Діти та домашні улюбленці

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем JuniorSkeptic, 13 Травень 2010.

  1. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Майбутні батьки іноді непокояться, чи не становитиме їхній кіт чи кішка загрозу для маленької дитини. На щастя, потреби позбуватися домашніх улюбленців немає – якщо дотримуватися кількох нескладних рекомендацій, які я знайшла на різних сайтах, коти та діти можуть чудово співіснувати. Отже, що ви можете для цього зробити:

    1. Ще до народження дитини поставте ліжечко і постеліть на дно фольгу – коли кіт стрибне туди, відчуття і звук фольги йому не сподобаються, і (можливо :) ) він більше цього не робитиме.
    2. Повішайте сітку над ліжечком. Тільки не надто густу, бо кіт може використовувати її як гамак.
    3. Дайте котові спершу познайомитися з дитиною, обнюхати її. Вдовольнивши свою цікавість, кіт може втратити інтерес до дитячого ліжечка.
    4. Ніколи не залишайте кота наодинці з немовлям.
    5. Приділяйте увагу котові, щоб він не почувався покинутим і не ревнував до дитини.
    6. Якщо у вас немає ігрового майданчика для кота (щаблі, якими він може лазити вгору-вниз, з лежанкою чи закритою «хаткою», дряпкою, «мишкою» на мотузочці тощо), подумайте над його придбанням – тоді в кота буде місце для ігор та усамітнення, коли ви будете зайняті дитиною чи не пускатимете його в дитячу кімнату.
    7. Коли дитина почне повзати, тримайте котячу їжу в такому місці, де кіт може її дістати, а дитина – ні.
    8. Навчайте дитину, що кіт – не іграшка. Якщо кіт подряпає дитину, не карайте кота, а поясніть дитині, що якщо вона не хоче бути подряпаною, то не треба дратувати кота.
    9. Хоча нам насправді потрібно контактувати з бактеріями, щоб розвинути нормальну імунну систему, забезпечте, щоб дитина не мала доступу до котячого лотка. І навпаки, кіт – до дитячого горшка (кіт може захотіти «перебити» запах дитячих випорожнень, а звичку мітити потім може бути важко викорінити).
    10. Каструйте кота чи стерилізуйте кішку (якщо немає протипоказань за станом здоров’я або віком). Кастровані коти зазвичай менш агресивні, але не менш грайливі та активні (особливо якщо їх не перегодовувати і періодично гратися з ними).
    11. Якщо кіт ходить надвір, стежте, щоб він не мав бліх, а якщо блохи з’являться – обробіть його безпечними засобами.
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Діти та коти

    розкажу одну історію.

    В товаришки є дитина і кіт. Так от коли за дитиною дивлюсь я (сама, мама йде у своїх справах), то дитина кота не чіпає, бо як я бачу що хлопчиик тягне кота, то кажу що цього робити не треба бо коту боляче. І дитина слухає (я не відтягую і взагалі жодних фізичних методів впливу не застосовую). Натомість мама дозволяє чіпати кота ну і він відповідно дряпає дитину. Мама правда не сварить ні кота ні дитину, але кіт реально дьорганий став.

    До чого це все - до того, що як собі зробите так і буде.
     
  3. Girljanda

    Girljanda New Member

    Відповідь: Діти, коти та інші домашні улюбленці

    В мене вдома 2 коти, так вони самі не хочуть підходити до малого, після того як він їх пару раз "погладив" - подьоргав за хвоста, за вуха, за вуса, вот вони тепер і тримаються на відстані:girl_smile:
     
  4. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Діти, коти та інші домашні улюбленці

    До нас приїжджала чоловікова похресниця, і одразу лізла до кота, він завжди любить йти на контакт, а тут побачив її очі і простягнуті руки, як дременув!!!видно сам відчув що йому недобре буде!
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Діти, коти та інші домашні улюбленці

    ну та власне, ядавно помітила, що коти дітьми взагалі-то не дуже цікавляться. А після близького знайомства (гггг) взагалі уникають. Собаки більше дітей люблять,і більш терплячі, але тут вже треба слідкувати щоб вони не "цілувались" з дітьми, бо і діти і собаки це діло полюбляють :)
     
  6. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Діти, коти та інші домашні улюбленці

    В нас є кіт,то шо тільки доця з ним не витворяє,а він їй дає здачі,сварю її,забороняю їй лізти до нього,та куда там,вона шмигне за ним і давай відриватись,а він її царапає,потім паро годин не підходить до нього і знов за своє :8:
     
  7. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Діти, коти та інші домашні улюбленці

    Моя мала виросла з котами. Може, нам пощастило з домашніми тваринами, але жоден з них її не ображав. До ліжечка не лізли, коли плакала - бігали шкодували, терпляче переносили "палкі" прояви Настиної любові (ну просто, як у "Новорічному Шреку"), а як вона підросла і переселилася на власний диванчик, кіт почав спати у неї коли під боком, коли взагалі під головою, відтоді мала стала спати набагато спокійніше, до того часто з криком зривалася. На жаль, нашої няньки більше нема... :sad:
    З теперішнім котом складалося по-різному, ми взяли його 3-місячним кошеням, і час від часу Настя діставала від нього здачі, доводилося слідкувати за обома, все-таки старші коти набагато мудріші :). Зараз котяра став спокійнішим, малу любить, бавиться з нею в хованки, але вже як його зовсім дістане, тихенько никається куди-небудь, але кігті ніколи не розпускає, хіба що бавлячись за ногу легенько цапає. А ще став таким слоном, що мала його особливо не потягає, так хіба на хвилинку-дві підніме і випускає на волю. :)
     
  8. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Відповідь: Діти, коти та інші домашні улюбленці

    Ми також маємо вдома кицьку:girl_wink:,і ростемо собі по маленьку...правда кицька дуже розумна,до малої не лізе взагалі,спить цілими днями (може тому що вже старенька 11р.),то доця любить її копати,але я їй забороняю,всяке може статися, хто його знає що там в голові у тварини???? Але маємо ще 2 племінниць, так ті коли були малими взагалі її мучали ...і за хвоста тягали і за мордочку,а вона лише втікала і намагалася заховатися чим подалі:girl_impossible: І з власного вже прикладу, коли малій було 3 місяці ми святкували Св. Вечір,доцю положила на диван,а киця любить там полежати,то поки ми не повечеряли і я малу не забрала,вона сиділа на підлозі і чекала. Але я все ж таки не прихильниця залишати малечу без догляду з тваринками,якими б чемними і розумними вони не були:girl_wink:
     
  9. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Діти, коти та інші домашні улюбленці

    то ви забороняєте копати кицю, бо "хто його знає що там в голові у тварини"? :eek: А я думала, що дітям треба прищеплювати гарне ставлення до тварин, щоб вони росли чуйними і добрими...
     
  10. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    кожен думає по своєму!!!!!:girl_crazy:
     
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    ага, і так в цій ситуації виглядає, що кітка думає найбільше ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    звичайно як і кожна мати,я хочу щоб моя малеча росла чуйною і доброю,але в той момент,коли вона підходить і намагається щось зробити кішці....забуваєш про вищесказане:girl_blush2:,тому не спримайте все так сурйозно:girl_wink:,буде ще багато можливостей навчити дитинку гарних речей:girl_yes:
     
  13. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    А цю стару кітку вже й не шкода... На новій вчитимете?
     
  14. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    А я думаю що це якраз той момент коли час сказати дитині що так робити не слід, бо не тільки кішка може царапнути але і дитина їй робить боляче, а цього робити не можно, тваринок треба любити і т.д.
    А як ваша дитина підійте до іншої дитини і буде намагатись щось дитині зробити, ви теж будете думати лише про те що та дитині вгріє у відповідь вашу? а про те що діткам іншим робити боляче чи погано, ви не думатиме і дитині не казатимете?
    В мене є собака, спанієль, це звичайно не стаф..але все таки серйозніше ніж кицька. Так от собака чітко знає що їй заборонено на дитину ричати, гавкати, прикусувати у грі руку чи там щось, вона з дитиною повинна себе поводити ніби плюшева іграшка - бути абсолютно безпечною. Дитина натомість знає що ні в очка, ні до рота собаки, ні у вуха, пальці свої чи іграшки чи там щось інше пхати не можна, не можна тягнути чи вставати на вуха, не можна смикати за вуса, не можна не неї пригати коли вона спить чи просто лежить. Одним словом не можна провокувати.
    Думаю це якраз той випадок коли тварина навчена поважати і пильнувати дитину, бути в чомусь розумнішою і спокійнішою, а дитину вчить любити тварину, не завдавати їй шкоди, а цінити її як друга, як компаньона в іграх і як одного з членів сімьї
     
  15. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

     
  16. Наталя

    Наталя Well-Known Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    Виховання - неперервний процес, не вийде зараз не вчити а відкласти на потім. Не дурно так часто можна зустріти фразу "после ... уже поздно" :girl_wink:
    Та і вчимо ми своїм прикладом в першу чергу, а не словами. Якщо вам кицю (чи іншу тваринку чи ще кого) не шкода, то звідки співчуття в дитини візьметься?
    Може ми і надто напосілися на вас, але думаю, тут не одній шкода стало стару вашу кицю... Або ви некоректно висловились, або... такий світогляд тяжко зрозуміти...
     
  17. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    с тими домашнiми улюбленцями :girl_impossible: кого вже тiльки нема... все iй мало. Виносе для них з хати що найсмачнiше... ну то таке... та тепер купу банок на подвiрi, з павуками, мухами, гусеницями... :khomyak:
     
  18. maryshunka

    maryshunka Well-Known Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    Дівчата! Може, хто підкаже, чи потрібні (і які?) профілактичні щеплення домашній кішці ? Вона стерилізована і хатня, вулицю лише через сітку свого контейнера бачила, та все ж хотілося б перестрахуватись... :pardon:
     
  19. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    йдете до ветеринара, і він все скаже, заодно порадить як провести профілактику від глистів перед щепленнями
    щеплення, на мою, думку, хатнім котам теж потрібні, бо чого тільки ми не приносимо додому на капцях та одежі. Тим більше, що у вас скоро планується радісна подія в хаті, тому тим паче не слід легковажити зі щепленнями.
    Ті щеплення потім раз в рік достатньо робити.
     
  20. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Діти та домашні улюбленці

    Можу порадити Стронгхолд - це крапельки на загривок, дорогуваті, зате не буде проблем із запиханням таблетки в котячий писок. :) Я випробовувала і стронгхолд і дронтал (ніби найменш токсичні таблетки), якось мені здається, що дронтал сприйнявся гірше. А щеплення також краще хоч раз зробити - Баксу колять якусь комплексну вакцину, від ринотрахеїту, каліцивірозу (чумки), хламідіозу і ще там чогось. Ну і одночасно добре би яким-небуть гамавітом якщо не поколоти, то хоч випоїти - це для підтримки організму.