляли на стадіоні,як кінологи працюють...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я про зоопсихолога чую вперше, але з кінологом досвід позитивний. Не бив, не кричав. Тренував і тлумачив як працює собача поведінка. З псом не сюсюкався, то я про тон лише. Постійно в нашій присутності, вчив і пса і нас
     
  6. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Тоді
    Вам пощастило дуже.Є кінологи,які дійсно цікавляться психологією тварини і при роботі враховують її...таке собі поєднання кінології і зоопсихології,але їх маааало(мені не траплялись).
     
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Прочитала, і ще раз серйозно задумалась. Є пес, любить всіх, але в тій любові любить цапати за руки-ноги, не сильно, з любов'ю), але чужі бояться тієї любові). І є маленька доня, яка з'явилась, коли йому був рік. Пес добрий, але любить подуркувати. Господарем визнає лише чоловіка, решту приймає, але слухає через раз, або коли чоловік присутній. Є велика проблема у вихованні, бо через хату живуть батьки чоловіка, які нашого Гайка дуже люблять, і страшенно балують. Те, що в нас заборонено, в них можна. Чоловік намагається з тим боротись, але свекруха в мене таердолоба). Пес час від часу в них ночує.
    Тепер до малої. Поки тільки спостерігає, ревності не помічала. Деколи є інтерес, деколи нема. Коли я не в кімнаті, він сам туди не йде, тримається біля мене. Але поки контакту ще не було. Як зробити правильно?
     
  8. Siania

    Siania Love Life

    То Вам попались погані кінологи!
    Мені пощастило зустрітись з Іваном Птахіном, за один раз він змінив повністю моє розуміння собаки. Жодного насилля (строгачі, електроошийник, фізичне покарання) він не використовує. Рекомендую його як професіонала.
    --- дописи об"єднано, 8 Лютий 2018 ---
    Знайомити, давати понюхати, радісно з ним говорити біля малечі, хвалити.
    Але наша малу ігнорує, боїться. Коли кличу, то приходить і відвертає голову, ніби від страху))
     
    Останнє редагування: 8 Лютий 2018
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    @Supernatural, «тупо»-це про мій допис,мою позицію....?
     
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Напевно то теж ігнор переважно). Деколи є інтерес, але надто близько не підходить. І забавки теж не чіпає. Поки що. Але завжди хтось при тому є. Не знаю якби було без присутніх. Бо він у нас хитрун), знає що можна, а що ні, і коли нема контролю, то межу може перейти).
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ОМГ - це не кінологи а живодери. Я зустрічала зовсім інших.

    Я теж вважаю, що при правильному підході можна буде відновити довіру.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Привіт!
    Дівчата, у нас з'явилася черепашка червоновуха.
    Хочемо зробити для неї хороший акватераріум .
    Підкажіть хороший магазин, щоб все купити. Особливо уф-лампу і щось для підігріву води.
    Можливо у когось є.Можливо куплю.
    Дякую,
     
  13. Isa

    Isa Well-Known Member

    Дівчатка підкажіть в кого кролики є декоративні - всі "підводні" камені ? мабуть будемо наважуватись заводити, але я хочу добре вивчити це питання.